Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zapomniany1980

..Bar Pod Zapomnieniem..

Polecane posty

Gość aros259
Serwis matrymonialny iDuo to nie typowe biuro matrymonialne, ani jeden z wielu portali randkowych. Serwis matrymonialny iDuo to nowoczesne rozwiązania w zakresie świadczenia usług matrymonialnych. Serwis matrymonialny iDuo to poważne oferty matrymonialne oraz profesjonalny dobór partnerski. http://iduo.pl

Ktoś mi tu kiedyś oferował "cysternę"i "wiadro", to dziś właśnie poproszę:).....byle dużzze wiadro było..... Coś się kończy....coś zaczyna,a ja po prostu chcę przestać myśleć....zapomnieć,że to ostatnie może n-te urodziny będą za tydzień,miałam się zalać na umór....i guzik z moich planów,to przynajmniej dziś zaocznie to zrobię...KTOŚ SIĘ PRZYŁĄCZY? To może pierwszy toast:za BOBA MARLEYA i za "przyjaciół,którzy zawsze "dobrze"nam życzą! YYYYYYYYYYYYY

No to jeszcze jeden....za ŻYCIE jakie by nie było,piękne jest!!!!!!!!! YYYYYYYYYYYY Dobrze pomykam,nie będę WAS rozpijać;) Pozdrowionka i👄

No i już wiem jak wygląda kac(patrząc w lustro).....nie wygląda najlepiej;) Ale żeby po trzech wiadrach,aż tak bolała głowa....tego bym się nie spodziewała:O

🖐️ Kasiu :D super że zdrowy :) ciesze się :) jako zdrówko Y ! z tego czerwonego to nasze okolice tez mamy w kawałkach zaliczone i prehyba i dzwonkówka luboń i babia :) może wam się uda za rok?:) co do terminu naszego to zdecydowaliśmy się na kwiecień -maj przyszły rok, ale konkretnej daty jeszcze nie ma, ani miejsca :) moze niedługo cos ustalimy;) stawiam kawke > i byle do piatku!

Góry są piekne i jak sie wędruje po nich to mam wrazenie,że mam świat u stów;) My zwykle jeździliśmy do Łącka ( pod Starym Sączem) bo stamtąd moja koleżanka pochodzi. I przeprawialiśmy się Dunajcem na najbliższą góre - Cebulówkę i stamtąd np. szliśmy do Szczawnicy... Cudna trasa:) I widoki i ech....;) Albo w Pienieny i Sokolica ............mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Ale się rozmarzyłam:D Prowo,o to już niedługo;) A USC czy Kościól? Pewnie,że po Kawce:)

Kasiu:) no górki piękne :) kościelny tj chyba konkordatowy? czy jakos tak :) jeszcze nic nie mamy;) planujemy po 15tym sie zajec tym;) ciekawe gdzie Wiedźmin wakacjuje hmm :) Kasiu a wy sie gdzies wybieracie?

Prowo,a nigdzie nie jedziemy... Jak mogliśmy i Jarek mial urlop to Bartuś był niezdrów... TEraz też go coś chyba bierze:( bo pokasłuje i kicha:( W piątek na kontroli nic nie wykazało ale ... Ech:(

Kasiu :) nie smutkuj!:) napewno wszystko ok :) za rok mały będzie większy więc pewnie większe pole manewru będziecie miec:) a ty kiedy wracasz do pracy? mi sie marzy jakaś ciepła sona woda w dużych ilościach:) zwłaszcza jak za okno patrze :O stawiam kawke :)

No i wylądowalismy w szpitalu z przewlekłym zapaleniem płuc... Mam nadziej,że mi dziecko już wyleczyli - od wczoraj w domu jesteśmy. Prowo, kolczyki super - już mam upatrzone 2 to zaraz skrobne emila z zamówieniem:D Urlopujecie się Barowicze,że takie pustki?

Prowo,ja nie wiem...nie znam się... Lekarze twierdzą,że jest czysty w płuckach ale wciąz i wciąz pokasłuje :( A najgorsze jest to, że lekarz mówi, ze on tego nie słyszy :( Ale przeciez to ja siedziałam z małym cały czas i to jednak ja go obserwuję...żadna pielęgniarka tak od siebie nie weszla sie zapytac jak zyjemy (tylko żeby wstrzyknąc antybiotyk i zapisać wartość temp.) podobnie z lekarzem - przychodzi raz na dzień i to tyle:( Jakoś ta słuzba zdrowia nie bardzo się przykłada do opieki nad chorym:( A tylko podwyżek chcą...:(

Kasiu trzymam kciuki żeby wsztsko juz było ok! i żeby Mały się już zdrowo chował! a co do służby zdrowia do swoje zdanie tez mam 😠 i przeżycia z tym związane będzie dobrze :)

Dzięki Prowo;) Bartek jest fajny;) ostatnio nawet w glos się śmieje i się dziwi ze jakies dźwieki wydaje dziwne hehehehe;) Kawkę piję, bo coś snieta chodze... Przyłączysz się?:D

Cos sie pogoda skiepściła .....hhhhhhhhmmmmmmm..no ale zaraz wrzesień... I niedługo do pracy 😭 Co za cymbal wymyślił, że macierzyński trwa tylko 20 tygodni I to polityka prorodzinna...ech...:O Kawusię serwuję, dziś na nogach od 4.30 ...:O

💤 Ta 4.30 to staje sie moją "normalną" pora wstawania.... Dziś na kontroli lekarz stwierdził,że w płuckach Małego jest czysto...;) I oby tak właśnie bylo:D 💤 Ciekawe jak Tarara...;) jakoś to lato tak szybko mija....Taki guziczek by sie przydal,co zwalniałby troche czas;) To jakiegoś orzeźwiającego drinka proszę, z mięta;)a potem starych Zmieszanych:D Całuski i pozdrowionka;)

Kasiu :) ciesze się że się podobają :) niech się dobrze noszą! :) biedactwo to jeszcze troszke ponad miesiąc Ci zostało? a co potem zrobisz z Małym? do złobka? czy mąż bierze wychowawczy? ;) bo ja się śmieje z mojego że jak się już kiedyś dzieci dorobimy to on będzie na wychowawczym siedział :P u mnie dziś mleko, nic nie widac, a ma byc podobno 30st popołudniu ;) stawiam kawke >

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować