Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Slma

Ludzie z kafeterii są żałośni

Polecane posty

Niestety jest to smutna prawda. Wasz poziom dąży, a wręcz osiągnął już zero. Ciekawa też jest poprawnośc polityczna kafeterii. Rano napisałam piękny topik o tym dlaczego Doda jest sławna. Pisałam, że będąc w Polsce łatwo można z człowieka o pustce intelektualnej i duchowej zrobic gwiazdę, gdyż rodacy w znakomitej większości mają taki sam "intelekt" a że swój przyciąga swego... Napisałam całą prawdę jak wyglądają realia polskiego społeczeństwa np. że większośc rodaków nie rozumie co czyta i przytoczyłam parę argumentów dlaczego czytelnicy kafeterii mają tak głębokie przemyślenia jak reklamy Play i zlikwidowali mi topik. Widzę, że wolnośc myślenia i poglądów jest nadal zakazana, mimo że zdaje się że nie żyjemy w średniowieczu. Jest to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja odpadam chyba
a kogo obchodzi ta idiotka doda ? czy ty widzisz ze to jest forum OGÓLNE ? forum o gwiazdach i muzyce masz w innym dziale moze poszlabys do okulisty zamaist syczec ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smiley 🖐️ mogłabym napisać- wypad z baru panno alu albo wypierdalaj jednakze mody grasuja wiec nie napisze :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem żałosna_
i dobrze mi z tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozin z bagien
Tu bywają ci, co im się ten żałosny dołek podoba bo jest odskocznią od codzennej styczności ze śmiertelnie nudnymi urzędnikami, niepoprawnymi politykami i gównoznającymi się na przyszłości (uważaj Webb) arbitrami. Kafeteria jest gównopoprawna i za to ją lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×