Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość petra miła24

co kupic kolezance na urodziny????

Polecane posty

Gość petra miła24

w sobote ide na urodziny do kolezanki , konczy 33 lata , niewiem co mam jej kupic , poradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra miła24
??? , kosmetyków ona ma bardzo duzo , cała łazienka , a perfum to chyba z 50 flakonów , ciuchów tez ma duzo bardzo no niewiem co mam kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino, wino, wino ...i kieliszki!! :) i jakiś drobiazg w stylu świeczki zapachowe, kadzidełka albo olejki eteryczne - do masażu i kąpieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lampe solna
co o tym myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdskkgskgksgh
moze efektownie zapakowana filizanke z podstawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduchaa
Moja przyjaciółka kończy w tym roku 24 lipca 16 urodziny.? Jest to miła osoba, która potrafi sie śmiać, lubi kosmentyki kocha zwierzeta i gre na gitarze . A pryede wszystkim uwielbia robic zdjecia . Co mam jej kupic .?? pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
moze posciel satynowa, jakis fajny flakon, albo filizanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancur
Jestem zdania, że rzeczywiście jakieś dobre, lepsze wino i zestaw świeczek dekoracyjnych będzie odpowiedni. To taki bezpieczny prezent, który raczej każdemu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwiczek
Hey ;) W sobotę idę na urodziny do koleżanki (14 lat) którą znam 3 miesiące. Nie wiem co jej kupić (50 - 80 zł). Chciała coś oryginalnego, ale nie mam pomysłu... Pomóżcie !! Z góry wielkie dzięki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewwiczek, a może zamów dla niej coś na superfoto.pl? nowy rok nie tak daleko, może jakiś kalendarz pełen ładnych (Waszych) fotografii? drugiego takiego na pewno nigdzie nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_z.gwp.pl
zostań konsultantka/em firmy FABERLIC. o niebo lepszej jakości kosmetyki niz przereklamowanego Avon czy Oriflame.... zainteresowanym odpowiem na pytania karolcia_z.g@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kosmetyki firmy CaliVita http://suplementydiety.istore.pl/pl,category,109849,kosmetyki.html Sama z nich korzystam i jestem zadowolona. Są dobrej jakości, więc obdarowana powinna docenić prezent. No i widać efekty ich działania - moja skóra stała się jędrniejsza, a właśnie o to chodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym się zajmuje twoja przyjaciółka?? Może kupisz jej jakieś fajny program komputerowy?? Wiem, że na www.3kropki.pl mają ogromny wybór programów i innych sprzętów. Może się jej spodoba jakiś program do obróbki zdjęć, a może jakiś program edukacyjny?? co ty na taką propozycję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami9725
ja też mam problem ide w sobote na urodziny mojej koleżanki która zaczyna 12 lat plis napiszcie i pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki fajny temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro pojawil sie taki temat
to i ja moze skorzystam :P Otoz , pod koniec maja moj chlopak konczy 26 lat i nie mam zielonego pojecia co mu kupic :O Perfumy odpadaja -uzywa tylko jednych na ktore mnie nie stac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euglenna
Ja bym jej kupiła jakiś fajny zestaw kosmetyków. Ostatnio te ekologiczne bardzo staniały i można je kupić w przystępnych cenach. Oczywiście nie będą tak tanie jak te marketowe kosmetyki, ale za jakość trzeba płacić, a na prawdę eko są lepsze. Przede wszystkim nie mają w sobie tyle chemii, są zdrowsze i ładnie pachną :) Jeśli mieszkasz w Łodzi to w aptece Juventa w manufakturze można je dostać tanio i w dodatku jest tam całkiem spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoannes
Może jakąś fajną polówkę ??? ja wczoraj kupiłam bardzo ładną polówką firmy Pearl. na www.pearlfashion.pl polecam mojej koleżance bardzo sie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jaka jest koleżanka, co lubi, może ma jakieś hobby. Myślę, że jest naprawdę wiele możliwości na naprawdę fajne prezenty. Mi się udało znaleźć coś takiego http://www.facebook.com/photo.php?pid=252378&id=109218032433472 Przyznajcie, ze3 fajne kieliszki. Na parapetówkę, albo jakieś luźniejsze przyjęcie urodzinowe jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jej również kupić jakieś fajne kosmetyki do włosów albo może lokówkę lub prostownicę. Wiem, że w sklepie kalamis.pl jest bardzo duży wybór tego rodzaju sprzętu. Myślę, że każda dziewczyna ucieszyłaby się z takiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że powinnaś pomyśleć o jakiejś oryginalnej biżuterii. Kobiety uwielbiają kolczyki, zwłaszcza jeśli one się czymś wyróżniają. Szczególnie ciekawe są te typu Indie albo delikatne srebro, ponieważ to pasuje do wszystkiego. Mam nadzieję, że któraś z ofert przyda Ci się. http://www.kupujemy.pl/ceny-oferty/kolczyki?acws=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może warto postawić na oryginalność ;) Chociaż zawsze fajne dostać ładnie oprawione wspólne zdjęcie - bo to pamiątka na całe życie. A wracając do oryginalności - może do jakiegoś głównego prezentu jeszcze ładna, ludowa poszewka na poduszeczkę >> http://wiano.eu/view/527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentem, który zawsze się sprawdza i wywołuje radość w każdym wieku jest biżuteria. Najlepiej, aby była niepowtarzalna, wyjątkowa oraz hitem mody. Znalazłam taką w sklepie "Niebieski-koralik". Jest ona włoskiej marki Biagi, do składania samemu i cała ze srebra o próbie 925. Jest w czym wybierać, asortyment stale się powiększa. Tylko w tym sklepie można znaleźć koraliki bursztynowe- moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Może faktycznie kupisz jej jakąś elegancką koszulkę do spania? Takich rzeczy nigdy nie jest za wiele w damskiej szafie. Moim zdaniem taki komplet wygląda bardzo ciekawie: http://nipplex.pl/coco_kosz.php Ja na pewno bym się z takiego prezentu bardzo cieszyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×