Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słodki Listopad

Dekoracja na samochód - ładna?

Polecane posty

Gość hmmmmmmmmmmmmm
mi się nie podoba, ale są gusta i guściki i to nie podlega dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Kurcze... słucham dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Chyba lepiej zamówić dekorację w kwiaciarni, w której będziesz zamawiała bukiet ślubny, kwiaty do dekaracji sali itd żeby wszystko ze sobą grało, a nie każdy pies z innej budy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej to wygląda
jak takie pałki do żąglowania, np w cyrku... :O wiesz o co mi chodzi? to nie jest ładna dekoracja, wynajij panią, która udekoruje ci sale, kościół, pokój, w którym bedzie błogosławieństwo i auto - wtedy będziesz miała gwarancje, ze będzie wszystko ładne i dopasowane do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
Nie ukrywam że w grę wchodzą kwestie finansowe. Dekoracja auta w kwiaciarni to min. 250 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje jak pięść do oka
na pocieszenie dodam, że żadne dekorowanie samochodu do ślubu mi się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
brunete- ja zawsze patrzę i wiem, że są ludzie którzy są estetami i zwracają na to uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama miałam na nią ochotę, tylko stwierdziłam że za droga:) Poza tym bałam się że mi odpadnie gdzieś po drodze i pofrunie w krzaki. Mnie się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemaluj samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
Ja bym sama zrobiła taką dekorację :P Te proponowane przez kwiaciarnie to często przepych ...i albo bym sama zaprojektowała do ostatniego kwiatka, albo zrobiła dekorację z kwiatów kupionych w kwiaciarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy pozostałe dekoracje
a czy pozostałe dekoracje będą harmonizowały z tą na samochodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
te serce lepsze, takie bardziej minimalistyczne, w jednym miejscu, a nie cały samochód upstrzony :P A jakie kwiaty będziesz miała w bukiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te chryzantemy w srodku
mi sie kojarzą ze świętem zmarłych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda r
pierwsza fatalna druga duzo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta druga lapsza
tylko taka skromna ale to zalezy od ciebie ja bym dodala do niej jeszce jakas duz kokarde ,mozesz poprzegladac jakises czasopisa i sam cos wykombinuj bedzie taniej poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
ooo nie żadnej kokardy, matko kochana, dziewuszki czy z kilometra muszą ludzie widzieć, że do ślubu jedziecie???? Jak tak to zamocujcie sobie z tyłu samochodu tren :P A na dachu górę balonów, na masce kokardę, a na klamkach wstążki najlepiej około 5 m długości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiegowa Zosia
szczerze? to wyglada jak kijanki u mnie w oczku wodnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak z kilometra wlasnie
wlasnie ota chodzi z ta dekoracja auta zeby sie samochod wyroznial !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
jak zobaczyłam ile kosztują te wstążki to zrobiłam wielkie oczy, chyba otworzę sklep z wstążkami ślubnymi, będę kupowała za 1 zł zawiązywała w kokardkę i dopisywała "wstążka Ślubna" i interes się kręci. Chyba lepiej kupić kilka metrów wstęgi w pasmanterii i zrobić z tego kokardki, szczególnie, że autorce zależy na tym by było taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodki Listopad
O rany, aż tak drastycznej krytyki się nie spodziewałam, tym bardziej że bardzo dużo dekoracji teraz składa się z tych rożków, ale ok, moje poglądy tez nie były do końca sprezycowane na tak;) To drugie serce bardzo mi się podoba, ale uważam że za skromne, zginie na masce samochodu i tyle będzie:P I tez uważam że po to jest dekoracja żeby się samochód wyróżniał, ale oczywiście wszystko w granicach estetyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to drugie jeszcze moze byc (tylko zalezy od koloru samochodu), ale to 1 fatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm
nawet jak przymocujesz jeden kwiatek na masce samochodu to będzie się wyróżniał...bo ja na codzień nie zauważyłam by ludzie to praktykowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×