Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Love Me

Migrena =

Polecane posty

Czesc! od dawna męczę się z bólem głowy i podejrzewam ze są to bóle migrenowe ponieważ one są punktowe przeważnie w pulsach ... mojego ojca tez boli czesto i podejrzewam ze to dziedziczne ale najgorsze jest to ze praktycznie zadne przeciwbólowe tabletki nie działają.. co ja mam robic??;/ moze znacie jakies dobre tabletki zapobiegawcze? ilez mozna juz sie faszerowac tymi prochami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy migrenę, oj mamy, ale z migreną to do lekarza. powinien przepisać jakieś dobre środki przecibólowe, nie dostępne na receptę...a jeśli trafisz do dobrego lekarza to przede wszystkim powiem Ci, że masz się więcej ruszać i spędzać czasu na świeżym powietrzu niż faszerowac się prochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza nieco
Miałam typowe migreny z wymiotami i zaburzeniami widzenia ,lekarz polecił mi okulistę!!Okazało sie,ze mam astygmatyzm,wszystko przeszło jak zaczęłam nosić okulary.Po kilku latach zrezygnowałam ze szkieł i jak do tej pory jest ok:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migrena to..
bardzo upierdliwa dolegliwosc. bol trwa kilka dni, a przy tym czesto wystepuja wymioty, swiatlowstret. mooja rodzina leczyla sie roznymi srodkami (wypisanymi przez lakarzy) z akupunktura wlacznie. wszystko na nic:( ale nauczyli sie wyczuwac moment, kiedy bol ma zamiar "zaatakowac" i od razu siegaja po tabletki. wyobraz sobie, ze najskuteczniejsze okazaly sie najzwyklejsze prochy np. "etopiryna". 2 tabletki na raz. maz czasem zje 2 opakowania na dzien, ale potem dlugo ma spokoj:) ja staram sie unikac wszelakich lekow, ale gdy boli juz 3ci dzien, rowniez lykam 2 tabletki i dosc szybko odczuwam ulge:) nie znam llepszego sposobu na migrene. zycze zdrowka:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wlasnie wybieram sie do lekarza.. ja mam dopiero 16 lat a tak juz jestem nafaszerowana tabletkami ;/ szkoda zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam jeszcze taki sposób, już go nie stosuje - bo się dużo więcej ruszam to i migrena psuje mi czas coraz rzadziej... kupić imbir w korzeniu i dodawać do herbaty, najlepiej czarnej i tak pić codzień. powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Love Me - tym bardziej do lekarza, jesteś bardzo młoda - no i nie daj się spławić, że to Ci samo przejdzie itp. mam nadzieję, że jednak nie każdy lekarz jest ignorantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia23
wiesz mnie pare lat temu straszne meczyla migrena jak jestes z jakiegos wiekszego miasta to radze zaryzykowac i wybrac sie na akupunkture - mi pomoglo- choc na poczatku bardzo balam sie tych igiel:) podobno pomagaja tez masaze odcinka szyjnego kregoslupa (ale tego nie sprawdzilam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałć
mnie dziś też boli strasznie głowa. zaciemniłam żaluzjami biuro. trochę pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pomogło Cefaly, przestalam juz brac tyle leków przeciwbólowych, migreny są coraz rzadsze i nie tak silne. Kiedys bóle głowy byly dla mnie codziennoscią, teraz na szczescie jest ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacck77
Spróbuj Gardan: https://adamed.expert/product/gardan/ . na migrenę działa bardzo skutecznie, przynajmniej w moim przypadku. Gardan jest silnym lekiem, ale możesz go kupić bez recepty. Mi jedna tabletka daje ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migreny są bardzo szkodliwe i niebezpieczne, z własnego doświadczenia wiem, że trzeba je szybko leczyć. Tabletki na pewno nie pomogą i u mnie najskuteczniej zadziałała tlenoterapia. Wykonywałam ją regularnie przez pewien okres w Bio Life Medicine w Krakowie. Dzięki komorze hiperbarycznej udało się zniwelować ból i mogłam normalnie funkcjonować. Jestem zadowolona, że do nich trafiłam, mają świetne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×