Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jako ja i nie ja

amerykański ebay?zakupy ze stanów?

Polecane posty

szukam amerykanskiego ebaya lub coś w tym stylu.czy ktoś cos zamawiał z takich stron?do polski?i jak wyglada przesyłka ?ile kosztuje?i czy wszystko było oki?a no i iczy opłaca sie zamawiac rózne rzeczy?np laptopa??albo kosmetyki? niech mi ktoos pomoze kto robił juz takie zakupy,,plisss..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.ebay.com ciagle kupuje cos na ebayu, nigdy nie mialam zadnych problemow, ale mieszkam w Stanach wiec nie moge sie wypowiadac nt sprowadzania czegokolwiek do PL. nie wszyscy, ale wielu sprzedajacych oferuje przesylke na caly swiat. musisz zwrocic uwage na to co okreslil sprzedajacy jesli chodzi o wysylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak dziala allegro ale podejrzewam ze podobnie, tak oczywiscie, musisz zalozyc sobie konto, potwierdzic e-mail address itp, podac adres pocztowy do wysylki, do tego aby dokonywac wplat powinnas miec konto w systemie paypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia jakie sa ceny w PL ale przy dzisiejszym kursie dolara wszystko sie stad oplaca kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytalam ostatnio na jakims po
ratlu, ze z USA jest jeden maly szkopul. jesli celnicy sprawdza zawartosc paczki (dot. szczegolnie ubran) i bedzie to rzecz made in china to nie wpuszcza do polski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiałam raz z belgii i raz z francji bilety na koncert i wszystko było bez problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie oplaca przywozic
ze Stanow? mam tam bliska rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, spojrz na dolna czesc "Shipping & Handling", sprzedajacy wyraznie okreslil Ships to United States, czyli tylko Stany, musisz szukac takich ktore beda w tym miejscu napisane WORLDWIDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz sie zarejestrujesz to obok ceny tego co chcesz kupic bedzie podana cena przesylki do Twojego miejsca zamieszkania(przewaznie) ja kupuje czesto na amerykanskim ebayu, mieszkam w Anglii i nigdy nie mialam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego to nie wiem, ale z celnymi przepisami to sa rozne jaja. moj maz kiedys pozbywal sie starszego sprzetu i na ebayu sprzedal jakis wzmacniacz czy processor kanadolowi, okazalo sie ze wysylajac musial wypelnic jakies dodatkowe papiery, potem kanadyjscy celnicy to zatrzymali i ten kupujacy prosil go zeby zmienil cene na rachunku i podal bardzo zanizona bo inaczej ten gosciu musialby placic jakies duze clo. natomiast do PL to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcomoje
up ja tez jestem zainteresowana tym tematem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjfftygh
upa nikt nic nie kupuje ze stanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka007
oo.dobry temat :) tez chcialabyms ie dowiedziec o zakupach na ebay'u w wersji amerykanskiej.. ceny markowej odziezy sa tam nawet o 4 razy tansze niz na nasyzm rodzimym allegro, wyliczylam ze nawet z przysylka sie oplaca.. tylko co to jest te paypal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolucka
a jestes w polsce bo ja w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GuSka62
zamawiałam kilka razy z ebaya i przyznam szczerze, że zrezygnowałam, bo przesyłka albo nie docierała na czas , albo wcale nie docierała. :) teraz korzystam ze strony http://www.wszystkozameryki.com/index.html , gdzie znajdę wszystko, ale korzystam przede wszystkim z działu ubrania! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×