Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szept wirtualny

Zakątek 30-latków

Polecane posty

Gość wirtulandia
ładna pogoda u mnie więc chyba pójdę na spacer, ale nie lubię stąd wychodzić:Osiedzę tu 18 godzin na dobę:(to moja kryjówka..

Gość wirtulandia
dziś przeczytałam że Hemingway nie używał prawie wcale dużych liter, więc wzoruję się na nim :)

Gość _blizniak
- a ja poproszę tego obiecanego koreczka :-) . Kawy nie chcę - na dziś mam już dość, Piwo też już dziś było - a jutro wyjazd więc starczy. Za to mogę dać się zagonić do kuchni i zrobię wszystkim herbatkę :-). - komu jaką ?? /pozdrówka :-)

Gość _blizniak
Ok - raz z cytrynką. proszę zamawiać bo mi minie i będziecie same/sami robili :-P

Gość szept wirtulaności
🖐️ Mam i piwo i herbatę z cytryną... blizniak zadbał ;) Ale padam ze zmęczenia. Co nie jest jednoznaczen z tym, że pójdę spać. Dopiero zacznę żyć :P:P:P

Gość wirtulandia
dzień dobry dziś trochę pracowity dzień na szczęście dla mnie ;) zapowiada się kilka godzin poza domem miłego dnia

Gość wirtulandia
wróciłam już szybciej niż przypuszczałam, co za życie... chyba na kawę dobra pora :)

Gość _blizniak
A ja dopiero dziś wróciłem - odwiedziłem dziś Wielkopolskę. Nic dziś nie piję ;-) - ale ozłocę za masaż ;-). ech nawet jeść mi się nie chce :-(.

Gość _blizniak
nie tylko masaż ??! - ja tam nie wiem co możesz mieć na myśli :-P . albo wiem - jeszcze taka wielka wanna z bąbelkami tez by mnie skusiła ;-)

Gość wirtulandia
widzę, że najlepsze mnie ominęło :O:P masaż zaczynam od dłoni :) olejek aromatyczny o jakim zapachu lubicie ?

Gość _blizniak
Obawiam się że Osoba która przyniosła by tacę z kieliszkami została by wciągnięta przeze mnie do tej wanny i nie miała by szansy ani czasu na ściąganie szpilek ;-) / - ja to chyba powinienem już dziś pójść spać :-P

Gość energiczna 30 latka
-cynamon -opium -sandał -paczula -lawenda ...jestem w o tyle dobrej sytuacji, że moja przyjaciółka dyplomowana masażystka mieszka 3 minuty drogi ode mnie :P

Gość energiczna 30 latka
bliźniak, a skąd wiesz, że miałaby szpilki?

Gość dzunik
Dzien doberek:) remoncik zakonczyl sie powodzeniem i jestem zadowolona z koncowego efektu :)

Gość dzunik
No tak mnie zawsze omijaja ciekawe tematy a tu widze nawet bardzo ciekawe,powiedzialabym nawet eroticzne;);) pozdrawiam i zycze milego dnia.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować