Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monique137

szukam zespołu z częstochowy na 20.09.2008

Polecane posty

Gość monique137

Witam Szukam wolnego zespołu na moje wesele w tym roku tj. 20.09.2008 Jesli ktos ma jakies info , proszę o kontat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARMAL
WITAM ! Podaję namiary na zespół tel 606450920 lub e-mail: blueheaven@poczta.fm pozdrawiam darmal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj lepszy
Witam, jestesmy z Wroclawia, studiujemy na IV roku na Uniwersytecie Wrocławskim - Polonistyke, ja jestem DJ'em, gralem kiedys we Wroclawskim pubie DOBRE CZASY, kolega jest dziennikarzem sportowym, kiedys byl komentatorem...podczas gdy ja skupiam sie na muzyce, kolega prowadzi konkursy, zabawy, dba o to, by goscie sie bawili...mamy swoj profesjonalny sprzet, naglosnienie, do 50 km dojezdzamy za darmo, dalej doliczamy koszt dojazdu...gramy szereko rozumiana muzyke taneczna ( rock n roll, twisty, salsa, samba, polskie przeboje, disco, zanane i lubiane przeboje i hity), repertuar i szczegoly uzgadniamy z Mloda Para wczesniej (wszelkie sugestie i zyczenia sa mile widziane)... koszt 1500 zl za jeden dzien, 2000 za dwa, w razie pytan: 606403797, gg 807557 Odleglosc nie stanowi dla nas problemu :) jestesmy mobilni :) POZDRAWIAM DJ LEPSZY PS. Mamy duzo zlecen z Czestochowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×