Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość extasyyyyyyyyyyyy

chce zebysice mnieocenili

Polecane posty

Gość 19 latka
Dziewczyno jak chcesz żeby cię ocenili to sobie konto na fotce załóż i napisz że jesteś "cudooowna lozzzowa i super bo mam kilo tapety i prysce a mama nie kce mi dac kassssiorqi na kosmetycke" no żałosna jesteś... Wyglądasz mi na taką solare-tipsiare co rozpacza że jej solarium zamknęli albo tips się złamał. Niby nie ocenia sie po wyglądzie ale twój styl pisania również mówi wiele o tobie . Ty chyba nie wiesz co to polskie znaki i ortografia. Dziewcze mówisz że masz 19 lat a zachowujesz się jakbyś miała 15. Pomyśl czasem to nie boli. No i ten makijaż, źle dobrany podkład. Czyli styl Sylwusi z rozmów w toku albo Jola Rutowicz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Zal mi Ciebie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siara
wygląd ... 5/10 czyli taki szary człowieczek ocena po sposobie wypowiadania się ... 2/10 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes juz pełnoletnia..a zachowujesz sie jak bys miałą 13lat...myslisz ze to jest sexy?co?przyznaj sie..myslisz ze faceci na to leca? leca ale jak sie najebia i nie mja co robic na dysce albo na imprezie u ziutka.. na dluzsza mete cie kopnie w dupe albo kupi smoczek i odesle do mamusi...troche powagi i dystansu do zycia czy życze..i wcale nie żłosliwie..bo widac ze nie wiesz co to życie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
tylko ze ta Jola Rutowicz zarabia dosc duze pieniadze, a ty siedzisz na forum i starasz sie dowartosciowac jadac po pustaczce:P inteligentna oosba nie stara sie wchodzic w rozmowy z pustym czlowiekiem bo z gory wie ze wygra:P tak wiec taka rozmowa jest bez sensu:P inteligentna osoba stara sie wybierac madrzejsze towarzystwo by takze sie od nie uczyc wielu rzeczy:P a wy siedzicie na forum i smiejecie sie z kogo:P no z glupiutkiej dziewczynki ktora nie ma duzej wiedzy:P ktora ma pusto w glowce:P kto tu jest bardziej zalsony:P psudointelektualistki ktore swoje ego buduja nad gorszymi od siebie czy glupiutka dziewczyna ktora nie stara sie udawac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Tragedia,daje pełno emotionek. Do tego w ogóle to jakaś ściema i osoba, której wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie starasz sie udawac?przeciez robisz z siebie jolke albo sylwucie..nie jestes oryginalna w tym co robisz,..jak sie zachowujesz..wiec o czy mtu mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siara
ja tam zostawię to wszystko bez komentarza :) przynajmniej się pośmiałem czytając wasze wypociny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
To jest PROWOKACJA!!!! POCZYTAJCIE JEJ WYPOWIEDZI DOKŁADNIEJ. TO JEST KTOŚ STARSZY I UDAJE PUSTACZKĘ!!! CO Z WAMI?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
Jednakże jako pustaczka taki jest widocznie mój styl. Sama stwierdziłaś, że jest podobny do Joli czy Sylwusi. Pustaczka nie ma przecież za grosz inwencji by wymyślić coś swojego oryginalnego. Podąża za modą, bo sama nie umie się wykreować. Jednocześnie nie chce się różnić, bo wie, że z góry jest skazana na przegraną gdyż sama się nie obroni. Woli podążać utartą ścieżką, która mimo, że nie jest najlepszą, jest już sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i prowokacja ale sa takie kiedys do mojej młodszej przychodziła taka laseczka w różu i z rózowym mozgiem..wiec wiem ze takie sa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Sama powiedziałaś, że Sylwusia jest fajna, więc idąc Twoim tokiem rozumowania chcesz być taka jak ona, myślisz ze takim zachowaniem zawojujesz światem? :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Ale ja się nie dałam nabrać,od razu mi to śmierdziało na kilometr. Za dużo fotek wkeiłaś i to był błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
Prowokacja jednak to najlepsze słowo. Na 3eciej stronie napisałam ze daje 3/10. Teraz tylko pytanie po co to wszystko? Po co wstawiłaś tu fotki jakiejś biednej pseudo sylwusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
Napisałam, że Sylwusia jest fajna, bo można się pośmiać. Aczkolwiek nie sądzę aby była taka na co dzień. Zapewne kamery zrobiły swoje, do tego doszła pewna kwota, którą dostają uczestnicy programu. No i oczywiście stres. Uważam, że program z udziałem Sylwusi był idealny do zrelaksowania się, rozluźnienia - prosty, nie trzeba było wytężać mózgu aby zrozumieć dowcip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
No cóż,każdy czasem się lubi zabawić w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
Ależ oczywiście to są moje zdjęcia! Uczę się obrabiać w PhotoShopie, tak więc nie wyglądam tak na żywo! Jestem ciut podobna do tej osoby na zdjęciu. Dla lepszego efektu trzeba rozmazać aby nikt nie poznał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
No to koniec beki na dziś, a tak fajnie było sie pośmiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jezu tylko takich tu brakowało..najpierw udaje mała dziewczynke a taraz sypie dorosłymi tekstami jak z rekawa..idzs spac..ja zreszta tteż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
Przecież nikt nie mówi, że nie można być jednocześnie dziewczyną, która lubi prowokować swoim wyglądem, udawać bezradną, którą trzeba się opiekować i mieć jednak coś w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
I tak nieudanie się obrobiłaś. I po co Ci to. Ech....Z drugiej strony też nie ten tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
A może teraz probuje odkręcić kota ogonem, że to fotki przerobione, ze to nie ona, zresztą ja już w to nie wnikam, podążam śladem jako ja i nie ja i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extasyyyyyyyyyyyyyy
Przecież w życiu bym nie chciała aby ktoś mnie poznał ;) Jakoś mi to wyszło, bo niewiele jestem podobna do tej kobiety ze zdjęć :) Po co? Pisałam przecież - z nudów. Coś jednak u Was z tym czytaniem ze zrozumieniem ;) Ja też już umykam spać. Dziękuję za rozmowę :) Miłej nocy, dziewczyny :) Więcej dystansu do siebie i innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjojjjojjj
Ja miałam ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×