Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dotiee

Sala weselna w Rybniku i okolicach

Polecane posty

Za to ja polecam taaką rybę, jedzenie bardzo dobre, ładnie podane no i piękny lokal :) mamy tam wesele w przyszłym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaka Ryba
O coś nowego o naszym lokalu !!! Znowu konkurencja ??? nigdy nie było u nas problemu z terminami a już na pewno nikogo nie "wykiwaliśmy" bo zawsze spisujemy umowę, wprawdzie nie mamy już wolnych terminów Weekendowych na ten rok ale polecamy się w tygodniu a wszystkich chętnych zapraszamy do skosztowania naszej kuchni w restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariodj
OPRAWA MUZYCZNA WESEL IMPREZ OKOL. www.mariodj.pl tel.605-544-248 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpimy termin wesela na lipiec 2012-sobota w sali ,,Dworek nad stawem'' okolice Wodzisławia! Więcej informacji pod numerem telefonu: 609231498

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19zaneta91
Ostąpię termin wesela jednodniowego 24.08.2013 w restauracji Korona w miejscowości Rybnik-Ochojec. Zależy mi tylko na odzyskaniu zaliczki. Więcej infotmacji: musialzaneta@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkenvkneknrfgkenvf
niedano został otwarty nowy lokal w Rybniku Orzepowicach. od szpitala w stronę Rybnika. Mają ładny nowoczesny wystrój, i pokoje do dyspozycji gości. Jedzenie smaczne osobiscie próbowałam. Mam wesele w sierpniu 2012, także zmian nie bedzie. Szkoda, że nie otworzyli wcześniej, sala nowoczesna, alternatywa dla Taakiej Ryby. Restauracja Europa, pracują jeszcze nad stroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odstąpię termin - 10 sierpnia 2013 r (sobota) w Domu Weselnym "Arkadia" w Radlinie. Jest to termin na wesele jednodniowe. Została wpłacona zaliczka w wysokości 500zł. Zainteresowanych proszę o kontakt -mói email - butter89fly@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurusia6425
Chciałam zarezerwować termin wesela w "Taakiej Rybie" w Suminie, bo znajomi zachwalali. Sala rzeczywiście jest piękna, ale otoczenie pozostawia wiele do życzenia, więc zrezygnowaliśmy. Szkoda, że właściciel nie zwraca na to uwagi. Te szklarnie straszą od dawna, a parking też taki sobie. Podobno szklarnie mają zostać przerobione w motel, ale odwiedziłam lokal po roku i nie widać, aby cokolwiek się działo. Rozglądam się więc za czymś innym, z ładnym otoczeniem. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaz1922
A dotarłaś nad te piękne łowisko które jest zaraz obok Taakiej Ryby, parking wprawdzie mógłby być wybrukowany ale okolica jest taka piękna i spokojna, że zdziwiona jestem twoją wypowiedzią. My mamy wesele w rybie już za 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glinkaczerwa
A mnie śmieszą odpowiedzi kogoś z restauracji Taaka Ryba. KAzdy ma swoje zdanie na temat lokalu i tyle. Mnie on też nie zachwyca. Tak jak ktoś napisał wyżej teren wokół wiele do życzenia, jedzenie może dobre, ale mało jak za tę cenę. I tyle. Mogę natomiast polecić Finezję w Szczerbicach. I nie - nie jestem z konkurencji. Za cenę 130/ os jest tyle jedzenia że jeszcze zostało na 2 dni po weselu. Jedzenie pyszne i obsługa miła. Bardzo polecam. Jeszcze mogę polecić zespół "Grupa Rytm"z Rybnika - świetny zespół na wesele. Krótkie przerwy między piosenkami, przeboje znane i lubiane ;) I świetne zabawy :) no i członkowie nie pijący ;) Z ceną też można było się dogadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_9911
Odstąpię termin - 02.08.2014r. w restauracji Korona w Rybniku-Ochojcu. Jest to termin na 1-dniowe wesele. Wpłacona została już zaliczka 1500zł. Zainteresowanych proszę o kontakt - kamila.jakubiec@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_9911
