Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
piguleczka

gdzie kupujecie t-shirty? nareszcie lato

Polecane posty

Hej :) nareszcie jest ciepło, aż chce się żyć ;) poradźcie mi proszę, gdzie kupujecie t-shirty? najlepiej z jakims ciekawym, oryginalnym motywem :P. Jaki macie ulubiony krój? pozdrawiam

Gość wazzelina
ja mam szerokie bary, więc kupuję takie, gdzie szew miedzy tułowiem a rekawem jest jeszcze na ramieniu, a nie poza nim; a tak poza tym - zwykle, proste, najchętniej jednokolorowe, czasem z motywem, ale raczej nie jakies kaczorki czy inne debilstwo, tylko raczej takie "doroslejsze", w końcu mam 30 lat :P i głupio bym sie czuła z takim infantylnym wzorkiem na klacie no i raczej z dekoltem v, zeby trochę wyszczuplić mój nazbyt rozbudowany tułów

Gość guta
ja kupuje na krakowskiej tandecie,są tez niezle,nie te chińskie, rozwleczone...

Gość nataszaS
Ja kupuję najczęściej takie dłuższe, z bardzo krótkim rękawkami. Lubię jakieś fajne nadruki, albo wzory typu paski - mogą być też jakieś esy floresy ;) np. http://www.allegro.pl/item389239558_bluzka_h_m_black_white_rozm_l.html , czy po prostu gładkie, ale w nasyconych kolorach. Uwielbiam t-shirty z Promodu, Zary, Mango oraz firmy New Look, Atmosphere i wiele innych :)

ja kupuję najczęściej dłuższe z dziwnymi motywami, albo awangardowymi napisami. zero dekoltu, luźniejsze, wygodne. troll H&M lumpex vero moda lubię też sportowe ubrania, dlatego lubię też bluzy pumy, nike itp. podobają mi się bluzki zary, atmosphere

Gość ja kupuje w trollu
są tanie (a wiadomo, ze taka koszulka to na jeden sezon, wiec nie widze sensu placic za nia 70zł) w miare dobrej jakości, nie niszcza mi sie szybko maja zabawne, głupie albo prowokujace wzory - tak wakacyjnie i beztrosko. A ze jestem młoda i szczupła poki co, to jeszcze mi wypada to nosic :P

nie widzę potrzeby wydawania na t-shirty niewiarygodnie dużych sum ;) więc bluzki zakupuję w housie, upsie, butiku, trollu, new yorkerze, reporterze, c&a itp. lubię różne śmieszne aplikacje, wzory, kroje :)

Gość walizeczka
Ja właśnie czego jak czego, ale tshirtów w lumpie nie znajduje fajnych. Same wory z przydługimi rekawami, rozciagniętym dekoltem, o kroju jak dla starej , grubej baby. Koszulki kupuję w new yorkerze, c&a, colloseum, h&m, czasem esprit

no w niektórych lumpach to ubrania są masakryczne, ale często zdarza mi się kupić ubrania z metką albo oryginalne, z pumy, adidasa czy H&M.

Gość walizeczka
Ja mam takiego jednego lumpa, gdzie sa fajne rzeczy i mam stamtad sporo spodni, spódnic (spódnice maja naprawdę boskie), jakies swetry czy bluzki - ale tshirty mają do dupy. I jeszcze zadnego lumpeksu nie znalazłam, gdzie mieliby fajne i foremne tshirty. A jak już sie znajdzie, to zdziadoszony, znoszony, że szkoda brać

Świetne t-shirty są w New Yorkerze, z kolekcji Amisu i Fishbone. Sa naprawde super!

Gość gość
ja kupuję zawsze na majesso.pl bo mam już dość nudy z sieciówek :)

Takie do wyglądania w nie najgorszej jakości to sieciówki. Lepsza jakość z małym zacięciem sportowym a jwszcze lepiej górskim: Salomon, Nike, Asics i polski Brubeck lub 4F ale Brubecka wyżej cenię. Możecie iść w luksusowe marki: Lacoste, Dolce and Gabbana , Armani, Pierre Cardin ale to już troszkę kasy za markę się płaci :)

Gość gość
Bardzo szeroki wybór proponują sklepy internetowe na stronie www.bardzomodna.pl znajdziesz tam ponad 70 sklepów internetowych i nie tylko

Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Gość gość
http://www.boomoo.pl/ Śliczne, stylowe sukienki, sweterki, body, tuniki, bluzki i bluzy wyprodukowane w Polsce i Unii Europejskiej z wysokiej jakości materiałów.

Gość gość
Ja uwielbiam oversizowe T-shirty, białe, proste, ewentualnie z kieszonką, ale też w paski lub z dyskretnym napisem <3 Zazwyczaj kupuję je na www.PasujeMi.pl

Gość MariolaKa
Ja polecam http://magmac.pl/17-bluzki-damskie . Zawsze mają bardzo duży wybór i naprawdę te koszulki są bardzo różnorodne, dosłownie cięzko coś wybrać. Ja spędzam czasem godziny na przeglądaniu i mam tyle typów, że nie mogę się na nic zdecydować :D

Lubię nosić tshirty z białą lamówką ew. fajnie wykrojone, najlepiej z jakimiś fajnymi napisami czy grafikami z ulubionych filmów. Na prezent też kiedyś zamawialam dla kolezanki w tym sklepie https://cupsell.pl/katalog/slodkosci a ja sama tez parę razy tam zamawialam chociaż lubię też popatrzeć wzory w pimpkie, c&a.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować