Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samotnica pod prądem

dzie topik zakupiłam alkohol, dużo alkoholu ?????????

Polecane posty

Gość mogę
samotnica - to jest mozliwe - patrzeć na siebie z boku...analizować na zimno wszystkie posuni ęcia...mając na uwadze soje dobro... trzeba tylko zrozumieć, że to JA jestem najważniejsza... liczy się MOJE ŻYCIE...MUSZE DBAĆ O siebie...RESZTA znika....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoizm - tego to ja się dopiero uczę akle przez chwilę wyobrazilam sobie siebie Twoją metoda - to moze być ciekawe doświadczenie egoistą w zyciu trzeba być moim zdaniem - mowię o "zdrowym egoizmie", ja czasem miałam tendencje do poświecania sie, bardzo chciałam innym pomagać, ale teraz już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
z perspektywy 3 osoby miałem na myśli podobnie jak -->mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
Dop*****lam dziś każdemu -myślę,że to jest na takiej zasadzie,że jest określony cel-odnalezienieowej własnej melodii-skoro już używamy przenośni,ale dróg jest wiele,aby to osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
ja czasem miałam tendencje do poświecania sie, bardzo chciałam innym pomagać, ale teraz już mniej -miałam podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę
kiedy stoicie pod ścianą ...i macie do wyboru - ratować sibie...czy ratowąć dzieci...zawsze wybierzecie to drugie..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
to jest mozliwe - patrzeć na siebie z boku...analizować na zimno wszystkie posuni ęcia...mając na uwadze soje dobro... trzeba tylko zrozumieć, że to JA jestem najważniejsza... liczy się MOJE ŻYCIE...MUSZE DBAĆ O siebie...RESZTA znika.................... -bardzo mi odpowiada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
trochę masz racji ale nie lubię tego słowa mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę - pewnie masz rację, ja jeszcze nie mam dzieci ale takie zachowanie może być uwarunkowane biologią - jako dojrzały osobnik bedziesz bardziej zabiegał aby przetrwało młodsze pokolenie, bo ono może miec wiecej potomstwa co ma na celu przetrwanie gatunku. Ale pobawiłam sie w biologa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
Zdrowy egoizm to podstawa.Jeśli człowiek sam kuleje nie jest w stanie pomóc drugiemu.No chyba,że na zasadzie pomocy jak ślepy kulawemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
samotnica-czy Twoi ex panowie mieli jakieś cechy wspólne? I czy nie domyślasz się dlaczego odchodzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawaj się
seledynka no aż miło cię posłuchać mądrze prawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę
...chcę tylko powiedzieć, że wszystko bierze w łeb...ideały, miłość...ważna jesteś ty...przykre...ale trzeba walczyć o siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
mam sporo mocy skoro lubię pomagać wokół siebie przez też wiem jak innym się wiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
nie poddawaj się -dziękuję za pochwałę,ale zapomniałam napisać ,że jak ktoś mnie chwali to sie peszę i obniżam poziom...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... poza tym, ze byli zranieni w tamtych związkach , inteligentni, wrażliwi, bardzo zabiegali to tych cech wiele nie ma w "dniu codziennym " byli inni - jeden radośniejszy, głośniejszy, drugi cichszy, jeden bardziej mobilny drugi nie lubił wyjeżdzać... odeszli bo szukali miłości na zwsze, a ja nią nie byłam, chociaż każdy z nich na początku znajomości zarzekal sie, ze to nie na chwilę i nie przygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawaj się
no bo cały w tym ambaras aby dwoje chciało naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... nie wiem gdzie szukac przyczyn, właściwie teraz to juz nie szukam tylko czasem mam obawy co to bedzie gdy zacznę sie z kimś spotykać,,, szukałam klucza do tych relacji ale jakoś nie moge znaleść, moze po prostu zwykly zbieg okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę
...i wiesz co ?...hihihi...życie zawsze zaskakuje...i to jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poddawaj się
bycie razem na dłużej to sztuka kompromisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo i wlaśnie jeszcze coś chcialam zauważyć co zatroskalo mnie :P że nie za bardzo ufam, ze życie mnie miło zaskoczy a to chyba bład bo trzeba otworzyć sie na takie możliwości, bo jak zamknę sie w sobie to mnie to na pewno nei spotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop*****lam dziś każdemu
nie zawsze opłaca się szukać przyczyn i analizować wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
samotnica-ale chyba ostatnią rzeczą jest-zacząć się bać. Lęk to jest toksychny chwast,a jak się rozrośnie to trudno go wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem seledynkadziś - faze stanów lekwych mam juz za soba :) tylko po prostu ie wiem jak sie zachowam, mam nadzieje, ze rozwoj nowej sytuacji/związku bedzie taki ze nie bede miala wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynkadziś
toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę
dajcie spokój...poddajcie się losowi...spokojnie...zycie wybierze za was...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×