Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izis888

Kto na 2010??

Polecane posty

Ja tez zycze Wam wszystkim Zdrowych i Wesolych Swiat :) Szczesliwego Nowego Roku, Szampanskiego Sylwestra.... no i zeby nam jakos zlecialo do 2010 :D WESOŁYCH ŚWIĄt !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane życzę Wam przede wszystkim spokojnych Świąt w miłej atmosferze, żeby życzenia płynęły prosto z serca, żeby było wyjątkowo i ciepło, dużo radości i miłości :*:*:*:* a tak poza tym, to smacznego jedzonka, wymarzonych prezentów, trochę śniegu za oknami i mało stresów. No i oczywiście, żeby czas do 2010 roku szybciutko leciał. Rozkoszujcie się narzeczeństwem :) Po prostu Wesołych Świąt!! Gwiazdki najjaśniejszej, Choinki najpiękniejszej, Prezentów wymarzonych, Świąt mile spędzonych, Karnawału szalonego, Roku bardzo udanego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
a ja kobitki życzę Wam tego czego pragniecie najbardziej:)a każda marzy o czymś innym..aby w waszych serduszkach było mnóstwo miłości, z ust nigdy nie schodził uśmiech i aby nigdy nie opuszczał Was optymizm życiowy:)no i byle do 2010:):) ja już wszyściutko mam gotowe, jeszcze tylko ugotować zupkę grzybową i wszystko odsmarzyć i można siadać:):)..zaraz się zbieram, wyjdę po moje kochanie do pracy i jeszcze musimy iść kupić znajomemu prezent:) śmiałam sie z mojego miśka a sama musiałam wyniuchać prezent bo już nie mogłam wytrzymać hihihi ooo...może jeszcze cierpiwości Wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Wam życzę wszystkiego najlepszego (nic więcej nie wymyślam, bo nie lubię składać życzeń świątecznych) :) Mam przy okazji do Was prośbę, bo może zajrzycie tu przez święta. Otóż okazało się, że w sobotę jedziemy na 50. urodziny mojego przyszłego teścia. Kupujemy tort, ale nie mam pojęcia co z prezentem. Może macie jakiś pomysł? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały świat się w radość stroi w dzień narodzin Chrystusowych. Ślę więc życzenia serdeczne, zawsze świeże choć odwieczne: zdrowia, szczęścia i wesela niechaj Dziecina Wam udziela. Wszystkiego co najlepsze dziewczeta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ _$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$ $$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$ $$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$ ____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$ ___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$ __$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$ _$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$ $$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wychodzimy za mąż już w przyszłym roku :) Wszystkiego naj w tym Nowym 2009 Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczeta, dotarlo do was juz? w przyszlym roku wychodzimy z maz! ;) wszystkiego dobrego w nowym roku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku:) Jeszcze roczek jeden i bedziemy żonami naszych przyszłych mężów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
:):)szkoda że to już nie w tym roku:( a jak tam dziewczyny po Sylwestrze??..no i ze świadomością że jesteśmy o rok starsze??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku :D !!!! Ja jakoś nie mogę uwierzyć, że za kilka miesięcy stukną mi 22 latka :) achhhh ten czas szybko leci..... A po Sylwestrze ok dopiero dziś jakoś odzyłam :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum młodziutka dziewczyna jesteś ja za 8 miesięcy skończę 25 , a jak będę brać ślub to będę mieć 26... Kurczę starajuż będę... A po Sylwestrze to tak jak i przed tylko że o rok starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleum młodziutka dziewczyna jesteś ja za 8 miesięcy skończę 25 , a jak będę brać ślub to będę mieć 26... Kurczę starajuż będę... A po Sylwestrze to tak jak i przed tylko że o rok starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pomocy
Anulka z tego samego roku jesteśmy a nawet wychodzi że z tego samego miesiąca bo z sierpnia:) chyba już w dawnych czasach pisałybyśmy się na stare panny hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego! :) ja też w tym roku kończę w maju 22 lata. a ten sylwester był najgorszy na jakim kiedykolwiek byłam, ehh szkoda gadać. a u mnie w rodzinie w tym roku szykują się 4 śluby. normalnie szok :) skąd tu kasę brać.. a miały być tylko 2. jak to święta i sylwester wszystko potrafią zmienić :) Aż mam trochę doła bo ja z facetem jestem już 6,5 roku a wychodzę za niego za 1,5 a wszyscy wokół są krócej i się szybciej żenią.... Popadam w depresję :/ Jeszcze nie mogę od 2 miesięcy w ciążę zajść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Ja po sylwestrze się rozchorowałam i ciągle mnie trzyma. A po jutrze na studia - jak mi się nie chce. no i z nowym rokiem zabieramy się za przygotowania. Lista sal gotowa, zespół na oku. tylko pojeździć, pooglądać i coś zarezerwować. Idę do łóżka sie wygrzewać. Trzymajcie się ciepło w te mroźne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My też nie mięliśmy tym razem udanego sylwestra... znajomi u których miała być domówka odwołali ją 30 grudnia i klapa :( Jeszcze się Wam nie pochwaliłam, od 2 stycznia zaczęłam nową pracę. W solarium. Nic ambitnego, ale ważne żeby kasa się zgadzała. Teraz będę pracowała od pon do pt po 7 godzin dziennie, albo na rano albo na popołudnie. Do tego 2 razy w tygodniu, w pon i czw. studia i 7 godzin korepetycji w tygodniu... nie wiem jak to wszystko pogodzę. Oby ten rok był udany i szybko zleciał do tego 2010 :) N.O.R.M.A.L.N.A głowa do góry!! Na pewno się uda, trzymam kciuki!! Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj N.O.R.M.A.L.N.A ja tak jak Ty koncze 22 latka w maju :D tak w ogole to sie nie przejmuj, bo TY nie jestes tymi wszystkimi tylko soba i wyjdziesz za maz po 8 latach w zwiazku :) i nikomu nic do tego. Najwazniejsze ze jestescie szczesliwi :) a jesli chodzi o ciaze to sie nie przejmuj...2 miesiace staran to nie jest dlugo :) i w koncu sie uda :D Dobrej Nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NORMALNA, nic się nie przejmuj, że na razie nie wychodzi, bo to tylko jeszcze gorzej wpłynie. Jak na tak młody wiek, to bardzo długo ze sobą jesteście. Ja miałam bardzo udanego sylwestra, byłam na super domówce u koleżanki na wsi w jej nowym domku. No i niespodzianka, bo zaraz po północy nasi przyjaciele się zaręczyli :) Bardzo się z tego cieszę, w końcu jakiś ślub w perspektywie oprócz naszego ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
czesc Anulka 84 prosze mi tu nie pisac ze stara jestes czy bedziesz bo ja w dniu slubu bede miała 29 lat i co mam powiedziec my chyba pod koniec stycznia pojdziemy zarezerwowac termin w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieedronaa wiesz jak czytam że dziewczyny po 20, 22 latka biorą już ślub, to tak trochę nie za młodo się czuję... Zresztą moje koleżanki już mężatki. Brały ślub jak miały 21, 22 więc ja już prawie emerytka jestem:) Bieedronaa nie łam się zależy na ile się czujesz:) N.O.R.M.A.L.N.A dwie miesiące to nie tak długo spokojnie na wszystko przyjdzie czas. Trzymaj się i nie poddawaj! pOzdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evvvunia
witam a ja za mąż bede wychodzic majac lat 21. czuje sie juz na to w pelni gotowa ale nie sadze zeby dziewczyny wychodzace za maz w wieku lat 28 byly za stare!!! glowa do gory!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieedronaa
ale własnie przez to ze tak młode dziewczyny wychodza za maz to jednak czuje sie dziwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi za pol roczku stuknie 21, wychodzac za maz bede miec 22 i ak sobie czasem mysle czy nie za wczesnie i czy nie jestem za mloda :P ale w sumie bedziemy wtedy 6 lat ze soba wiec w koncu kiedys trzeba :P nie no tak sobie zartule, ogolnie moim zdaniem na slub nigdy nie jest za wczesnie, ani tym bardziej za pozno :) oczywiscie jesli robi sie to z milosci i jest sie tego pewnym :) wogole drogie Panie, wlasnie wrocilam z Targow Slubnych w Katowickim Spodku :) ale bylo super, uwielbiam takie \"uroczystosci\" :P byl pokaz sukien slubnych, prowadzl go Krzysztof Ibisz i Miss Polski 2008 :) bylo sporo nagrod ale niestety mi sie nie poszczescilo ;P mam milion piecset ulotek wiec mam teraz z czego wybierac ;P jak narazie mamy zaklepana tylko sale i orkiestre, wiec wiekszosc (samochod, fotograf, suknia, garnitur, obraczki, zaproszenia itd) jeszcze ciagle przed nami :P jak juz sobie troche stron poprzegladam to moge wam podeslac jakies fajniejsze i godne uwagi, tylko piszcie co by was interesowalo :) i wogole jak kiedys mialybyscie okazje isc na takie targi to goraco polecam! i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak przy okazji to chacialam powiedziec ze zamowilismy sobie zespol ostatnio, pare osob nam go juz polecilo, zespol nazywa sie Nancy i jest to grupa 3 czechow... moze slyszal ktos cos o tym zespole? tu jest stronka jakby co http://www.zespolnancy.pl.tl/ bardzo zalealoby mi na jakis opiniach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabaaaa
anuszka a ile biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja się chyba dopiero na przyszłoroczne targi wybiorę, bo te u nas są w przyszłą niedzielę, a ja jestem akurat w szkole. W sumie najważniejsze mamy, czyli salę i fotografa. DJ\'a poszukamy z poleceń, a tą całą resztę drobniejszą, czyli zaproszenia, obrączki, stroje to dopiero w przyszłym roku będziemy załatwiać. Podsyłaj stronki, podsyłaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka88 widze, ze obcokrajowcy wkraczaja pelna para na polskie wesela :P my wplacilismy juz zaliczke zespolowi ze slowacji - Anonym :) tu jest link: http://www.anonym.pl/ (mozna poslucha kilku pozycji demo) - to nie jest ich pelny repertuar maja go duuuzzzzzo wiecej, tylko jakos nie aktualizuja stronki :P sluchalismy ich na zywo sa boscy :D we wakacje bylam tez na weselu, na ktorym gral inny slowacki zespol ale tamci nie przypadli mi w ogole do gustu :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my sie zareczylismyw grudniu 2008 roku i szukamy sali na 2010. Daty nie mamy jeszcze ustalonej... a jak Wy sobie radzicie? od czego zaczynacie? Pozdrawiam K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zaczęliśmy od daty a resztą będziemy martwić się później :P Nawet oficjalnych zaręczyn jeszcze nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×