Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
.Paulinka.

Byc po raz pierwszy mama... nasze starania i oczekiwania

Polecane posty

Aniu jezeli boisz sie ze nie wiemy kim jestes -ja wiem...przynajmniej tak mi sie wydaje:-) -to wyslij nam na maila wyjasnienie:-) Ja tez lubie takie male konspiracyjne spiski... dodaje to emocji do naszych staran o dzidziusia. Przynajmniej mamy troche zabawy... choc okolicznosci raczej przykre:-) Mam nadzieje ze poczujemy sie tutaj jak w domu:-) Poza tym tu jestesmy blizej 'oczekujacych' Nie am juz gadania o tabletkach anty, aborcjach i urojonych ciazach od pocalunku:-) Moze to jest to nasze krzeselko na ktore staralysmy sie od kilku tygodniu usiasc:-)

Dobranoc dziewczynki. Mam nadzieję że się wszystkie odnajdziemy. Paulinka mam nadzieję że to rzeczywiście jest to Nasze krzesełko...Siadac dziewczynki siadac...Na tym forum zachodzi się w ciążę...

Katarku kolejny dzień.Juz chce byc zdrowa.W dodatku wyleciala mi plaba z 5.Koszmar.Dentysta za 2 tygodnie dopiero, a ja tak nie cierpie miec usterek w buzi :(

Witajcie dziewczynki, Fajnie ze sie znalazlysmy. Nie mam pojecia kto to jest Fantazja i chóanita:-) Poprosze o male wytlumaczenie. Bylam na starych pogaduchach... Jest tam pewna mala dezorientacja i zniesmaczenie, ale coz... tak trzeba bylo. Koniec i kropka. Teraz lece zalatwiac rozne sprawy, ale potem sie do waz odezwe. Wieczorem przeniose i zmienie tabelke.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować