Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extasyyyyyyyyyyyy

chce zebysice mnieocenili

Polecane posty

Gość kto to wie....
Taa bardzo konkretna odpowiedź, tłumacząc to na prosty język oznacza => nie znam żadnego poety dlatego sie nie wypowiedziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Mało ciekawych?????????? Jest tysiące ciekawych rzeczy :) Jaką ty panno poezję czytujesz. A propos wojny to kiedy dokładnie wybuchła???? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
kto to wie....-----------można przynajmniej się ponabijać;) Dajmy jej szansę. W końcu poezja i wiersze wg niej,to dwie różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
ojjjjojjjojjj masz rację niech sie dziweczę wykaże:D Zobaczymy czy umie chociaż z google korzystać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
a czemu chcesz mnie sprawdzac? czy tym chcesz mnie zgnoic czy siebie podbudowac?:P wiem kiedy wybuchla. tak samo jak malo jest dla mnie fajnych ksiazek z tych znanych wszystkim:P np. pan tadeusz mi sie nie podoba io nie przeczytam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Dziewczę*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
poezja sie rozni od zwyklych wierszokletow:Plubie prawdziwa poezje ale tez zwykle wiersze amatorow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Hahaha Pan Tadeusz to jest jedna z podstawowych pozycji w kanonie kektur w gimnazjum z tego co dobrze pamiętam... No myślałam, że masz bardziej wysublimowany gust literacki, no ale cóż jednym sie podoba innym nie:D a poza lekturami to co czytasz? Jakich autorów sobie upodobałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
lektur miało być oczywiście, późno już więc i literki się mylą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
widze ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem:P napisalam,ze nie lubie pana tadeusza:P taka literatura mi sie nie podoba i nie przeczytam chocby wolami ciagneli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Myślę,że nie wiesz kiedy wybuchła wojna,a poza tym jak umarł Adolf Hitler? Wykaż się,to Cię pochwalimy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Ja nie mówię o "Panu Tadeuszu". A literatura obyczajowa? Hm,chyba nie słyszałaś takiego pojęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
ale po co mam komus udowadniac? teraz co bym nie napisala bedzie porazka:P wy stwierdzicie ze z gogle skorzystalam:P a ja napisze ze nie:P taka jalowa dyskusja sie stanie:P podobnie teraz nie napisze stwierdzicie zem glupia dziewuszka:P i kolo sie zamyka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
No dobrze rozumiem, że "Pan Tadeusz" Ci nie odpowiada, w takim razie co Ci sie podoba? Co czytasz, bo sama mówisz, ze czytac lubisz. Wiec ponawiam pytanie podaj jakich autorów lubisz najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pusta gówniara..zabiłas mnie tym-pan tadeusza nie przeczytałam bo nie lubie...a skad wiesz czy lubisz czy nie skoro nie przeczytałas?co moze imie tadek ci sie w tyytule nie spodobało???haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Jakbyś od razu odpisała na zadane pytanie,a nie owijała to byłoby ok. Ja myślę,że Ty czytasz,ale....Bravo,Cosmopolitan :P Zgadłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
napisalam raz i nie bede sie powtarzac:P topik byl zalozony abyscie mnie ocenili pod wzgledem wygladu:P zrobiliscie to:P obnazylam wam sie a wy chcecie wyciagac jeszcze moje zainteresowania:P wywiad jakis:P napisalam ze lubie czytac w obronie bo byscie mnie zjadly:) ale nie mam zamiaru sie wam spowiadac:P niedlugo zaczniecie mnie wypytywac o bardziej intymne szczegoly:P zejdziemy na temat seksu i tu dopiero bedziecie moglyu sie popisac wyobraznia:P a ja nie mam zamiaru sie ze swoich jakichkolwiek zainteresowan spowiadac:P bo po co:P zeby zejsc calkowicie na inny tor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Jako ja i nie ja Hehe dobrze podsumowałaś! :D Moge sie założyć, że ilość przeczytanych przez nią książek można policzyć na palcach jednej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Nie interesuje mnie twoje życie intymne,tylko co czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Do tego możemy dorzucić nastolatke i gazetki tego pokroju:P Twoje życie intymne nikogo tu nie obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja cie jeszcze nie oceniłam..wiec moze to zrobie.. a wiec dla mnie hmm pokaz fote jak wyjdziesz z wanny..wtedy ci powiem czy ładna jestes...a tak dla mnie masz za duzó tapety na ryju i robisz beznadziejne miny...troche skromnosci..by ci sie przydało a i jak uwazasz ze ta sylwusia z rozów jest ok ..to juz w ogóle bez komentarza...totAL debilizm..brak mózgu i jakich kolwiek nawet fałd mózgu..pewnie zupełna płaska tkana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
i nie brava nie czytam cosmo tez nie:p nie interesuje mnie co myslicie na temat mojego wnetrza bo jego nie widac z wierzchu a pozory czesto myla:P jesli wy oceniacie czlowieka po wygladzie to juz jest wasz problem:P ja nie pytalaam sie czy jestem wedlug was wartsciowa dziewczyna ocencie wedlug wygladu:P zapytalam sie konkretnie co byscie we mnie zmienili:P no i odpowiedzialyscie:P taki byl cel tego topikuu a nie wyciaganie moich spraw:P a pana tadeusza nie czytalam i czytac nie zamierzam:P jesli nie wiesz w jaki sposob moglam ocenic czy mi sie spodoba czy nie to juz bartdzo mi przykro:P pewnie chwytasz kazda ksiazke i dopeiro pod koniec orientujesz sie,ze to goracy erotyk:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Eeeee,do tego zapewne najbardziej lubi Pudelka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
A ja myślę,że nie jesteś dziewczyną z tych zdjęć tylko osobą,która robi prowokację i nie wierzę,że ta osoba ze zdjęć,to ty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj chciałas zeby cie ocenic po wygladzie ale do tego dodałas sporo postów..w których pokazałas swoje wnetrze,...wiec powiem ci tak..chyba ni wiem co wybrac czy wyglad czy tok rozumowania..bo ani jedno ani drugie nie jest lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Echh my tu Cię nie oceniamy po wyglądzie, tylko po sposobie w jaki sie wypowiadasz. Podsumowując nic sobą nie reprezentujesz. twój poziom intelektualny graniczy z zerem, takie jest moje zdanie po przeczytaniu tych 5ięciu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Ona już zniknęła. Mówię wam,to prowokacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
jako ja - nie wiesz tego co lepsze, ktore lepsze. oceniasz przez pryzmat kilku moich wypowiedzi:P uwazasz ze jestem pustakiem:P prosze bardzo masz do tego swiete prawo:P ja ci narzucac swojego nie bede:P po co:P prosilam o ocene wygladu:P sprawa zaszla dalej bo sie wdrozylismy w rozmowe:P zaczelyscie po mnie jechac :P przez co:P ze pokazalam pare zdjec:P ze napisalam kilka razy sepleniac:P bo robie buzki:P bo ubieram sie uwydatniajac nie zawsze same swoje zalety:P to mnie skresla z byciawartosciowa osoba wedlug twojego slownika:P nie bede plakac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×