Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

editt

moja koleżanka po2 m-cach znajmości wychodzi za mąż!!!

Polecane posty

na początku ich znjamości nawet nie chciała go widziec, nie odbierała jego tel, a jak odebrała to krzyczała do słcuhawki żeby sobie nie robił nadzieji. Po czym było jendo spotkanie,drugie a po2 m-ącach zaręczyny. i już mo\\ówią na siebie MÓJ MĄZ-MOJA ŻONA. nierozumiem tego. ja chodze z chlopakiem ponad 2 lata mamy wspólne plany ale uważamy że na ślub za wczesnie. (ja mam 21 on 23 l). uważam że to nie rozsądne a gdzie czas na poznanie się. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma reguły
ale jednak 2mce to za krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
troszkę krótko i za mało się znają, ale może im się uda... w końcu to ich wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, ja w tym wieku (mam na mysli 21 lat) tez bylam zareczona po 3 miesiacach znajomosci .. zwiazek rozpadl sie po 2 latach, ale nie zdazylismy sie pobrac ... ale moze im sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiii
phi i tak nie pobila mojej, która 1 kwietnia poznała chlopaka a 7 go kwietnia byla juz zareczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdd
oj pewnie wpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapacz26
Ja sie drapie juz po raz trzeci zeby zlapac faceta na zeniaczke.... i dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
min.3 lata para powinna chodzic przed slubem,moga sie zareczyc po roku,poltora,bo wiadomo,ze slub za 2 lata,to za wczesnie.jakas glupia d..chyba,ze to zarty i tak tylko sobie mowia.jakas niepowazna jesli to prawda,ten many tez.pewnie sie szybko oboje rozmysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka
dokładnie po dwóch miesiącach znajomości się zaręczyła, a żeby było śmieszniej zarezerwowali sobie wtedy salę na wesele, które miało odbyć się za dwa lata. Jak dla mnie kompletna głupota. Nie poznała nawet dobrze tego faceta (no, bo na ile można kogoś poznać w 60 dni??), a tu już chce spędzić z nim resztę życia. ale właśnie minęły te dwa lata. I wytrwali ze sobą. A za parę dni idę do nich na ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie aluzja żadna
a za dwa lata będzie rozwód. Jest dorosła więc pewnie wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może..............
panienka leci na kasę? dowiedziała się, że chłopak bogaty, to i szybko się w nim zakochała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotyssska
a co Cie obchodzi zycie twojej kolezanki? swojego zycia nie masz, ze sie cudzym podniecasz? cieszylabys sie, gdyby ktos zakladal posty na Twoj temat??? nie ma recepty na udane malzenstwo. jedni pobieraja sie po paru latach chodzenia i sa szczesliwi, inni po takim samym czasie sie rozwodza. moja znajoma wziela slub po 3 miesiacach znajomosci z facetem, sa juz ze soba trzeci rok. kupili mieszkanie, urzadzili, wygladaja na szczesliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na studiach była taka co po 2 miesiącach znajomości cywilny wzięli więc nic mnie już nie zdziwi. Nie wiem co teraz u nich czy są razem czy nie bo w pewnym momencie zaczęli mieć kłopoty małżeńskie i już jej nie widziałam za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podniecam tylko uwazam ze to głupota po co się śpieszyc przeciez jesli się kcohają to jakby z rok poczekali to chyba milosc nie przejdzie. Uwazam ze przez rok poznaje się osobe jej zalety i wady, wtedy zdajemy sobie sparwe czy jestesmy w stanie z tymi wadami życ czy nas tak wkurzaja ze nie przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam koleżankę która będąc z facetem 6mięs.stanęła przed ołtarzem!Niby głupota, ale są już 3lata po ślubie i są bardzo szczęśliwi!Na miłość chyba nie ma reguły czasu tak sądzę!Ja byłam z moim obecnym mężem 7 lat i dopiero był ślub.Więc chyba nigdy nie wiadomo jak to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic, moja kolezanka znala faceta 3 tygodnie i wyszla za maz, nie bylo wpadki, poprostu chciala sie wyrwac z domu, od toksycznej siostry, ktora ja wychowywala... dzis to malzenstwo wyglada dziwnie... zdradzaja sie nawzajem, ona jest prostytutka, on o tym wie, ale nic nie robi, bo przynosi do domu sporo kasy... a on lubi wygodne zycie... to chore :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzogiorno
Moj maz oswiadczyl mi sie po 3 miesiacach znajomosci, slub wzielismy po nastepnych 3 i nadal jestesmy bardzo szczesliwi. Niektorym zdarza sie po prostu milosc od pierwszego wejrzenia. Skoro jednak kolezanka nie chciala w ogole miec z nim nic wspolnego, a teraz bierze slub to troche dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka.........
U mojej znajomej sytuacja wyglądała tak(jak sądzę), że poleciała na kasę.Gdyż najpierw faceta nazywała gejem(tak trochę wyglądał), naśmiewała się z jego ubioru, stylu, uczesania. Potem gdy faceta zaczął do niej robić maślane oczy i zagadywać, to zbiła z tonu i zapytała się mnie, co o nim sądzę i czy może być? (to co ona nie wie, czy się w kimś zadurzyła czy nie) A następnie, gdy już po obadaniu sytuacji, dowiedziała sie, że ma auto, mieszkanie i dobrą pracę, to nagle szaleńczo się w nim zakochała :) I po 2 mieś. się zaręczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życz im powodzenia,przyda im się. :D Dla mnie to głupota wychodzić za mąż tak szybko. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosc sie czuję
a My po 2 miesiącach się zaręczyliśmy szykujemy sie do tego jedynego dnia i jest cudownie! mamy za sobą nie udane związki więc wiemy co i jak sie ma !!! fakt że miedzy zaręczynami a ślubem jest odstęp czasu prawie dwa lata niestety na sale itp. trzeba troszkę poczekać ale nic się nie zmienia jest idealnie!!!! A w życiu jak w życiu nie ma reguły czy ktoś chodzi ze sobą 2 lata czy 8 życie pokaże jak będzie ja znam związek który po 3 miesiącach już był ślub (bez wpadki) i przeżyli razem ponad 30 lat i śmierć dopiero ich rozłączyła ( ale tylko tu na ziemi ) pozdrawiam i więcej optymizmu bo to życie pisze scenariusze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że za 30 lat powiem Ci że wciąż jesteśmy szczęśliwi :) Zaręczyliśmy się po 3 miesiącach, a ślub jest po 9. Dziecka w drodze brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×