Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szept wirtualny

Zakątek 30-latków

Polecane posty

Gość szept wirtualny

Właściwie miejsce bez drogowskazów :) Przysiąść, posłuchać muzyki, porozmawiać....Pobyć kiedy świat Cię wkurza, podzielić radość kiedy skakać masz ochotę. Ot takie miejsce, gdzie w wieczory letnie nad stawem usłyszysz rechot żab, gdzie wpadnie zapach róż z ogrodu i gdzie czeka szklanka świeżego soku... Zaglądajcie jak znajdziecie chwilę wolną...:)

Gość _blizniak
Jeśli nie dzwonią tu telefony to chcę bezterminową kartę wstępu. :-)

Gość dzunik
Jezeli bedzie mozna posmiac sie i poplakac to ja poprosze o bezterminowy karnet wstepu pozdrawiam:)

Gość szept wirtualny
Dzień dobry... Jasne, że tu zakątek bez dzwoniących i wibrujących telefonów. Nie ma jak spokój.... Zbiera sie u mnie na burzę. Lubię sie przyglądać, jak natura daje znac o sobie :) A teraz kawa południowa...bo zasnę... Reflektuje Ktoś ? Bliżniak i dziunik... zapraszam...karnetem niech będzie dobry humor...:)

Gość _blizniak
Widzę że 5 i pół godziny spóźniłem się na kawę. Teraz jest zimna i nie ma sensu jej pić samotnie. Ale znalazłaś sobie porę na "popołudniową" kawę. U mnie pogoda też się popsuła - co prawda już nie pada ale wiatr jest bardzo silny. Nie wiem czy jest sens planować sobie coś na jutro. Włączyłem radio może trochę poprawi mi sie nastrój. /pozdrawiam

Gość dzunik
Dzieki za kawe szept wiatru ale ja raczej rano ja pijam po poludniu to mi herbatka smakuje ale dzieki jeszcze raz.U mnie dzis pada i zapowiada sie ze tak bedzie do konca dnia pozdrawiam

Gość _blizniak
Wczoraj się martwiłem dzisiejszym dniem a tu miła niespodzianka :-) - rozwiązanie na wieczór przyszło samo i tak jakby znikąd. Zaglądam więc tylko na chwilkę bo muszę jeszcze zrobić parę rzeczy. Wieczorkiem ( a może i w nocy ! ) nie piszcie do mnie bo jestem zajęty :-P . /Pozdrawiam.

Gość szept wirtualny
Hello :) Jestem z powrotem między zywymi ;P Wczoraj burza odebrała mi net, dziś uczelnia zabrała mi cały dzień... ale już mam za sobą.... Stawiam dziś piwo...Mam nadzieję, że się ktoś przyłączy :)

Gość _blizniak
Piwo powiadasz... - tak to dobry pomysł :-) U mnie dziś spokojny niedzielny wieczór - taki na wypicie jednego piwa :-). Odespałem wczorajsze szaleństwa - chyba się starzeje - kiedyś powroty o 4 rano były normalką a teraz będę miał imprez dość przynajmniej przez tydzień. /pozdrawiam

Poniedziałkowe dzień dobry :) Pobudka, prosze wstawać... Kawa aromatycznie przywołuje...a tu pustka. Zaczynamy nowy tydzień.. na przekór możemy polubic poniedziałki ;) \\_/> kubas kawy z 🌻 dla pierwszego spiocha :) :D :) Mam dziś spokój wewnętrzny nareszcie :) Blizniak :) ja też powinnam odespać sobotnie szaleństwo, ale nie dane mi było. Uczelnia cały dzień. Ale wiesz, podzielam Twoją wypowiedż, że kiedyś też potrafiłam bez odsypiania noce zarywać imprezami... No cóż... człowiek się... zmienia ;P Odmładza :P :D :P Teanna [:) witaj miło. Dosiadaj się, a jakże... reflektujesz na napój czarnej małej ? ;) Zatem czekam na Was :)

Gość dzunik
Witam cieplutko ja na kawe sie pisze szept bo jakas taka niewyspana.

Gość dzunik
szept rozumiem dlatego dotrzymam Ci towazystta przy kawusi :) ;)

Gość dzunik
szept mozna tak powiedziec mam wolne ale pilnuje coreczki kolezanki ma prawie trzy lata.

Wow... zajmujące towarzystwo :D...ale najfajniejsze takie maluchy... którym świat się tłumaczy....ale kiedy to było. gdy mój miał tyle i prosiłam by cos powiedział... a teraz na odwrót :D:D:D proszę by juz nie mówił.... ;P ;)

Gość dzunik
Oj prawda prawda haha ja czasem tez ja prosze zeby przestala dyskuyowac ale ona wtedy sie tylko smieje i koniec dyskusi :):)

Gość dzunik
Mozna i tak to ując :):):).Nie wlasnych nie posiadam,mam za to dwie siostrzenice bratanice i siostrzenca i ostatnie to jeszcze nie wiadomo co sie urodzi dla brata.Podlasie sie klania a dokladniej to mieszkam 25km od Bialegostoku.

Gość dzunik
Ja to nawet nazywam stadko jak sie wszystkie spotkaja :) Mnie tez sie tu podoba i nie chcialabym mieszkac gdzie indziej

Gość Energiczna 30 latka
Atrakcyjna... a myślałam, że to z Bratem Niedzwiedziem spotykam się na topikach :P Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia. Czy Wy też nie lubicie poniedziałków? :P

NO... dotarłam spod sterty papierologii... zrobiłam herbatę...ale jak masz ochotę atrakcyjna dorobimy i kawy :) mi cisnienie może spokojnie podnosić :) Parno się zrobiło... poszłabym do parku pospacerować... dzunik :) wiesz...nawet myślałam o zakupie działki w bliskich okolicach...ale ceny mnie powsztrzymały ;P :O

Gość dzunik
atakcyjna 30 witaj w naszej malutkiej wirtualnei rodzince :):)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować