Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozchwiana

Trwać w dziewictwie czy zacząć szaleć ?

Polecane posty

Idź, bo jutro musisz seksi wyglądać, a jak nie pjdziesz to mi też żal iść , a ja bym chciał wyglądać choć w miarę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Nie mam jeszcze takowego potwierdzenia mojej niewinnosci, ale mogę zalatwic w miarę szybko (przespię się z ginem, to mi zalatwi poza kolejką ) :D xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
Po rozmowie z Wami sutki mi sterczą😭 I jak ja teraz zasnę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
w sumie jak sie jest ladnym to zasze sie wyglada dobrze :P Czasem tylko wyglada sie jak "dobrze wygladajece zombie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozchwiana
UWAGA, zaczynają się podszywy :(, będę musial na czarno pisac :( podszyw o sutkach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh... i ja miałam nie raz takie myśli.... rozterki, zrezygnowanie, płacze, łudzenie się, marzenie przeplatane z rozczarowaniami i zawodami... Nie powiem CI, co powinnaś zrobić bo ja - choć latek mam sporo więcej niż Ty, bo aż 25 - sama dalej pory tego nie zrobiłam. Czasem żałuję - bo w jednym związku byłam już bardzo blisko z moim chłopakiem i gdy już czułam się kochana, kochająca, gotowa i inne bzdety - wszystko się popsuło (z innej niż sex przyczyny) i zostałam sama.... a potem długie miesiące, lata najpierw rozpaczy potem zamkięcia się w sobie... Dziś czasem sobie wyrzucam że nie zrobiłam z nim tego tej ostatniej nocy, kiedy byliśmy razem i tak blisko... z drugiej strony czy ból nie byłby większy jeśli on zaraz po tym by mnie rzucił....??? I nad tym się zastanów - bo o ile może nie warto czekać na księcia z bajki bo nie wiadomo kiedy i czy on przyjdzie to warto poczekać na kogoś kto nie rzuci Cię następnego ranka bo zostaniesz sama, z podeptanymi ideałami którymi dotąd żyłaś i podwójnie zraniona... Z drugiej strony wierz mi, że czekanie długo nie jest łatwe - nie jest łatwe bo przecież potrzebujemy tego ciepła, tej bliskości, tego uczucia przyjemności.... Koleżankami czy małolatami co chwalą się swoim wielkim doświadczeniem wcale się nie przejmuj jednak wiedz, że odwlekając to na starsze lata ryzykujesz, że, tak jak ja teraz, będziesz się obawiała pierwszego razu : nie, nie bólu, nie zawodu miłosnego ale wyśmiania, niezrozumienia, zdziwienia ze strony partnera.... Jak już pisałam, nie mogę udzielić Ci żadnej rady ale może punkt widzenia kogoś, kto kilka lat temu był w podobnej do Twojej sytuacji da Ci do myślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utajwpisujesienick - och i znowu masz racje , czyli mogę jeszcze posiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
działa :P Powstaje tylko jeden paradox, jak sie z nim przespisz :P bedzie problem z dokumentacja :P. A jak sie nie przespisz to tez będzie problem z dokumentacją :P Wniosek Zmien ginekologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozchwiana to Kasia - ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-latkaaaa > Dziękuję za ten szczery wpis :) Ludzie sobie nie zdają sprawy, często to bagatelizują, wyśmiewają, spłycją, a to takie "małe tragedie". Wiem jak to jest, kiedy nie mozna oddzielić Duszy od ciała i odwrotnie. "Brak szacunku" dla ciała boli Duszę, i to jest właśnie to analizowanie, brak spontana... Ok, moze pojdę do gina -kobiety, ale moze nie byc przekupna i będę czekała w kolejce:O, a do tego czasu kto wie ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez maila, nie zauwazyłam go :D, myslalm, ze jest konieczny przy rejestracji nicka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobietą będzie co prawda trudniej, ale chodzą słuchy, że biegle posługuje się językiem :classic_cool: Już nie mogę doczekać się słodkiego smaku jej myszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
a juz myslałem ze zrobilo się mniej anonimowo :P Tylko nie pisz zgadujcie dalej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie, podszywa się na czarno !!! :O ..ale słabo, jakoś tak bez polotu, mnie stać na więcej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bez maila też można :) Ale wpadka :(, jeszcze sobie pomyślicie, że to nie jesyne moje kłamstwo tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałem , że to Kasia Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
"mnie stać na więcej" To już wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutajwpisujesienick
Rozchwiana a jedno pytanie :P Gdzie mieszkasz ? Nie zapytam Skad klikasz bo tak pisalem jak mialem 13 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się nie zanudź w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×