Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klaudia789

moj niewolnik nie chce byc posłuszny. co robic by sie ugiał?

Polecane posty

Gość klaudia789

to co w temacie. buntuje sie i mówi ze go to nie kreci. a ja chce by był posłuszny i dominowac nad nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtrtrtr
to ty musisz pytać? wymyśl karę i jechane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia789
chodzi o to ze to mój chłopak. jestesmy razem 2 lata i ja chce z nim sie w takie cos zabawic. mi sie to podoba i kreci mnie jego opór i to ze sie broni. ale on naprawde nie chce. i jakbym mu przyłozyła tak bez jego zgody to by wyszedł z domu i moze mnie rzucił. wkurza sie bardzo o to a ja przeciez nie lałabym go jakos po twarzy mocno czy do krwi tylko tak z umiarem. czesto do niego mówie tak jak domina...patrze na niego takim wzrokiem ale on sie tylko ze mnie smieje eh :( powinien choc raz spróbowac. nie rozumie go. moze akurat by mu sie spodobałpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koos
chyba źle odczytujesz jego zachowanie :D Twojego poprostu bawi twoje zachowanie i nawet nie w głowie mu, że myślisz poważnie. Myślę, że onieśmieliła by go taka sytuacja, może jeszcze nie czas na takie atrakcje, albo poprostu nie ten tyP. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia789
ale przeciez nawet jak go to nie kreci bo nie taki typ to mógłby to zrobic dla mnie jesli mnie to nakreca bardziej...potem nasze dalsze pieszczoty beda bardziej namietne jak sie porzadnie nakrece i potem on moze mnie zdominowac. moze poprostu ubiore sie w jakis czarny lub czerwony gorsecik...pas do ponczoch i ponczoszki i spróbuje wtedy. choc watpie. buntuje sie zawczasu nie wiedzac co go moze spotkac. moze akurat cos pozytywnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległy na zamówienie
Ja bardzo chętnie ^^ więc daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaz mu podac civwszystkie hasla  i pin do swoih kat zrob mu prwokujace zdjecia i zagroź mu ze zniszzysz go po calosci w jeo miecie i rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefon do matki. Koniecznie i jak najszybciej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nagrodą?

Obiecaj mu, że jeśli ustąpi, to w nagrodę namówisz swoją śliczną koleżankę na seks z nim. Zwycięstwo kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 16:17, Gość klaudia789 napisał:

to co w temacie. buntuje sie i mówi ze go to nie kreci. a ja chce by był posłuszny i dominowac nad nim.

Jak to się buntuję? Widocznie nie chce być niewolnikiem. Też może tak być że nie jesteś osobą dominującą i Twój partner nie traktuje Cię poważnie. Na szczęście tu wszystkiego się nauczyć. Nie ma jak porady "Cioci", czy wujków dobra rada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, kasia666666 napisał:

Mojego męża też to nie interesuje ale jakoś go zmuszam i od czasu do czasu go zdominuję

hje hje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×