Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gbnghbn hfjnhfjnhf

DZIWNY facet. O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość gbnghbn hfjnhfjnhf

Od jakiegos czasu spotykam sie z pewnym facetem. Mieszkamy spory kawelek od siebie, wiec z reguly widzimy sie tylko raz w tygodniu. On nie dzowni do mnie, a jak juz to rzadko, smsy zdawkowe i tez nieliczne. Spotkalismy sie wczoraj i niestety byla to katastrofa. Byl mna zainteresowany jak zeszlorocznym sniegiem. Twierdzil,ze jest zmeczony po imprezie;) Nie zaangazowalam sie jesczze w ta znajomosc, wiec podeszlam do tego z dystansem i \\\"olewka\\\";) Co ejst najsmieszniejsze to to, ze dzis moj kolega zadzwonil do mnie twierdzac,ze cvudownie sie wczoraj z emna bawil i chce bym..zostala jego dziewczyna!! ;) Czy ktos ma pomysl o co chodzi temu facetowi? bo ja nie:D zaznaczam,ze gosciu ma 27 lat:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks...
Może właśnie chciał Cię poprosić, abyś została jego dziewczyną i tak się stresował tym, że odpływał rozmyślając jak to powiedzieć? Ale też mogło być tak, że właśnie dostał kopa od innej i mimo, że traktuje Cię, jak zeszłoroczny śnieg szuka pocieszenia, czy też chce wzbudzić zazdrość u obiektu pożądania .. W takich wypadkach możliwości jest sporo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
ja mma takie zasady,ze jak sie z kims umawiam to nie mam miny cierpietnicy mimo nieprzespanej nocy, patrze na ta osobe jak do niej mowie, a nie obsewruje sciany lokalu lub ludzi siedzacych obok;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
czulam sie po prostu jak 5 kolo u wozu, wiec mysle bardzo powaznie nad zakonczeniem tej znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej fagasa
spotyka sie z toba z nudów chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzni sa z innej planety!odbieraja na innych falach.jak zerwalam ze swoim bylym bo zostawil mnie z torbami na parkingu przed lotniskime bo szkoda mu bylo 5 futnow -tez sie zalil kolegom ze nie wie o co poszlo bo bylo nam tak dobrze,Inny swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks...
Może uznał, że koledzy mają dziewczyny, to i on musi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks...
Albo bierze psychotropy i jest przytłumiony? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
Nie mam pojecia, co bierze, ale z smsami do nie wiem kogo radzil sobie swietnie:D przez 3 godziny nie wypuszczal komorki z rak :D;) :O Po prostu rozbieznosc miedzy tym co do mnie mowie a jak sie zachowuje jest ogroooomna i niepojeta przez mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks...
;) wszystko możliwe ... W końcu bawił się wyśmienicie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujadający Piesek Leszek
powiem krotko - nie pasujecie do siebie, ale mu sie podobasz. moja rada - zerwij znajomosc zanim sie zaangazujecie, bo potem będzie bardzo bolalo was oboje. komu wysłac rachunek za porade? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks...
Może uznał, że stwarzasz taką dobrą atmosferę, że mu się dobrze pisze sms-y do innych :P Może jest wtedy bardziej twórczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy inaczej
po co ci taki facet? Z facetem ma byc fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
Taaak, nastrajam go tak,ze az ma lepsza wene do pisania smsow haha:P;) a jak;) No wlasnie- z facetem ma byc fajnie, a tutaj po spotkaniu gorzej sie czulam niz gdybym spedzila ten dzien sama ze soba, ehhh:( Obserwowalam ludzi w restauracji i bylo mi naprawde przykro. Nie chodzi tutaj o maslany wzrok, ale o zwyczajne zainteresowanie mna, tak jak goscie restauracji inbteresowali sie swoimi kolezankami,chlopakami, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
moj chlopak poczatkowo sie mna interesowal jestesmy razem 2 mc i dzwonil moze ze 3 razy kilka esow dziennie z info co robi nie pyta co robie ja rzadko mnie odwiedza raz na tydzien jak namawiam strasznie ogolnie lipa nasze randki polegaja na macaniu i calowaniu nie zabiera mnie juz nigdzie a nie sory raz bylismy na piwie lodach i w kinie przez 2 mc ecchhh...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
ten, z ktorym ja sie spotykam nie "maca" mnie;) i nie dazy do tego. Byly pocalunki i to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
moze za krotko jestescie ze soba albo moj to walniety ruchacz;o sory ale tak zaczynam myslec:( o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
gdyby pchal sie do mnie z lapami, to wiedzialabym przynajmniej o co chodzi, a tak?:O Co innego mowi, co innego robi. A jesli chodzi o Twojego chlopaka to z tego copiszesz to sytuacja tez nie za wesola. Nie mozna powiedziec,zeby sie staral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
pisze w esach ze mnie szanuje i alezy mu i ogolnie niedaje sobie chyba sprawy o co mi chodzi:o moze to taki typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
Mysle,ze to typ niezdecydowany, ktory zapelnia sobie czas w oczekiwaniu na inna dziewczyne (swoj ideal;)). U mnie tak chyba wlansie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
wnerwia mnie to jestem atrakcyjn dowcipna wesolla slodka a on? taki troszke nieudacznik nawet prawka niema do tego nie zarabia za wiele i nie grzeszy nadmierna inteligencja ale ja postanowilam byc ponad to i pokochac go a on? tak mi sie odwdziecza za dobre serce:o jutro zakoncze ten beznadziejny zwiazek osttni raz sie z nim zobacze i koniec;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnghbn hfjnhfjnhf
ciekawa--> Nie mozna nikogo zmusic do milosci niestety. Jesli on Cie nie kocha to nie ma znaczenia jak bardzo jestes ladna, madra i fajna. Zreszta u mnie chyba jest to samo. Nie chce byc czyims zapelniaczem czasu i byc wciskana miedzy wodke z zakaske. Ja zrywam ta znajomosc, bo wiecej mnie ona zdrowia psychicznego kosztuje niz to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawaaaaaaaaaaaaaaaa
troche do niego przywwyklam ale myslac o nim czuje niechec chociz jak nie pisze pol dnia to troske tesknie:( to moj pierwszy chlopak eccch:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr
Jeżeli Ci z nim źle i czujesz się, niepewnie to lepiej zakończ to, bo z czasem będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoicielkatematuuuu
uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahananananaa
Gosciu ewidentnie ma ze soba jakies problemy natury psychologicznej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×