Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość filemonicaa23

Jak poznac ze to juz jest związek?

Polecane posty

Gość filemonicaa23

Spotykamy sie od jakiegos czasu, za nami juz pierwsze pocalunki ale nie wiem czy jestesmy juz w zwiazku czy nie ? WIem, ze to dziwne , ale prawdziwe. Mamy po 23 lata a zachowujemy sie chyba jak dzieci, bo jestesmy dosc skrytymi osobami i nie rozmawiamy o swoich uczuciach wprost. Czy zwiazek zaczyna sie calkowicie samoistnie i nie ma punktu granicznego rozpoczecia , czy moze byc cos konkretnego , co stwierdzi , ze juz tworzymy zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonicaa23
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy3uuhjyju
to u mnie jest podobnie, tyle,z eja ma 24 lata a on 27. Spotykamy sie, doszlo do pocalunkow, ale nie wiem czy jestesmy para czy nie. Chyba kazde z nas boi sie poruszyc ta kwestie. Wszytsko wyjdzie "w praniu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonicaa23
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonicaa23
Jak w ,,praniu" ? Drażni mnie troche ta niepewnosc, boli mnie to że nie potrafimy o tym otwarcie rozmawiac, wszystko dzieje sie tak jakby z nami ale jednoczesnie bez nas... Dziwne to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hy3uuhjyju
Mnie tez drazni niepewnosc,ale o pewnych rzeczach na poczatku trudno jest rozmawiac, bo wiadomo,ze jak zaczna sie dekklaracje to pozniej trudniej sie wycofac;) Wydaje mi sie,ze rozmowa o uczuciach we wstepnej fazie spotykania sie jest przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o tym nie gadaliscie w sensie. ze tak chce byc z toba itd to chyba ni ejestescie w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonicaa23
Nie gadalismy o tym, i chyba nie zapowiada sie zebysmy o tym rozmawiali. Mimo, ze nasza znajomośc sie rozwija i to coraz szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, jak zaczynalam swoj zwiazek tez bylam w takim okrescie spotykania sie, calowania, ale dopoki nie bylo " chce z toba byc" i to z obu stron, to nie bylo to zwiazkiem (chyab ze przyjacielskim?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meldisa
A cos było już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.R
no to ja tez mam bardzo podobnie ;) z jednej strony bardzo mi sie to podoba, taka niepewnosc ;) niedopowiedzenia. to jest pierwsza faza w milosci kochana, nie da sie jej przeskoczyc! jest tajemniczo, sa silne emocje, pragnienie, obawa przed tym czy dana osoba odwzajemni to co Ty/ja, taka milosc irracjonalna, brak bezpieczenstwa, tesknota. dopiero pozniej... kiedy to zaczynacie ze soba coraz czesciej rozmawiac, rozumiec, troszczyc, zaprzyjazniamy sie z nim/nia, jestesmy zdolni przyjmowac jego/jej perspektywe to mozna powoli mowic o zwiazku ;) choc i tak nie do konca :O jak sa juz te dwa elementy to dopiero na samym koncu przychodzi zobowiazanie, swiadoma decyzja, decyzja ze chcemy z kims byc... tak w kazdym razie powinno to przebiegac ;) ale milosc rozna jest, dziwna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gododoodo
przez dluzszy czas spotykalam sie z "przyjacielem" bo tak latwiej nam bylo to wszystko pojac ale z dniia na dzien czulam ze coraz bardziej sie zblizamy do siebie az w koncu nie bylo spotkan bez pocałunków ale przez cały czas nie było żadnej deklaracji uczuć byliśmy tylko przyjaciółmi a on miał dziewczynę wieddziałam o tym od samego poczatku ale wszystko toczylo sie tak szybko do momentu kiedy doszlo do wiekszego zblizenia powszystkim bylismy swiadomi w stu procentach tego co czujemy do siebie ale ja nie chcialam byc ta druga i po szesciu miesiacach bardzo glebokiej "przyjazni" zakonczylam ta znajomosc dzwoniac do jego dziewczyny i mowiac jej o wszystkim po 4 miesiacach od ostatniego spotkania zadzwonil i powiedzial ze mnie kocha ale nie potrafi skonczyc zwiazku z nia wiec nie wiem czy to nie byl zwiazek tylko taki infinito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz go rozszyfrowac, chcesz wiedziec, co on mysli i czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna .Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrytość nie jest cechą dziecinną jedynie cechą charakteru.Nieufność, bo ona też pojawia się przy braku otwarości .Jakiś jest powód tego, że tak się u Was dzieje?Czy On nie wzbudza zaufania?Czy boisz się krytyczności z jego strony?...Mężczyźni na ogół są bardziej zamknięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×