Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LouLou11

Ile zarabia pielęgniarka w UK?

Polecane posty

Gość gość
Początkowa stawka tuż po szkoleze znajomością języka od 3.600£ wzwyż. Pracy do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam studia pielegniarskie w Anglii majac 30l. Wcale nie nalezalam do najstarszych studentek. Just 4l pracuje w zawodzie. Skoda mi jedynie czasu zmarnowanego w Pl studiujac nic nie warty kierunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta z szalasu
3600f??? Na poczatku? Chyba na prywatne, ale to też z dodatkowym dyzurem. Jak na początek z PL iść do prywatnego szpitala to ... Hahahah...niby do odważnych świat należy. Do głupich w sumie tez;-) Stawki są dostępne w Nhs w szpitalu w widelkach. Domy opieki lepiej płacą, ale przy 36 h tyg. To też 3000f nie zarobisz! A na banki żeby chodzić to nie tak kolorowo. Nie znasz rezydentów, 12 h niepewności. Szaleństwa w Uk nie ma. Nie bez powodu jest taka rotacja w szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile pielęgniarki w Anglii zarabiają to nie wiem do końca, ale wiem, że opiekunki jak wyjeżdżają na wyspy z promedica24 to wcale złych pieniędzy nie mają więc lepiej się za taką robotą rozejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie i Panowie od dłuższego czasu tu cisza nastała. Czy w ogóle ktoś jeszcze wybiera się do pracy w Anglii ? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,ja mam wyjazd w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ bo nic w PL nie umiesz frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyli grzbiet
Umie pomavgac schorowanym w potrzebie i jest wspolczujaca, czy to za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny czy jeszcze się opłaca pracować w Anglii? Są tu jakieś pielęgniark, które przygotowują się do Ielts lub OET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przygotowuję się do egzaminu oet.Planuję wyjechać do Szkocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie Jakie są Wasze doświadczenia z domami opieki? Planuję wyjazd, i pomyślałam o podszkoleniu języka najpierw. Słyszałam , że w szpitalu stosują bardzo dużo skrótów. Które mogą być niezrozumiałe. I drugie pytanie, czy specjalizacja zrobiona w Polsce jest tam uznawana? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalizacja ani mgr z Polski nie są tu uznawane niestety. Ja pracuje w domu opieki, co chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również poproszę o opinie nt domów opieki.Jak wygląda wprowadzenie nowej pielęgniarki,czy jest ciężko,w ile pielęgniarek jesteście na dyżurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się pracuje w domu opieki? Na co zwrócić uwagę w ofercie? Jakie są zarobki za godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu opieki jest miesięczna pensja + dodatek za nadgodziny. W sumie wyjdzie conajmniej 26£/godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kethi
Mam pytanie do pielęgniarek, które pracują na wyspach, proszę Powiedzcie mi na czym polega wasza praca, Co robicie, czym się zajmujecie, Jak wygląda wasz plan dzienny lub nocny. Potrzebne mi to jest do pracy magisterskiej. Plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kto wypisuje te bzdury o co najmniej 26GBP/h albo co najmniej 3000GBP/month, ale chyba ktoś nie mający kontaktu z rzeczywistością. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w Anglii to wystarczy poszukać ofert pracy. W Anglii już w ofercie podają wynagrodzenie roczne bądź stawkę godzinową. Żeby mieć wysoką stawkę trzeba mieć już doświadczenie w Anglii i na pewno szeregowa pielęgniarka nie zaczyna od ww kwot. A przypuszczam, że większość tych, którzy zadają tutaj pytania będzie zaczynać od podstaw swoją karierę w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pracowałam niespełna dwa lata w Anglii w szpitalu jako pielęgniarka- staff nurse. Kazda pielęgniarka, która nie ma wcześniejszego doświadczenia pracy z UK zaczyna jako band 5 (zarobki, to średnio 1500 funtów miesięcznie). Wraz ze wzrostem bandu zarobki są wyższe, ale to zajmuje kilka lat i przy tym ma się większą odpowiedzialność, obowiązki, etc.

Nie ma znaczenia, czy jest sie po mgr., czy po licencjacie, czy ma się specjalizację ukończoną w Polsce. W UK zawsze zaczynasz od ''zera'', uczysz się od nowa wszystkich czynności, bo na każdą czynność trzeba mieć papier, np. na możliwośc pobierania krwi, czy zakładania wenflonu.

