Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szept wirtualny

Zakątek 30-latków

Polecane posty

chyba się troszkę spóźniłam na dzisiejszą kawkę:) Dzunik, ja jestem z Białegostoku :) Pozdrawiam wszystkich i życzę udanego rozpoczynającego się tygodnia :)

Hm... taka pogoda, że tylko pić... kawę ;) barowa pogoda.... no to nie tylko kawę ;) :P terpentyna, zapraszam na kubas gorącego napoju. :) Dopiero odzyskałam energie, która burza ponownie zabrała. Zastanawiam się, jak człowiek bardzo przyzwyczajony jest do prądu, że bez niego ani rusz. A swoja drogą...to trochę ciszej w domu, spokojniej... Można z książką przysiąść, posłuchać deszczu jak uderza o szyby.... to fajne jest :)

Gość energiczna 30-latka
A próbowałyście... próbowaliście kiedyś kawy z: mlekiem + rodzynkami + cynamonem + olejkiem migdałowym (takim do ciast)?

Gość wariatka z ADHD
Witam wszystkich. Chetnie sie do Was dolacze, nie lubie pic kawy w samotnosci a widze, ze tu takie mile towarzystwo:)

Gość energiczna 30-latka
ja mam kubek 0,75 l :P

energiczna.... brzmi smakowicie... (aczkolwiek dla mnie mleko odpada) ale nie pwoiem, wypróbuję.....:) terpentynka...spokojnie, nie nerwowo... też kawoszka wieczorowa ? ja właśnie zaparzyłam kubasa... i tak oglądam sobie działki na pszedaż.. :) wsi urocza... ale drogie jak diabli :P wariatka a adhd :) witam , witam... zapraszam na dusputy... (swoją drogą...podoba mi się Twój nick.... ):D powaga:D

Gość wariatka z ADHD
Ja tylko z mlekiem i z cukrem. Przewaznie pije dwie kawy dziennie inaczej moglabym w nocy nie zasnac. Pozdrawiam wszystkich:)

Gość wariatka z ADHD
ale uwielbiam tez kawe z bita smietana albo lodami... pycha

Gość energiczna 30 latka
Wariatko, takiej mi się przeważnie nie chce robić :) ale wyobrażam sobie :)

ja pije jak mam ochote,niespanie mi nie grozne:) na szczescie na mnie kofeina nie dziala jak na normalnych ludzi :) ja pijam kawe z kostka lub 2 czekolady gorzkiej tak sie jakos przyzwyczailam

Gość energiczna 30 latka
Z przyprawą do piernika też ciekawie smakuje ;) lubię takowe kombinacje :P

Gość _blizniak
A ja tam wolę zwykłą kawe ( to znaczy czarną ). Najchętniej po prostu parzoną - jednak w pracy przekonałem się do ekspresu. Do kawy z mlekiem jednak przekonać się nie mogę. Wieczorem staram się już kawy nie pić .... ale jest za pięć 20 więc sobie jeszcze pozwolę ;-). - biegnę robić bo za 5 minut stracę ostatnią szansę !

Gość dzunik
teana to my bardzo bliskie sasiadki to fajnie witam kamratke:)

Gość dzunik
A tak wogule to dzien doberek wszystkim i milego dnia zycze :):):):)

Witam dzunik :) i pozostałych. Coś tu dzisiaj cicho... Wszyscy zapracowani czy zniechęceni deszczową pogodą?

Gość _blizniak
Nie - pewnie to dzisiejszy dzień dopiekł wszystkim :-( - ja miałem paskudny. Muszę gdzieś pojechać - oderwać się od wszystkiego. Dziś chyba zastosuję namiastkę urlopu - poczytam książkę :-). /pozdrawiam

Witam z wieczora :) teanna i blizniak :) jak to pusto ? A Wy ? :D:D:D Ja też po dzisiejszym dniu padłam....Dużo pracy, daleko do urlopu jeszcze ;) SAnuję się w poszukiwaniu sama nie wiem czego... blizniak...też pczytam....madrobię ostatnie czasy, kiedy to siedziałam z lektura typowo obowiązkową ....

Gość energiczna 30-latka
Ja zabiegana :) Mam dobrą herbatkę Rooibos ze skórką pomarańczy, jabłkiem, migdałamii goździkami :)

Gość dzunik
Witam z rana piekny dzien dzis i choc czeka mnie remont pokoju to nawet balagan mi nie przeszkadza:):).Tak wiec milego dnia zycze i do jutra.

Gość wirtulandia
widzę, że tu kofeina krółuje:) a kiedy będą % ?

Gość wirtulandia
może wieczorkiem? i jakieś koreczki do tego ;)

Gość breezer arbuzowy
stawiam się :)

Dobry dzień :) Niektórzy remontują, pracują, odpoczywają...zaliczam się do środkowej grupy,....jednak popołudniem odpoczywam przy piwie z koleżanką :D:D:D Ochłodziło się....i całkiem przyjemnie się pracuję....:) Tylko chodzić nie bardzo mogę...obtarłam noge w nowych butach...:( A w sobotę szaleństwo weselne....choć wolałabym nie iść, lecz mus jest ;) Kto kawy ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować