Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anioleczek006

Spozniający sie okres.Prosze o rady

Polecane posty

Gość anioleczek006

Okres spoznia mi sie 4 dzien...dzis zaczely bolec mnie piersi.Podczas stosunku prezerwatywa nie pekla czy jest mozliwosc ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek006
Ale ejzeli bolą mnie piersi tak jak przed okresem to moze znaczy,ze okres nadchdozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje 100
pewności jeśli peknie podczas stosunku lub się zsunie, stad brak 100%. Jesli nie pękła to ciązy być nie powinno. Test zawsze zrobić możesz ale to niepotrzebne wydawanie kasy. Mnie bolą piersi od kilku dni, a w ciązy nie jestem na pewno i nie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równie dobrze może być to pierwszy sygnał o ciąży, idź do apteki zrób test i sie wyjaśni, a jak sie juz okaże że nie jesteś w ciąży idź po tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne środki antykoncepcyjne nie dają 100 % pewności, w przypadku prezerwatywy jest to coś około 95%, a bolące piersi tak jak wspomniała poprzedniczka to również jeden z objawów ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek006
Jestem pewna,ze prezerwatywa nie pekla,ani sie nie zsunęła:) Czy 4 dni spoznienia to w ogole powód do paniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe mi się potrafi
dwa tygodnie spóźniać jeśli sie bardzo denerwuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczek006
i Nie boisz siepo tych 2 tygodniach,ze jestes w ciazy? ja to juz od przed wczoraj mam takiego maksymalnego stresa,z epoprostu jedyna rzecz o jakiej mysle to to keidy dostane ten okres...juz nawet sny mam dziwne:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmhe
musiałabym być wiatropylna żeby być w ciązy. Zresztą nawet jakbym współyła to już na następny dzień spóźniającego się okresu poszłabym po test. Po co się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadne środki anty
nie dają 100% pewności tylko wtedy jak np zapomni sie tabletki, albo pęknie prezerwatywa. Jeżeli jednak tak się nie stało to po co straszycie dziewczynę? cudów nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×