Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lusia-siusia

Problemy z II fazą cyklu i szczepienie na zoltaczke

Polecane posty

Gość lusia-siusia

Dziewczyny poradzcie mi - bardzo was proszę. Wszystko zaczęło się w styczniu, plamienia przed miesiaczka, bol okropny, wzdecia...okazało się iż nie pękł mi pecherzyk graffa i zamienil sie w torebil, plamilam na kilka dni przed miesiaczka, potem od lutego takze w srodku cyklu...porobilam badania hormonalne okazało się, iż mam niski progesteron i w zwiazku z tym nie owuluje, II faza jest za krotka, brałam luteine cały czas od 14dc do 25 dc..dopiero to moj drugi m-c a mamy juz lipiec jak nie plamie wsrodku cyklu i przed okresem, luteine biore nadal, ale czytalam ze wit B6 także pomaga wiec zaczęłam ją brać i wyczytałam, że aletra lecznicza także jest dobra, jutro ide do lekarza ginekologa dowiem sie jeszcze co i jak. Ale mam drugi problem, otoz nie mozemy sie zabezpieczać z mezem, a ja mam sie zaszczepic na zoltaczke bo mam miec maly zabieg na kolanko, w zwiazku z tym, co ja mam zrobic, w ciazy nie jestem bo mialam okres, wiec zaszczepic sie moge, ale co potem...w zwiazku z problemami takimi iz staramy sie o dziecko, nie mozemy uwazać a z drugiej str slyszalam ze nie mozna podczas szczepienia zachodzić - jak to jest? dziękuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×