Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kana28

praca w sklepie Venezia

Polecane posty

Zostałam zaproszona na rozmowe w nastepnym tygodniu.Moze ktos pracuje/pracował w tej firmie i mógłby powiedziec jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna, jakie sa zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę wątek! nikt nic nie wie?:( bardzo mi zależy... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizzi
hej! Jak Ci poszło? zastanawiam sie nad złożeniem aplikacji do Venezia. Najbardziej to zarobki mnie nurtują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aduuusssiia
ello ludzie czy nikt tam nie pracuje?? Ja również zostałam zaproszona na rozmowe jak wyglada rozmowa?? jakie sa zarobki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleśX
Ehhh, ludzie. Pytać o zarobki? Przecież w każdej umowie jest klauzula zabraniająca informowania o zarobkach. Takie pytania świadczą o tym że nie nadajecie się do żadnej pracy. Zresztą ktoś kto udzieli wam faktycznej odpowiedzi nie nadaje się już do niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioha
bzdury gadasz gosciu wyzej!!!.. to i ile komus placa powinno byc jak najbardziej jawne, ktos wymyslil jakies pierdoly o niejawnosci, chyba ci ktorzy zapieprzaja po 12 godzin i zarabiaja 1100 i wstyd im sie przyznac ze za takie marne grosze tyraja wymyslili niejawnosc:] albo pracodawcy ktorzy placa krocie..jawnosc niejawnosc..sranie w banie normalne ze ludzie chca wiedziec ile tam placa znalazlam na innym forum ze 2000 PLN brutto czyli jakies 1700 na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzioha
cd.. hehe wdac MÓZGU ze ty sam najpierw bys sie zatrudnil a potem dowiedzial ile bedziesz zarabiac buehehehehhehehe gdybym sie dowiedziala ze placa tam 1100 nawet nie fatygowalabym sie ze skladaniem cv..wiec nie dziwne ze ludzie pytaja ile placa:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Wojcik
Madzioha : Jesli 2000 brutto to 1700 na rękę to gratuluje wiedzy ... widać, mało kompetentna jesteś na tym forum .... w tych sklepach dostaje sie więcej ... ale ciśnienie jest bardzo duże... bo buty nie kosztują tam 100zł ale powyżej 500.... nie polecam, chyba, że na przeczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek ja kupuje buty w venezi i nigdy jeszcze nie zaplacilam wiecej niz 500 zl;) bredzisz;) i watpie zeby w ktoryms z obuwniczych niewazne jak drogim sie az tak zarabialo no chyba ze w warszawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Wojcik
fakt Warszawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drzewko5
Ja już trzeci miesiac czekam na pieniadze za zwrócone buty. Najpierw kłamcy pisali, że wysłali dawno już na poczte. poczta odpisała, że już dawno im zwróciła pieniadze bo wysłali na firmowe konto Poczty. A do mnie pisali żeby być cierpliwym. KŁAMCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×