Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiwki

Czy to prawda że przez Activie można poronić???

Polecane posty

Gość wiwki

Tak słyszałam!! Jak myslicie czy ma to jakis wplyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze co za glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie słyszałaś
bo ja większej bzdury nie słyszałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to dobre ...
Tak ... i przez Danio też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znacie sie 😠 Oczywiście, że można poronić... :P Bo działa na jelita i skurcze mogą dotrzeć do macicy... Co kończy się wyciśnięciem dziecka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
A najgorsze są Bakusie !!! Strzeżcie się Bakusiów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiEkawe ...
To jak kobieta w ciąży ma często biegunkę to też może wypchnąć dziecko ??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bujda na resorach z tym poronieniem. będąc w szpitalu na podtrzymaniu (poród przedwczesny zagrażający w 25 tygodniu ciąży) wręcz miałam zalecenie jedzenia activii i jadłam, choć nie cierpię tego świństwa. Przeciw zaparciom, by nie potęgowały skurczów.Activia reguluje układ trawienny i do poronienia ma tyle, co jedzenie jabłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Activia NIE wywołuje skurczów. Wpływa na florę bakteryjną a nie na skurcze jelit. Tak gwoli ścisłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdora
kurwa wszystko szkodzi dlatego jak sie dowiecie, że jestescie w ciaży, to musicie kupic mikser, nająć służącą, po czym bite 9 miesiecy leżeć w łóżku, a słuząca bedzie wam mieliła w tym mikserze zarcie na papki i karmiła łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NgLka, możesz rozwinąć tę relację zaparcia-skurcze? Mechaniczny ucisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nomina: lekarz tłumaczył mi tak; jeśli mam zaparcia, to mnie wzdyma, macica twardnieje = może wywołać skurcze.Z resztą do szpitala trafiłam po kuracji żelazem, ze skurczami partymi w 25 tc (!) a wypuszczono mnie dopiero po podaniu leków na przeczyszczenie, dopiero wówczas macica odpuściła (kroplówy i no-spa w tyłek niewiele dały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie!! Zgadzam się z tymi zaparciami. Ja miałam równiez wręcz zalecane picie aktivii, żeby nie dopuścic do zaparc. lekarz powiedziął że w ciązy trzeba sie tego jak ognia wystrzegac. A activia w żaden sposób nie powoduje lub nie przyczynia się do poronień. Co za bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porownanie cen
ale moze chodzi o to ze activia zawiera zywe kultury bakterii a ich nie mozna w czasie ciazy jesc tak samo jak serow plesniowych. no chyba ze polscy lekarze jeszcze o tym nie wiedza bo ja mieszkam zagranica i tutaj tak mowia kobieta w ciazy zeby nie jadly jogortow z zywymi kulturami bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, że activia zawiera żywe kultury bakterii i DLATEGO JEST ZALECANA, podobnie jak jogurty i kefiry.Serów pleśniowych nie zaleca się tego względu, że dojrzewają, czyli istnieje ryzyko zakażenia groźną w skutkach - Listerią. Z resztą z powodu Listerii i toxoplasmosy myjemy warzywa, owoce oraz przestrzegamy terminu spożycia nabiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NgLka, czyli ucisk? Bo przy nasileniu dolegliwości pęcherza pod wpływem zaparć tak się to tłumaczy. Poza tym jest jeszcze kwestia napięcia mięśni(a?) dna miednicy, co chyba też na to samo wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×