Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 754

wiecie czemu jestem sama bo.....

Polecane posty

Gość 754

nie chce ranić kogos kogo bym "miała " wiedzac ze kocham innego dlatego wole być sama kiedy patrze na ludzi którzy od siebie odchodza do swoich dawnych miłosci ja bym tak nie potrafiła ranić kogoś nowego pozostaje mi "czekac na miłosc" .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 754
czy ktos tak samo myśli podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaa
ja juz na nic nie czekam mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
jakie to oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas,ze kochasz kogos i dlatego nie chcac ranic innego ,nie szukasz milosci ? To samoumartwianie sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 754
ja wiem czy to samoumartwianie się ja nie podchodze tak do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato lato wrocilo
ja mam tak samo. wciąż cos czuję do kogos z kims rozstalam sie ponad rok temu. nie chce mi sie nawet szukac innego faceta bo watpie, ze sie zakocham. zreszta dobrze mi samej :) i chyba juz zawsze bede sama, chyba ze sie naprawde bardzo zakocham z wzajemnoscią ale watpie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalny
proces zakochania jest tak samo biologiczny jak starzenie się...czas minie, wasza młodość też, jak się tak zatwardziale zafiksujecie na jednej myśli to wam to zakochanie pozostanie do starości:O nie wiem komu robicie dobrze:o bo na pewno nie sobie:O a póxniej wąty można mieć tylko do siebie, a co gorsze nawet nie ma nikogo blisko na kim możnaby się było wyładować. więc zamiast uszczęśliwiać kogoś wyimaginowanego , że z nim nie będziesz, to uszczęśliw samą siebie i nie rozkochuj w sobie myśli ,że kogoś nie możesz miec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×