Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nosferatu

Dla kogo te wakacje są samotne?

Polecane posty

Gość atii2
http://iduo.pl To internetowe biuro matrymonialne, w którym znajdują się setki samotnych osób. Za darmo możesz znaleźc kogoś i dać mu swoją miłość!

Gość e ten topik
bez starej wiary to juz nie ten sam , a swego czasu sie tu działo oj działo

Gość brat niedzwiedzz
Widzany brat_niedzwiedz🌼 🌼 Pozdrawiam Was Wszystkich :):):)

Gość brat niedzwiedzz
brat tęskno za Tobą👄 zosta ń z Nami:):) zaglądaj.Czuwaj.🌼.

Gość bezimienna39
Pierwsze samotne wakacje od zawsze.Nie potrafie odnalezc sie w samotnosci na codzien a co dopiero w wakacje. Przegladam strony, ogloszenia biur turystycznych i nigdzie nie widze siebie. Marze o cieple, sloncu, o wyluzowaniu ale jak spelnic te marzenia samotnie? Jak zaspokoic potrzebe rozmow z innymi z tymi chwilami kiedy sie wylaczam i chce pobyc sama? Nie chce slow pocieszenia, nie chce obecnosci innych, rozmow, smiechu a zarazem tego wszystkiego mi okrutnie brakuje. Ale nie chce byc ciezarem dla innych. Jak i gdzie przezyc te dwa tygodnie by swoja samotnoscia nie meczyc innych, by nie byc obserwowana ze sama. Gdzie wyjechac by moc byc czasami wsrod ludzi ale by nie widziano metki z samotnoscia a zarazem by chwilami moc sie zaszyc w samotnosci? Pytania sa proste ale trudne sa odpowiedzi albo ich nie ma wcale...

dla mnie te wakacje są samotne.. Fajnie wyjechać na wakacje.. Ale samemu.. bardzo boli Wspomnienia... mysli typu:\"ciekawe jak on sie teraz bawi... kogo teraz przytula..caluje... Pomimo tego walczę... o siebie.. kazdego dnia... Choc samotnosc tak zabija duszę

Haha,tak tez myslalam :D ❤️ Ano milo,ja tak wedrowalam po kafeteryjnych tematach,patrze a tu znajomy topik podbity:)Bo nawet juz nie mialam go w ulubionych,bo sie skasowaly jakos wszystkie i nie moglam go odnalezc w tych czelusciach kefeteryjnych:) Ale teraz juz dodalam i bede zagladac,ciekawe kto jeszcze z naszej paczki tu czasem przebywa?:)

nosz wykryła mnie :P :D ❤️ nawet na kafe człowiek nie jest bezpieczny :D nio to dołączaj do nas do tej reaktywacji, miejsca nie zabraknie. Trzeba będzie tylko zsynchronizować terminy ;)... gorąc dziś :O masakra, a mnie się coś słodkiego :O jak tu wyjść na taki upał? widziałam stopę brata, ale jakoś go nie widać na innych topach. Mógłby troszki pokazać się tu :)

Ano gorąc i parnota,darmowa sauna:O A ja wlasnie obiad sobie musialam przyrządzić,ale deczko niedosolone wyszlo:O Czyli wszystko po staremu: kochająca nadal nie umie gotowac:D :O begonio droga,nakladaj bikini i do sklepu,a co!:D:D wlasnie bracie-przybywaj!!!czekamy na ten Twoj kombek:D I na cala reszte oczywiscie tez:)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować