Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniast11

Kobietki w wieku ok 25 lat - jakie kremy kupujecie???

Polecane posty

Gość moniast11

Chodzi o kremy do twarzy, nie balsamy. Za wcześnie trochę na przeciwzmarszczkowe ale cera powolutku jednak się starzeje :) Chciałabym kupić coś o niezbyt intensywnym zapachu,jakiś fajny nawilżający, odświeżający krem. Co stosujecie? Z czego jesteście zadowolone a co was rozczarowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używam Nivea Soft.Jestem z niego zadowolona,fajny nawilża.Lecz musiałabym już może sobie kupić krem przeciwzmarszczkowy bo mam 25 a skór sie starzeje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"prukwa\" fajne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja latem uzywam Garnier z filtrem 30, a na noc znalazlam swietny krem z Avon na przebarwienia. Dziala. Pod oczy tylko emulsja ujedraniajaca Loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lato lato wrocilo
krem bambino juz od wielu lat :) im mniej chemii w kremie tym lepszy, ja tak uwazam. od tych roznych wynalazkow skora sie szybciej starzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kremik Nivea Soft, świetnie się rozprowadza, jest przyjemny dla twarzy, bardzo dobrze nawilża .polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniast11
Jarek , jeśli nie stosujesz kremów to spadaj :P Widzę różne preferencje, czekamy na więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniast11
Skoro cię to kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 lat i za wczesnio na kemy przeciwzmarszczkowe???> bzdura!!! zmarszczka trzeba zapobiegac a ie czekac az sie pojawia i potem kupowac kremy!!! Ja stosuje na przemian Loreal colagen remodeler Garnier z pro xylan Clarena lekki krem z kolagenem wszystkie super. dodam ze zmarszczek nie mam a mimiczne gdzies sie znajda ale delikatne bo od 21 roku zycia im zapobiega, aha i nie stosuje nigdy kremu do twarzy tylko twarzy szyki i dekoltu niektore kobiety smaruja tylko twarz zapominajac o reszcie, ponadto raz na 10dni nakladam algi i ampulke teraz nawilzajaca z kolagenem, czesniej ujedrniajaca. Oczywiscie stouje pianke do mycia, tonik, peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Landys
Nie stosuję kremów a jedynie http://www.hialucell.pl/ i to wystarcza w zupełności. Jeśli nie wierzysz sama spróbuj a efekty odczujesz bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Landys
a Ty wszedzie gdzie mozesz wklejasz ten lnk;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia 197414
Od 25 r.ż mamy cerę dojrzałą i lepiej zapobiegać zmarszczkom niż je potem botoxować. Ja sama używam kremu do cery naczynkowej ale przy okazji regenerujący. To Rosakalm firmy Plante System dostępny w aptece. Krem nie tylko wzmacnia naczynka ale także wyłapuje wolne rodniki i dodatkowo działa przeciwzmarszczkowo czego nie spotkałam w innych kremach na naczynia. Lubię go ma ma duże stężenia substancji aktywnych a przy okazji nie uczula. Cena jak na kosmetyk apteczny też ok. ok 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×