Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość apateka

Najtańsza apteka internetowa?

Polecane posty

Gość Adam652
Prima24 - zdecydowanie i mają bardzo ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria0123
Moim zdaniem Prima24 się mega sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jeśli chcesz znac odpowiedz na swoje pytanie napisz do tarocistki. Dowiesz sie, czy wubor danego sklepu będzie trafiony i czy będziesz zadowolona z zakupow w nim.. Ja często korzystam w sprawach codziennych i ważniejszych z jej porad. Polecam tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnicieplydeszcz
Ja ostatnio zamawiam z www.aptekamotyl.pl Najpierw zamówiłam preparaty SOLGAR dla dzieciaków, a w paczce znalazłam katalogi i próbeczki innych kosmetyków. Później zamówiłam sobie farbę do włosów BIOKAP niby naturalna i bez chemii, ale trochę droga ;/ ale przyznaję że warto było bo głowa nie swędziała po koloryzacji jak po innych. W paczce poza farbą były różne próbeczki i całe bogactwo katalogów. Ja jestem zadowolona z apteki Motyl. Polecam Wam serdecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaoros
a apteka Cefarmu http://www.cefarm24.pl/ ? Mają wiele promocji, więc warto wykorzystać. Szybka dostawa i fachowe doradztwo w razie wątpliwości. Pewnie wiele zależy od tego, czego potrzebujemy w danym momencie. Tam i leki, i kosmetyki są tańsze niż w wielu innych aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola111
Ja zawsze decyduje się na Prima24, bo tam są najlepsze ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margo133
Moim zdaniem w ogóle nie opłaca się kupować przez Internet. Nie dość, że ceny są droższe niż stacjonarnie to jeszcze trzeba zapłacić za przesyłkę. Zawsze kupuję stacjonarnie, wybieram aptekę "na zdrowie", mieszkam w Pszowie, ta apteka jest bardzo blisko mojego domu. Co tydzień mają nowe promocje, więc zawsze uda mi się znaleźć coś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę tylko do apteki stacjonarnej. Niedawno otworzyli obok mnie tania www.aptekacodzienna.pl . Uważam, że stacjonarnie jest najlepiej. Czuje się bardziej pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja czasem korzystam stacjonarnie, czasem internetowo- gdy nie zalezy mi na czasie ( nie potrzebuje czegos na juz na teraz) a nie chce mi sie isc na zakupy do sklepu stacjonarnego. Ostatnio przewaznie robie zakupy na e-ziko. Jak dla mnie sa spoko. A do osoby ktora pisze o wysylce- ja np. robie na e-ziko zawsze takie wieksze zakupy, ze mam juz darmowa przesylke, wiec jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldo28321
Według mnie to wszystko zalezy od danych produktów. Natomiast na pewno e-ziko daje radę. Ogromna oferta, szybka dostawa i co najwazniejsze mozliwośc odbioru w stacjonarnej aptece, więc można troszkę zaoszczędzić odbierają je w aptece, oczywiście bez kolejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa_Gruzińska
Ja niestety mam chorobę, której się bardzo wstydzę i kupowanie leków w tradycyjnych aptekach nie wchodzi w grę. W aptece internetowej zamawiam co trzeba i przywożą mi paczkę do domu - idealne rozwiązanie w takich beznadziejnych przypadkach jak mój. Jakoś nie jestem przyzwyczajona do jednej apteki, trudno też stwierdzić, która jest najtańsza bo to w głównej mierze zależy od leku, sezonu itp. Zawsze biorę inne rzeczy pod uwagę - łatwość zakupów, kontakt z farmaceutą apteki, przesyłke. Jak dla mnie top3 to: "Apteka Jak Marzenie", "Apter" oraz "Apteka Tradycyjna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletowałam sobie letnią apteczkę przez apteko.pl a teraz tam zaglądam jak potrzebuję jakichś leków bez recepty itp. Ceny mają dobre, ale zawsze porównuje jak to wypada w różnych sklepach a jak w stacjonarnej aptece. Zwykle stacjonarne sa droższe, no i trafiają się niemiłe panie w okienku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godna polecenia jest apteka Na Zdrowie. Korzystałam wielokrotnie z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlaK
Zawsze kupuję w aptece Na Zdrowie i faktycznie różnica cenowa jest spora. Dużo tańsze leki produkty niż w innych aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apteka Na Zdrowie- najbardziej godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ostatnim czasie kilka razy już zrobiłam zakupy tutaj: http://www.cefarm24.pl/ - jest to tania apteka internetowa. Kosmetyki wolę kupować własnie w aptekach bo mam delikatną skórę i mam wieksze zaufanie właśnie do marek aptecznych. Porównałam sobie ceny moich ulubionych kremów vichy w aptekach stacjonarnych i internetowych i jednak w internetowych ceny są znacznie korzystniejsze. Warto jest zaglądać sobie w ich działy z promocjami bo można natrafić tam na tańsze zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaolkaOl
Margo133 też jestem z Pszowa. Mamy tą samą ulubioną aptekę. Ale nie ma co się dziwić, bo ceny tam są naprawdę bardzo konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny w największych aptekach internetowych są raczej podobne - przy wyborze apteki sugeruję się więc opiniami i kosztami przesyłki. Kupowałam już w kilku aptekach i najbardziej jestem zadowolona z http://www.kuzniazdrowia.pl - kupuje tam też niektóre kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzaliście olimpijską? co wpisuje coś na ceneo, to wyskakuje mi na pierwszym miejscu jako najtańsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Prima24. Jest stosunkowo tanio, a teraz mają jeszcze ciekawe oferty, zestawy na prezenty. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podczas DDD kupiłem w aptece olimpijskiej - http://aptekaolimpijska.com.pl - oprócz tego, że mają naprawdę tanio, to jeszcze za przesyłkę nic nie zapłaciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem która internetowa apteka jest najtańsza,natomiast polecam salon optyczny Optilux.pl gdzie znajdziecie zarówno soczewki jak i oprawy okularowe czy akcesoria w niższej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kupuje na apteko.pl, teraz maja fajna promocje na kremy na zime, 20% zniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko w aptekach internetowych można zrobić tańsze zakupy, czasem wystarczy popytać w swoim mieście, mi znajomi polecili http://aptekaswbarbary.pl/ w Knurowie jest bardzo dobrze zaopatrzona i ceny tez ma niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finylka
Szczerze to nie wiem ktora jest najtansza, zawsze sobie porownuje. ostatnio jednak najtaniej kupuje stacjonarnie i tam moj syrop Dicotuss jest kilka złotych tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×