Odstąpię termin - 02.08.2014r. w restauracji Korona w Rybniku-Ochojcu. Jest to termin na 1-dniowe wesele. Wpłacona została już zaliczka 1500zł. Zainteresowanych proszę o kontakt - kamila.jakubiec@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAWEL 1984
Odkupie termin na wesele w Iwonie w rybniku,lub arkadii w radlinie, sobota w maju lub czerwcu 2013, tel. 793773807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewandowskamajka
hej dziewczyny, trochę z innej beczki- jakie miałyście wiązanki? Z której w Rybniku kwiaciarni korzystałyscie? Bede wdzieczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO dokładnie, florystyka poszukiwana, mam sukienkę czerwonym dodatkiem. Sadzę, ze to nie jest za duże wyzwanie by coś skomponować, ale chciałabym coś oryginalnego, a nie sztampę. Sali też poszukuję ;) Matko tylko rzeczy do ogarnięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata_081
Hej :) ja myślę o kwiaciarni KAKTUS z Rybnika. Dziewczyna robi piękne kompozycje, oryginalne i wyjątkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Askasaska
dziewczyny w Kwiatach Upominkach na Kominki 11, robią ładne bukiety. Tam właśnie odbierałam, w imieniu kumpeli. Niestety nie byłam przy wyborze, ale mniej więcej wiedziałam jak ma wyglądać, i powiem Wam, ze moje oczekiwania nie dorastały do pięt realizacji. Jak tylko go zobaczyłam, byłam wniebowzięta, szczerze powiem, że troszkę pozazdrościłam kumpeli ;) Sama chce taki na swój ślub. To już za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam. Chętnie odkupie termin na wesele w DOM PRZYJĘC IWONA - Radziejów na 2012 rok, okolice WRZEŚNIA! Jeżeli jest ktoś, kto z przyczyn osobistych nie może w tym czasie zorganizować przyjęcia to proszę o kontakt : basia_bg@vp.pl Wiem, że na dzień dzisiejszy nie ma juz wolnych terminów na 2014, a zależy mi aby uroczystość odbyła się SOBOTA/ NIEDZIELA . Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam. Chętnie odkupie termin na wesele w DOM PRZYJĘC IWONA - Radziejów na 2012 rok, okolice WRZEŚNIA! Jeżeli jest ktoś, kto z przyczyn osobistych nie może w tym czasie zorganizować przyjęcia to proszę o kontakt : basia_bg@vp.pl Wiem, że na dzień dzisiejszy nie ma juz wolnych terminów na 2014, a zależy mi aby uroczystość odbyła się SOBOTA/ NIEDZIELA . Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminfo92
Witam. Czy mógłby ktoś udzielić mi jakichkolwiek informacji na temat restauracji Europa w Rybniku? Chcę tam zorganizować wesele ale nie mogę znaleźć żadnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
Europa w Rybniku mają niejasną stronkę internetową,jak się wchodzi na ich stronkę to odchodzi chęć na organizowanie imprezy u nich.Taka ta stronka na odwal się.Byłam tam na obiedzie biznesowym to jedzonko bardzo dobre i obsługa bardzo profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminfo92
No właśnie na stronce nawet za bardzo nie ma konkretnej galerii. A może zna ktoś jakąś salę w podobnym wystroju (brąz,ecru) ale żeby jeszcze miała ładne obejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_456
Witam, odstąpię termin 27 lipiec 2013 w Contrze w Wodzisławiu Śląskim, wpłacona jest zaliczka w wysokośni 1000zł. więcej informacji bakoma1@o2.pl możliwość odstąpienie również fotografa i dj'a. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w domu przyjec Finezja w Szczerbicach jest tez pokoj dla nowożeńców wie moze ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest, ja będę tam miała wesele w czerwcu i powiedzieli, że jest. Są tam też chyba 2 lub 3 pokoje do gości jakby się chciało wynająć. Ale najlepiej tam zadzwonić i zapytać. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odstąpie termin na wesele 1-dniowe w Dworku nad Stawem w terminie 27/04/2012. wpłacona zaliczka 1000zł. Lokal naprawdę godny polecenia:) zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod nr tel. 505180575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×