Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość HERITA

CZY macie jakieś pomysły na podziękowania dla RODZICÓW????

Polecane posty

Gość HERITA

chce zeby byli przeszczęśliwi i chcialabym zrobic cos wyjątkowego. czy macie jakis pomysł? na slajdy ze zdjeciami juz nie mam czasu

po necie krążą takie oto pomysły: 1. Kwiatki 2. Słodycze 3. Ramka ze zdjęciem 4. Ramka cyfrowa 5. Taty - zegarki, mamy - biżuteria 6. Fotoksiążka 7. Bilety do teatru, opery 8. Restauracja 9. Czekoladowy telegram

Gość waler.ka
Moi rodzice by sie własnie ucieszyli, jakbym z tego w ogóle zrezygnowała. A jeszcze bardziej sie ucieszyli, że nie robiłam wesela. Bo według nich to zawracanie dupy i stres. Dlaczego chcesz dziekowac własnie w dniu slubu ? A nie na dzień matki czy dzień ojca ? A nauczycielom tez zamierzac dzieckowac, ze cie nauczyli, czego cię nauczyli - właśnie w dniu slubu ?

Gość mloda niebawem
taka jest moda że jest piosenka np cudownych rodziców mam i wczesniej sie dziekuje za wychowanie, za urzadzenie wesela itp., nauczyciel to nie rodzic, posluchaj piosenki cudownych rodzicow mam to bedziesz wiedziała za co dziekwac :-)

Gość waler.ka
Nie - takie zajawki albo się ma, albo sie nie ma. Dla mnie to na weselach - jak juz pójdę, bo totalnie mnie to nie kreci - zawsze uwazam, ze to straszna wiocha. Nie widzę sensu po prostu. Ja mój stosunek do rodzicielstwa moich rodziców wyrazam w dniu matki i w dniu ojca, bo od tego są te dni. W dniu urodzin swietujemy ich urodziny, a nie dzień zwyciestwa, w święto zmarłych czcimy zmarłych, a nie dziekujemy nauczycielom za trud nauczania, w dniu nauczyciela dajemy nauczycielom kwiatki, a nie sypiemy kwiatków przed ksiedzem w procesji. Wszystko ma swój czas i ja w ogóle nie rozumiem, jaka logika kieruje nowozenców do dziękowania rodzicom własnie w dniu slubu. No chyba ze za pomoc w przygotowaniu wesela.

Gość waler.ka
No ale jak już ktoś chce to robić, to przy toaście państwo młodzi mogą powiedziec , ze dziekuja gosciom za przybycie i cieszą sie z ich obecności w takim ważnym dla nich dniu, a rodzicom dziękują podwójnie - za pomoc przy zorganizowaniu wesela. Prost

Gość duell
weglug mnie jakies ksiazki czy cos w tym stylu to taka tandeta...bo co z tym poxniej zrobia? postawia gdzies i tylko kurz bedzie to zbierac nic wiecej :O.

ktoś tu mi sie wydaje myli troche okolicznosc...w dniu ślubu i wesela wkracza sie w takiej jakby dorosle, samodzielne zycie, rodzicom dziekuje sie za dotychczasowa opieke itd. a nie, za to, ze sa naszymi rodzicami, jak w dniu matki

Gość wa-lerka
a no chyba ze tak ale to ma sens tylko wtedy, jak sie nie mieszkało z facetem przed ślubem czyli w bardzo niewielu przypadkach

Gość Ośka
To racja, co mówi Waler.ka na temat podziękowań dla wszystkich gosci. Trochę mi ich brakuje na weselach. Inna słuszna uwaga, że podziękowania dla rodziców mają największy sens wtedy, kiedy wyprowadzamy się od nich na swoje w chwili slubu, no ale jeśli już wcześniej się wyprowadziliśmy, też mają sens. Proponuję dwie bliźniacze filiżaneczki do kawy lub herbaty, zależnie od tego, co piją, żeby podkreślić, że oni też są parą, kochają się i wchodzą w nowy etap życia we dwoje (o ile są razem, bo nie zawsze tak jest). Pozdrawiam.