 Praca sama w sobie jest o wiele lepsza niż w Polskim szpitalu, to na 100%. Co prawda tez brakuje personelu, ale stosunek lekarzy, czy pacjentów do pielęgniarek jest na wysokim poziomie (chyba, że trafi Ci się pacjent, który nie lubi emigrantów, to od razu wyczujesz).

Jeśli ktoś planuje wyjechać, to na pewno język, język, język. Moim zdaniem takie minimum, to B2 (ja jestem tak pomiędzy B2 a C1 i często miałam problemy ze zrozumieniem), żeby czuć się w pracy pewnie. Praca i tak jest stresująca, bo jest zawsze busy i short off staff. 

Co do Brexitu, to opinie są różne.. ja na chwilę obecną zdecydowałam się wrócić do Polski, ale to nie ze względu na Brexit. Odczuwa się natomiast z tego faktu ''napięcie'' i niepewność. Poza tym ceny utrzymania w mieście są wysokie (wynajem pokoju, to miesięczny koszt około 600 funtów), co nie zmiania faktu, że da się coś odłożyć. 

Jeśli planujecie wyjeżdzać do UK, to najlepiej nie samemu, bo jest ciężko psychicznie. Zwłaszcza, jeśli ktoś jeszcze nigdy nie mieszkac poza Polską. 

Czy wrócę jeszcze kiedyś do UK, lub pojadę do innego kraju?- nie wiem, ale nie wykluczam takiej możliwości. Póki co przyleciałam do Polski, żeby przekonać się, czy rzeczywiście warto tu pracować i czy da się być zadowolonym z pracy w zawodzie. 

Wszystkim wyjeżdzającym życzę dużo odwagi i wytrwałości, bo na pewno to jest kluczowe, aby odnieść sukces na obczyźnie 🙂

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsum

Jesli ktos szuka pracy jako pielegniarka, zapraszam do Irlandii do Galway. 

Zarobki mozna sprawdzic na stronie izb irlandzkich. Po rejestracji w Izbach, moge zalatwic prace. 

kontakt: barsum911 @ gmail . com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

A jak zarboki w polsce? ja bym wrocila juz z UK. czy ktos sie orientuje ile taka instrumentariuszka moze miec w wiekszym miescie I czy nadal potrzebne sa znajomosci by znalezc prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisc

Ile zarabia pielegniarka w Anglii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaja

Ja zarabiam od 1600 do 1900 funtów w zależności ile mam w miesiącu nocnych dyżurów i weekendowych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igi

To nie za dużo. Za ile dokładnie godzin pracy masz te £1900? Ja zarabiam £2222 miesięcznie za 35 h pracy, praca raczej lekka ale jej nie lubię i myślę o zmianie. Planuję rozpoczać jakiś kurs, szkolenie i się przekwalifikować ale widzę, że pielęgniarstwo jest kiepsko opłacane nie tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio

Jak chcecie to wyjeżdzajcie ale w Polsce pielęgniarka też może zarobić, oczywiście nie w szpitalu. Jest tyle klinik, prywatnych przychodni. Ja wróciłem z zoną z uk  która była pielęgniarką na początku w domu opieki a pózniej w szpitalu. Praca ciężka, odczuwa się na własnej skórze brak pielęgniarek na wyspach. Przychodzi taki moment że £££ nie są najważniejsze a rodzina, przyjaciele i ojczyzna u której czujesz się jak u siebie. Wróciliśmy 1,5 roku temu i nie żałujemy. Nigdy więcej UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva

Czy ktos pracuje w domu opieki sieci Meallmore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja zaczęłam w Meallmore kilka dni temu, jeszcze za dużo nie mogę powiedzieć, ale na razie wszystko ok, ludzie przesympatyczni, wspierający, natomiast największy problem to szkocki slang, połowy osób tam nie rozumie, chociaż uważam że mój angielski jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanada

Mam licencjat pielegniarski lecz nigdy nie pracowalam w zawodzie bo nie musialam. Od kilku lat mieszkam w Kanadzie i powoli dojrzewam do mysli ze chyba musze isc do pracy. Chcialabym poczytac jakies blogi pielegniarskie z Kanady lub z USA. Jesli znacie takie to podzielcie sie adresem stron. Nie wiem od czego zaczac przy nostryfikacji dyplomu. Studia skonczylam 5 lat temu. Uprawnienia juz stracilam do wykonywania zawodu bo jak pamietam dawali tylko na 5 lat. Prosze o odpowiedz. Mam obywatelstwo kanadyjskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×