Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość petra miła24

co kupic kolezance na urodziny????

Polecane posty

Może biżuterię ze stali chirurgicznej? Jakiś fajny komplet? Na Elori.pl jest spory wybór sama mam stamtąd dwie bransoletki i kolczyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze uważałam że biżuteria to dobry pomysł na prezent 🙂 albo jakieś rośliny doniczkowe jesli lubi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

Najlepszy prezent to biżuteria, bon do jubilera, perfumerii, drogerii, sklepu odzieżowego albo ogółem do sklepu internetowego 😉😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może kosmetyki naturalne  z bielendy linia eco sorbet 97% naturalnych składników ja bym była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój syn dawał upominek, ale dawał też coś??? i do dziś dnia trzymają dyskrecję nie zdradzą chociaż tyle lat minęło, ale domyślam się co dawał ten gówniarz. I koleżanki z wiekiem powiedziały że bez upominku bo ony wolą tylko to drugie. Nigdy ich nie złapałam ani nic, nawet syna po pijanemu za język ciągnęła to nie ważne, tajemnica i że może kiedyś się dowiem. miał 20 no 10 lat się dowiaduję i nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niedlugo zblizaja sie urodziny mojej najlepszej psiapsi. I jestem w kropce. Kompletnie nie wiem, co jej podarowac, a zawsze sobie cos dajemy. Nawet nie chodzi, by to bylo cos mega drogiego czy eleganckiego. Najbardziej mi zalezy, zeby ja czyms zaskoczyc. Macie jakies nietuzinkowe pomysly, takie unikatowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Ty najlepiej znasz swoją przyjaciółkę. Sama wiesz, co się jej najbardziej podoba, a czego nie cierpi. Już na tej podstawie powinny przyjść Ci na myśl rozmaite pomysły na prezent. A może kup jej lampkę nocną? Prezent niedrogi, a naprawdę gustowny. Tak mi to przyszło na myśl, bo niedawno sama kupiłam sobie lampkę tego typu od producenta V-TAC. Wydałam mało kasy, a humor mi się od razu poprawił. Taka lampka jest modna i bardzo praktyczna. Wszak teraz coraz szybciej robi się ciemno. A jak nie, to może kup jej jakąś książkę? Na pewno ją zaskoczysz, jak jej dasz jakiś bon na skok na bungee, czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiem, nie powiem, ciekawe opcje. Cos pewnie z tego wybiore, dzieki za zainteresowanie tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. dla swojej przyjaciółki kupiłam smartwatch firmy manta i geeneralnie strzał w 10 to byl 🙂 Jeżeli chodzi o cenę to można zawsze z kimś się złożyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×