Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

magicznaperla

CO OZNACZA TAKI SEN?

Polecane posty

Snilo mi sie, ze przymierzalam biala suknie...byla do ziemi...ktos do mnie powiedzial, ze to suknia slubna, a ja stwierdzilam, ze jest zbyt skromna jak na slubna i ja bym takiej nie wybrala, ale we snie bylam szczesliwa. Co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhggh
ze zdesperowana kolejna trzydziestka ktora chce zaciagnac jakiegos samca jak najszybciej do oltarza a jak masz mniej niz 30 to przegralas zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa.
w ogole.. to sny na 100% nie musza niczego oznaczac.. czesto [w moim przypadku] snie o czyms, o czym wczesniej myslalam, za czym tesknilam, czego pragnelam.. Ale nie trzeba pzrekladac snow na rzeczywustosc.. :) czesto dreczy nas jakis sen.. to tylko dlatego, ze wierzymy w jego realistycznosc.. Jesli jestes taka ciekawa, to proponuje kupic sennik i kontrolowac swoje sny.. pzrekladac na zreczywistosc.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccca

Ja lubię sobie różne pierdoły poczytać w sieci i tak między innymi trafiłam na sennik http://www.arpegio.pl/sennik.htm. Oczywiście z przymrużeniem oka, ale czasami dla zabawy po tym jak się w stanie będzie można sobie coś takiego poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.06.2008 o 21:40, magicznaperla napisał:

Snilo mi sie, ze przymierzalam biala suknie...byla do ziemi...ktos do mnie powiedzial, ze to suknia slubna, a ja stwierdzilam, ze jest zbyt skromna jak na slubna i ja bym takiej nie wybrala, ale we snie bylam szczesliwa. Co to moze oznaczac?

Suknia symbol uczuć ale coś ci nie pasuje mimo ze jesteś szczęśliwa.. może chłopaka nie jest z twoich marzeń ale mimo to jesteś z nim szczęśliwa.. przemysł to.. może inna sytuacja ci nie odpowiada

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×