Gość Yaaaaaaa
A my zrobiliśmy takie świadectwa- dyplomy z ocenami za wychowanie dla rodziców ż takimi różnymi anegdotkami z dzieciństwa i ze starymi zabawnymi zdjęciamy. Świadectwa były robione na wzór świadectw maturalnych. Było w nich hasło że rodzice otrzymali promocję do klasy dziadek/babcia i takie tam inne mieszne teksty.. wyszło zabawnie i bez takich pompatycznych przemówień .....

Gość cóz za subtelne reklamy
a podziękowania dla rodziców to bezsens, ustawka + pokazówka, byle się ładnie na kamerkę nagrało, jak ciotka Józia beczy z nieszczerego wzruszenia... dziękowac rodzicom nalezy swoim zyciem, pomoca na co dzień, usmiechem, podtrzymywaniem więzi przed i dłuuuuugo po weselu pokazówki zostawmy politykom - tym kiepskim

Tak :) ja mam pomysł żeby wreszcie zaprzestać tego idiotycznego zwyczaju na pokaz, który często jest kłopotliwy, ale musi się odbyć bo co ludzie pomyślą :o Kiedyś tego nie było i też było dobrze. Przecież rodzicom można podziękować każdego jednego dnia, nie musi przy tym być kamer i wiwatujących tłumów

mozecie sie smiac albo nie ale ostatnio bylam na zakupach w intermarche i tak przy stoisku alkocholowym byly takie fajne kosze z roznego rodzaju produktami, czekoladki, wino itp bardzo ladnie zapakowane. i nie drogie bo taki kosz kosztowal w granicy 60 zl (napewno cena zalezy od cen produktow) postanowilam ze kupimy takie cos, po co naszym rodzicom jakies kryształy, moim zdaniem są on bamberskie, ramki tez jakies wymyslne, nie podobają mi sie takie rzeczy. co sadzicie o takim koszu? moze to tez wioska?

Kosze upominkowe to fajna sprawa, przynajmiej nie jest to jakieś badziewie typu kryształowa statuetka czy dyplom. Kosz łakoci zawsze można wykorzystać. Co do podziekowań dla rodziców. My tego na swoim weselu nie będziemy praktykowac. Po pierwsze rodzicom można dziękować w innym dniu a nie przy spędzie ludzi na weselu. Po drugie organizujemy sami nasze przyjęcie, więc formatka że wkład za wesele itp również u nas odpada Nasi rodzice wiedzą że ich Kochamy i im dziekujemy za to, że nas wychowali na mądrych ludzi :)

Gość kapary
ja podziękowań dla rodziców na ślubie nie miałam. dzień wcześniej podarowaliśmy im kartkę z informacją, że mają zaklepany i opłacony weekend nad morzem :) byli zaskoczeni, zszokowani i przeszczęśliwi :)

Gość kapary
dokładnie :) oczywiście wcześniej musieliśmy wybadać czy nie mają innych planów na ten termin. wszystko jednak wypaliło i wiem, że gdybyśmy my im tego nie zorganizowali to pewnie jeszcze długo by nigdzie sami nie wyjechali :) zawsze jest COŚ innego do zrobienia czy kupienia itd. byli na prawdę zadowoleni.

Gość kapary
oczywiście każdy jest inny i pewnie inni woleliby wyjechać np na tydzień w góry lub na kanary. my byliśmy pewni, że moi rodzice uwielbiają morze i że dłużej jak weekend to by im się już dłużyło.

Gość Lewus26
Siorka miała w prezencie podczas podziękowań dla rodziców dwa albumy ze zdjęciami. Zdjęcia zrobił im miesiąc przed ślubem ich wynajęty fotograf. Mamy jak zobaczyły te zdjęcia popłakały się ze wzruszenia. Zdjęcia były naprawdę genialnie zrobione z fajnym pomysłem. Sto razy lepszy prezent niż kwiaty, słodycze, wykupione wyjazdy bo to wszystko momentalnie przemija a zdjęcia zostają. Za rok mój ślub i ten sam fotograf z tym samym pomysłem.

Gość kapary
według mnie wspaniale spędzony czas i wspomnienia są dużo więcej warte. zdjęcia owszem super sprawa, ale tych zdjęć przez pół życia się już wiele uzbierało...myślę, że robienie kolejnych zdjęć do kolejnego albumu jest po prostu nudne... w końcu nadszedł moment kiedy rodzice mogą odetchnąć i pobyć tylko ze sobą więc wycieczka to wspaniały pomysł według mnie :) tylko ich wycieczka...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować