Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabrielka

Buty smierdza w srodku - co zrobic?

Polecane posty

Gość gabrielka

Moze nie smierdza, ale pachna jak skarpetki po jednym dniu. Czy sa jakies dezodoranty, ktore mozna stosowac wewnatrz buta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi ci się pocą i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrielka
Niekoniecznie. Musialam chyba nie zmienic raz skarpetek, do tego duzo w nich chodzic i taki efekt:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie to po co pytasz jak
wiesz skąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są dezodoranty
i do stóp i do butów np. scholl. szybka_odpowiedź --> Wypranie/wytarcie butów, nie gwarantuje pozbycia się zapachu w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nciofvhp
Ona się nie pyta skąd ten zapach tylko jak go zlikwidować ciemniaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akarloss
kup sobie żel scholla 3w1, ja mam uczulenie na klej do butów i miałam to samo. Nazywa się ODOUR CONTROL foot gel. Naprawde super, spróbuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam mycie nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nciofvhp
szybka_odpowiedź ------> A ty pierzesz np. skórzane buty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rweweterw
Wsyp do butów kwasu bornego - do kupienia w aptece, kosztuje chyba ze 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie w kiosku kwas borowy - nie kosztuje dużo i wsyp do środka, to są takie granulki, proszek. W ten sposób pozbędziesz się przykrego zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsyp sody oczyszczonej-ten sam efekt co kwas borowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzuc te uty;)Zniszczysz sobie stopy;))MMStopy dla ciebie chyba wazniejsze;)MM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na penwo te wkładki powinny Wam pomóc. Ja wiem po sobie jak własnie kłade je na noc do butów i naprawde rano jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
soda oczyszczona olejek drzewa herbacianego ewentualnie włożyć buty lub same wkładki do woreczka foliowego i wymrozić w zamrażalce kilka godzin (zabij***akterie i grzyby) możesz kupić wkładki do butów Scholl odour control (działają, testowałam je zimą do kozaków, 9 godzin w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlac do smierdzacych butow ocet lub amoniak, wytrzec i odstawic do wysuszenia w temp. pokojowej. nogi moczyc w occie wieczorem lub polewac octem przed wlozeniem skarpet. nie ubierac dwa dni pod rzad tych samych butow, ale zmieniac je. buty musza odpoczac od wilgoci czyli potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Nivelazone z Farmony (dezodorant do butów i stóp ) nie ma sobie równych i niewiele kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie musze sie zgodzić jesli chodzi o wkładki zapachowe od Pachnącej szafy. Zapach jest swietny i na pewno jest to idealne rozwiązanie jesli chodzi o zapach do zimowego obuwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghgffhhfdfhgdthhhhgf
Wsadz je do zamrazalnika na noc. Niska temperatura zabije grzyby i bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co też mam ten problem, nigdy nie zasmrodziłam skórzanych kozaków, a te eko to jakaś tragedia... założyłam kiedyś sztuczne skarpetki i efekt taki że buty dryfią niemytymi girami :D nasypałabym tej sody, ale jak to później wydobyć z tego futerka ? odkurzaczem ? :D i ile tej sody nasypać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od jakiegoś czasu w zimę nigdy, ale to nigdy nie noszę innych niż skórzane buty. Te sztuczne po prostu zaczynają śmierdzieć po pierwszym przemoknięciu i nic się z tym nie da często zrobić, tylko potem się modlić żeby butów nie trzeba było sciągać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od jakiegoś czasu w zimę nigdy, ale to nigdy nie noszę innych niż skórzane buty. Te sztuczne po prostu zaczynają śmierdzieć po pierwszym przemoknięciu i nic się z tym nie da często zrobić, tylko potem się modlić żeby butów nie trzeba było sciągać oczko.gif x hahaha prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jak długo takie wkładki starczaja ? Pytam bo nie wiem czy po jdnym zastosowaniu powinnam juz je wyrzucic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze spokojnie co tydzien mozna je wymieniac. A na pewno własnei idealnie chłoną wilgoć wiec swietnie sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest własnie doskonałe rozwiązanie, bo o buty i stopy trzeba dbać. Wiec takie wkładki zawsze sie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dośc ze nie są to drogie produkty to do tego jeszcze bardzo pieknie i przyjemnie pachną. Zapach naprawde utrzymuje sie przez bardzo długi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×