Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zfurtka

DR. ANNA OLENDER I DR.WOJCIECH RYBAK. CZY KTOŚ ROBIŁ U TYCH LEKARZY ZABIEG??????

Polecane posty

Gość Oszpecona przez Skupina

Operacje nosa to nie są zabiegi estetyczne. To zabiegi, które niszczą nos i oszpecaja twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwenia

Zupełnie się z tym nie zgadzam. Mój nos był koszmarny przed operacją, duży i garbaty. Dopiero po operacji polubiłam swoje odbicie w lustrze. Wiadomo, że wiele zależy od chirurga, który wykona operację, u mnie dr Olender (klinika Żarki Letnisko) wykonała kawał dobrej roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluć

Jestem po drugiej operacji odstających uszu u dr Olender. Poprawkę też spartoliła uszy znowu odstają. Chciałam wszystkich przestrzec przed tą Panią, a przedewszystkim przed jej zachowaniem jeśli operacja jej nie wyjdzie. Pojechałam na wizytę kontrolną z ucha wystawały szwy i sączyła się krew. Dr Olender nawet nie obejrzala tego ucha tylko zaczęła mnie atakować była opryskliwa i nieprzyjemna. Wykrzyczała, że nie chce takich pacjętów i odda mi pieniądze za operację. Po trzech dniach wróciłam do kliniki po pieniądze, czułam że coś wywinie no i się nie pomyliłam oddała mi tylko połowę. Wzięłam pieniądze bo nastepnym razem pewnie juz nic bym nie odzyskała. W życiu nikt mnie tak nie upokorzył. To jest człowiek bez kultury osobistej, honoru i empatii. Nigdy nie usłyszałam słowa przepraszam. Po 2 operacjach wykonanych przez dr Olender moje uszy są nadal odstające teraz są znacznie gorsze niż przed operacją, mam okropne blizny, brak czucia i ucho, z którego wyszły szwy zaczęło mnie strasznie boleć. Ostzegam zastanówcie się dobrze zanim ją wybierzecie, jak operacja jej wyjdzie to będzie się starać być miła jak nie wyjdzie to pokaże swoją prawdziwą twarz. A ja byłam taka głupia ufałam jej miałam szacunek nawet jak spieprzyła pierwszą operację a ona tak mnie potraktowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, robiłam biust u dr Olender, jest piękny implanty anatomiczne, wcale nic się nie przekręca jak piszą niektórzy. Robiłam również korekcję powiek górnych i dolnych. Górne bardzo ładne ale dolne odchorowuję do dzisiaj. Wyglądałam jak zombie, przez pół roku chodziłam w okularach i oczywiście zostałam olana jak powiedziałam że nie jestem zadowolona. Każdy, kto decyduje się na operację powinien zadać sobie pytanie co zrobi jeżeli zabieg się nie uda? Czy będzie miał pieniądze na poprawki u innych lekarzy, to że lekarz jest miły na konsultacji nie znaczy ze wszystko pójdzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×