Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda jest taka że

Tylko brzydkie kobiety mają szansę na miłość?

Polecane posty

Gość prawda jest taka że

Bo te ładne będą zawsze traktowane jak worki na spermę i faceci niedy nie przestaną widzieć w nich ich powierzchowności? A brzydką moża poznać, a co za tym idzie - pokochać? Tak to się przedstawia czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
nie. nie tak to sie przedstawia. jak pozwalasz robic z siebie worek na sperme to i tak jestes traktowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
Pozwalanie nie ma nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh...
no jak to nie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacerowa ulicznica
cholera, wpadlam z nickiem:P eh pozwalac to jedno, a postrzegac drugie. kazdy widzi co chce widziec, a faceci taka maja durnowata konstrukcje, ze jak im sie opakowanie spodoba, to do srodka nie zajrza, bo po co bezedury prawda, tak tez robie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .jlp
brzydkie łatwiej zaciągnąc do lózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysssssssssssiaaaaaaaaaa
no chyab to racja z brzydule maja wieksze powodzenia.....ja znam takiegoo super przystojniaka...to kolega mojego brata...poprostu idelam merzczyzny i pod wzgelem wygladu ale tez charakteru.....piekny naturalny brunet...z ciemnymi oczkami...wysoki.....mily kochany wyjatkowy niezwykly i cudowny....co ja bym dala zeby moc z nim byc.....aaaaa ma taka laske zeeee az mi sie ygac chce jak na nia patrze...ma ze 22 lata ona a wyglada na 45;/wogole jakos fajnie sie nie ubiera...bardziej jak stara baba...jest gruba.....brzydka z mordy...poprostu koszmar.....to jesli ona go ma...to ja chyba powinnam miec jakiegos zajebistego ksiecia z bajki.....;/boooo noooo wydaje mi sie ze od niej to jestem wiele wiele piekniejsza;/jka to z wami panowie jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ktoś na podobnym topiku słusznie zauważył że tacy przystojni faceci często są narcyzowaci i wolą taką szarą mychę żeby nie przyćmiewała blasku ich urody :P I odwrotnie brzydkie karły chcą mieć super laski u boku żeby się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×