Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak wybrac

jakiego psa wybrac? Macie swoje ulubione rasy?

Polecane posty

Gość jak wybrac

Jak to u was bylo z wyborem rasy psa, kierowaliscie sie tylko wygladem? Mnie w kazdym razie interesuje przede wszystkim charakter. Kiedys bylam milosniczka wylacznie duzych ras, teraz ze wzgledu na metraz mieszkania mam dylemat. Duzy pies wymagajacy bardzo dlugich spacerow odpada. Jednak nie moge jakos przekonac sie do chichaua's, yorka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yorki sa troszkę szczekliwe ale kochane :) to prawda co pisza ze pomimo małego serduszka umieją naprawde bardzo kochac :) ale jesli nie zalezy ci na wygladzie psa wez kundelka ze schroniska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wybrac
Mysle rowniez o schronisku. Jednak wacham sie, bo nie wiem czy dam sobie rade z psem '' po przejsciach ''. Kilka lat temu zostalam przypadkowo wlascicielka owczarka niemieckiego, wlasciciele chcieli sie go pozbyc, tlumaczac ze maja male dziecko i brak czasu. Djnago mial 1,5 roku. Byl bardzo nerwowy i nawet sikal ze strachu. Bardzo chcialam mu pomoc i zapewnic spokojny dom. Sielanka trwala pol roku. Gdy maz wychodzil do pracy pies mnie terroryzowal. w ciagu trzech miesiecy zaakakowal mnie trzy razy. Ostatni atak byl w czasie spaceru gdy bez zrozumialej dla mnie przyczyny pogryzl i podarl torbe i kurtke. nie mialam nad nim zadnej kontroli. To byl horror. Dodam, ze rodzice mieli 2 owczarki gdy bylismy mali. Mieszkaly z nami w domu, spaly na kanapie i w stosunku do obcych byly nieufne, obojetne. Ale nigdy nie chcialy dominowac, a zostawalam z nimi sama majac 12 lat... Dlatego jestem ostrozna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak to wez sobie
pekinczyka, naprawde świetne psy i urocze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaZirlandii
ja marze o golden retrevierze, to najcudowniejsza rasa pod sloncem i masz pewnosc ze nie bedzie cie terroryzowal bo jest pozbyty genu agresji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sa super
poza Yorkami... Nie dosc, ze dosc szkaradne, to wredne, smierdzace i halasliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUNDELKI
są najlepsze na świecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kie ka
ze schroniska możesz też wziąść szczeniaczka ;) teraz w okresie letnim będą na pewno i bedziesz miała możliwość wychowania go od małego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
goldeny też mogą byc agresywne tylko mają do tego mniejsze skłonności. miałam goldena.. a wymarzona rasa? http://www.frey.com.pl/wilczak/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie ze schroniska to strach ale jakbys wybrala mlodego to moze by sie jakos ulozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
labradory i golden retrievery są fajne :) \"Psy ozdobne i do towarzystwa (biszony, pudle, małe psy belgijskie, rasy azjatyckie o starym pochodzeniu, spaniele miniaturowe, chińskie grzywacze, chihuahua, małe psy w typie molosa). Boston terrier Buldog francuski Cavalier King Charles spaniel Chihuahua Chiński grzywacz Coton de Tuléar Gryfonik belgijski i brukselski Mops Papillon Pudel duży Pudel średni Pudel toy Rosyjski toy Shih tzu Terier tybetański\" ze strony www.psy.pl a tutaj taki link: http://agnieszkaszalc.fotosik.pl/albumy/378191.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa super - haha no widac ze sie znasz bardzo :o halasliwe to sie zgodze chociaz nie wszystkie.. smierdzace nie są i wredne tez a tym bardziej szkaradne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatata
Jajnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie sa super
mam przyjemnosc na codzien to wiem... Co do szkaradnosci - to kwestia gustu. Mi sie ta rasa podoba najmniej... Smierdzace - moje 2 duze psy mieszance tak nie smierdza jak ten York, chociaz on jest kapany i pielegnowany bardzo czesto. A ja kapie swoje czworonogi raz na rok. Halasliwe - drze morde caly czas Wredne - gryzie nie tylko obcych ale tez wlascicieli :P I znam 2 takie (na 2 ktore znam dobrze), z jednym mam okazje mieszkac ;] Mam sporo sladow po jego zebach, wiec nie mow mi ze sie nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej zamiast jamnika
kupic sobie parowke :D mniej kasy stracisz a wyglad taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam bardzo dobre doświadczenia z psem ze schroniska - najbardziej oddany i wierny, jakiego miałam. Czasami zbyt sprytny. ;) Pewne problemy były, ale tylko na początku. Mam teraz również posokowca bawarskiego - wesoła, wdzięczna rasa, nie nadają się do pilnowania, uwielbiają towarzystwo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi marzy sie Husky
ale poki mieszkam w bloku moge o nim zapomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkloj
wiesz ze w schronisku sa tez mlode psiaki i szczeniaki ktore czekaja na cieply dom a nikt ich nie chce i da sie je wychowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam najukochanszego owczarka niemieckiego, przecudna rasa, do tego wierna psinka, byla z nami ponad 15 lat:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sa super- to widac trafilas na jakies odmience ;) mojej tylko z mordeczki smierdzi troche ale to jak kazdemu psy,kapana jest nie zbyt czesto,nie gryzie nikogo w ogóle nawet przy zabawie,kocha wszystko co się rusza i caly czas by sie przytulała :P spotykam sie równiez z innymi wlascicielami yorkow i jakos nikt nie narzeka ;) hmm no w sumie to moglabym sie po trochu zgodzic do szkaradnosci bo niektore yorki są brzydsze ale tylko troszeczke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł od prady
moją ulubioną rasą jest labrador, mam dwa i polecam, ale skoro mówisz, że wielkie psy odpadają, to niestety. aczkolwiek psy ze schroniska są o wiele bardziej wdzięczne, więc ludzie, nie bójcie się schronisk, urocze i smutne szczeniaki też są tam "więzione".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkloj
goldeny sa piekne! mmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez polecam psa ze
schroniska :) O ile bedziesz potrafila tam pojsc i wybrac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'O ile bedziesz potrafila tam pojsc i wybrac :( \'\' jak ja ide do schroniska cos podrzucic czy cos i przejde kolo boksow z psami to plakac mi sie chce.. takie przyklejone do krat ze smutkiem w oczach blagajace o dom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×