Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szept wirtualny

Zakątek 30-latków

Polecane posty

chyba się troszkę spóźniłam na dzisiejszą kawkę:) Dzunik, ja jestem z Białegostoku :) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego rozpoczynającego się tygodnia :)

Hm... taka pogoda, że tylko pić... kawę ;) barowa pogoda.... no to nie tylko kawę ;) :P terpentyna, zapraszam na kubas gorącego napoju. :) Dopiero odzyskałam energie, która burza ponownie zabrała. Zastanawiam się, jak człowiek bardzo przyzwyczajony jest do prądu, że bez niego ani rusz. A swoja drogą...to trochę ciszej w domu, spokojniej... Można z książką przysiąść, posłuchać deszczu jak uderza o szyby.... to fajne jest :)

Gość energiczna 30-latka
A próbowałyście... próbowaliście kiedyś kawy z: mlekiem + rodzynkami + cynamonem + olejkiem migdałowym (takim do ciast)?

Gość wariatka z ADHD
Witam wszystkich. Chetnie sie do Was dolacze, nie lubie pic kawy w samotnosci a widze, ze tu takie mile towarzystwo:)

energiczna.... brzmi smakowicie... (aczkolwiek dla mnie mleko odpada) ale nie pwoiem, wypróbuję.....:) terpentynka...spokojnie, nie nerwowo... też kawoszka wieczorowa ? ja właśnie zaparzyłam kubasa... i tak oglądam sobie działki na pszedaż.. :) wsi urocza... ale drogie jak diabli :P wariatka a adhd :) witam , witam... zapraszam na dusputy... (swoją drogą...podoba mi się Twój nick.... ):D powaga:D

Gość wariatka z ADHD
Ja tylko z mlekiem i z cukrem. Przewaznie pije dwie kawy dziennie inaczej moglabym w nocy nie zasnac. Pozdrawiam wszystkich:)

Gość wariatka z ADHD
ale uwielbiam tez kawe z bita smietana albo lodami... pycha

Gość energiczna 30 latka
Wariatko, takiej mi się przeważnie nie chce robić :) ale wyobrażam sobie :)

ja pije jak mam ochote,niespanie mi nie grozne:) na szczescie na mnie kofeina nie dziala jak na normalnych ludzi :) ja pijam kawe z kostka lub 2 czekolady gorzkiej tak sie jakos przyzwyczailam

Gość energiczna 30 latka
Z przyprawą do piernika też ciekawie smakuje ;) lubię takowe kombinacje :P

Gość _blizniak
A ja tam wolę zwykłą kawe ( to znaczy czarną ). Najchętniej po prostu parzoną - jednak w pracy przekonałem się do ekspresu. Do kawy z mlekiem jednak przekonać się nie mogę. Wieczorem staram się już kawy nie pić .... ale jest za pięć 20 więc sobie jeszcze pozwolę ;-). - biegnę robić bo za 5 minut stracę ostatnią szansę !

Gość dzunik
teana to my bardzo bliskie sasiadki to fajnie witam kamratke:)

Gość dzunik
A tak wogule to dzien doberek wszystkim i milego dnia zycze :):):):)

Gość _blizniak
Nie - pewnie to dzisiejszy dzień dopiekł wszystkim :-( - ja miałem paskudny. Muszę gdzieś pojechać - oderwać się od wszystkiego. Dziś chyba zastosuję namiastkę urlopu - poczytam książkę :-). /pozdrawiam

Witam z wieczora :) teanna i blizniak :) jak to pusto ? A Wy ? :D:D:D Ja też po dzisiejszym dniu padłam....Dużo pracy, daleko do urlopu jeszcze ;) SAnuję się w poszukiwaniu sama nie wiem czego... blizniak...też pczytam....madrobię ostatnie czasy, kiedy to siedziałam z lektura typowo obowiązkową ....

Gość energiczna 30-latka
Ja zabiegana :) Mam dobrą herbatkę Rooibos ze skórką pomarańczy, jabłkiem, migdałamii goździkami :)

Gość dzunik
Witam z rana piekny dzien dzis i choc czeka mnie remont pokoju to nawet balagan mi nie przeszkadza:):).Tak wiec milego dnia zycze i do jutra.

Gość wirtulandia
widzę, że tu kofeina krółuje:) a kiedy będą % ?

Gość wirtulandia
może wieczorkiem? i jakieś koreczki do tego ;)

Dobry dzień :) Niektórzy remontują, pracują, odpoczywają...zaliczam się do środkowej grupy,....jednak popołudniem odpoczywam przy piwie z koleżanką :D:D:D Ochłodziło się....i całkiem przyjemnie się pracuję....:) Tylko chodzić nie bardzo mogę...obtarłam noge w nowych butach...:( A w sobotę szaleństwo weselne....choć wolałabym nie iść, lecz mus jest ;) Kto kawy ?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować