Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arartaniaka

jakieś pomysły jak urządzc pokój dzienny??

Polecane posty

hej, mam pytano do wszystkich, którzy mają dobry gust i oryginalne pomysły. Jak najfajniej urządzić pokój dzienny? Duży, połączony z kuchnią- ściany pomalowane na niebiesko, kuchnia- niebiesko- dębowa. Gdzie jest lepsze miejsce na stół? W kuchni czy w salonie. Czekam na sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateFlower
Musiałabyś wstawić rysunek tych pomieszczeń z wymiarami, żebyśmy mogli pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak słomka
w kuchni mały stolik do przegryzania, ale przecież gości w kuchni nie posadzisz, więc duży stół gdzieś między salonem a kuchnią, tak żeby było wygodnie podawać posiłki z kuchni, ale żeby część " kanapa- tv" była oddzielną częścią salonu, u mnie po prostu narożnik dzieli salon na część jadalną :) kupiłam takie meble do salonu, http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--amarone--/jadalnia/ mam jasne ściany i dodatki dobrane z tej strony na dole salono-jadalnia wygląda oryginalnie i jest przy tym funkcjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee, tylko nie klasyka:) lubię styl nowoczesny. Zajrzałam na tę stronę z meblami co zalinkowałaś i nawet podoba mi się tam pokój dzienny modern http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--modern--/pokoj-dzienny/ ale jeszcze się zastanowię. Mam w sumie bardzo dużo miejsca do zagospodarowania więc pomysł z małym stolikiem w kuchni i większym, dla gości, jest ok dla mnie...ale i tak będzie ciężko to wszystko poustawiać jakoś sensownie bo w tym pokoju musi być jeszcze kanapa, telewizor, w przyszłości (mam nadzieję) kominek..... Dzięki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda jak słomka
jeśli masz kłopot jak poustawiać i czy czy się pomieści zrób sobie projekt w programie komputerowym, ja używałam Vox Box http://www.meble.vox.pl/zaprojektuj-pokoj/ projektowałam w nim nawet poddasze, jest banalnie prosty a można sobie podobierać wszystko kolorystycznie, poustawiać meble, dodatki, kwiatki, obrazki, mówię ci super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokkotta
ściągnęłam ten program do projektowania co dała słomka, ale zabawa, zrobiłam sobie pokój z tym łóżkiem z baldachimem, niestety na razie tylko w komputerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artaniaka
ja miałam tak samo!!!! Trzeba uważać bo ten program wciąga- ja siedziałam przed kompem cały dzień- przestawiając mebelki. świetna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zasadzie juz teraz staje przed takim wyzwaniem jak planowanie zmiany wystroju całego praktycznie domu. Nie mam prawie wcale pomysłu na to, jak by tu urządzić np. salon, jakie meble do kuchni, w jakim stylu łazienka. Zastanawiam sie czy nie lepiej byłoby skorzystać z usług specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lindzik, a masz jakąś firmę na oku? ja wypatrzyłam n-design, fachową galerię mają na swojej stronie, więc pewnie z nimi skonsultuję sprawę remontu. obawiam się, że na własną rękę mogłabym moją niewielkich gabarytów kawalerką zmaścić zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej podobają się meble z litego drewna. Są dużo bardziej trwale, poza tym są stabilniejsze i wyglądają porządniej. Ostatnio widziałam bardzo fajne mebelki na esmebel.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Ja mogę ci doradzić sofę do pokoju, ponieważ niedawno sama poszukiwałam odpowiedniej do mojego pokoju. Myślę, że kolorystycznie do twojego wnętrza pasowałaby np. ta http://www.arismebel.pl/pl/shop/airone.html myślę, że ciekawie komponowałaby się ze ścianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×