Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalezy gdzie

co zrobic zeby lechtaczka wyszla na wuierzch?

Polecane posty

Gość zalezy gdzie

mam taki problem, nigd nie mailam orgazmu lechtaczkowego :/ nie umiem tak djasc za to pochwowy mam bez zadnego problemu i to napawde mefa fajerwerki... ale widze na fotach ze laski maja wieksza lehtaczke a moja si chowa do srodka i jet taka malutka straznie jak ja pompka wyciagne np. najgorsze jest to ze jak jestem mega podniecona to tez nie wylazi a chcialabym miec wkoncu lechtaczkowy...co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdkuikidxnd
palcowanie do oporu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa po pólnocy
a sex oralny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
no ale ja moge pol godziny nawet non stop i nic juz prubowalismy, a podniecona jestem az sie ze mnie leje, czuje przyjemnosc jak mnie tam dotyka i jak sie dotykam ale ona wylezc nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
sex oralny tez nic nie daje a za kazdym razem jest, i jak on mnie lize caluje ssie to ja czuje przyjemnosc i juz jakbym miala dojsc ale no nie wysowa sie, nie wiem o co biega:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
ps. pochwiowy i analny mam bez problemu orgazm, a wiem ze zazwyczaj o to jest trudniej :/ ja mam na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa po pólnocy
no to gdzie widzisz problem,ciesz się ze takie masz,bo ja bym chciała normalnie dojść,ale mam juz tak że nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
wiesz co sprobuj ja ostatnio sie kochalam na belny pecherz bo nie zdazylam sie wysikac :D i z geboka penetracja bardzo i to co przezylam to bylam w szoku hehe :D nie wiedzialm ze to tez daje fajne doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa po pólnocy
twoje narządy wyglądają normalnie,po prostu masz coś takiego co mają kobety które pochwoow nie dochodza,widocznie masz słabo unerwioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
sa takie pompki do lechtaczki fajna rzecz, a chodzi o to ze ona sie wysowa jak jestem podniecona ale tylko couit ciut... tak ze moze 1-2 mm widac spod tej skory, a jak ja pompka wyciagn tak wiecej to naprawde nieziemsko czuje wszystko duzio lepiej, chcialabym miec wieksza i wystajaca:/ buuu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa po pólnocy
ale marudzisz,nie można miec wszystkiego,mi jak facet robi minetę to mi wklada palca w pochwę i mam wtedy orgazm łachteczkowo pochowwy ćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa po pólnocy
oragzm pochowwy jest inny i nie ma nic wspolnego z łachteczka tylko ze skurczami macicy,tak samo jak mozna miec orgazm odbytowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
wierz mi ze duzo cwicze, dzis mam przerwe i przez tydzien bo maz jest na wakacjach z dziecmi, ale jak jest to co noc sie kochamy po 2-3 godzinki... i wierz mi ze mamy wprawe , jak ktos ma jakies pomysly jak to cholerstwo wyciagnac to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
kazdy orgazm jest zwiazany z lechtaczka moja droga, jeli kobieta zostaje poddnana obrzezaniu jak w afryce nigdy nie odczuje zadnego orgazmu ani pochwowego ani analnego, fechtachze jest mala z pozoru a otacza narzady rodne i jest to powiazanie... http://www.cyfraplus.pl/ms_galeria/fotobase/15530_b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi....
Jakies bajki opowiadasz:O Przy orgazmie łechtaczkowym też się ma skurcze całej pochwy wewnątrz przecież. I w ogóle wszystkiego:D Poza tym nie wiem, po co wyciągasz sobie łechtaczkę. Ja nigdy tego nie robię, a orgazmy łechtaczkowe mam bez problemu i tylko takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi....
nimfa, myślisz, że skoro tam obrzezują żywcem kobiety to ktoś się przejmuje czy ta kobieta ma ochotę na seks????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
wyciagm bo lubie... i wiem ze u innych lasek w wiekszosci tak sterczy fajnie, a ja nawiecej przyjemnosci odczuwam jak jest wysunieta a nie schowana, poprostu nie to samo odczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy gdzie
sa sa i narzekaja, mam kolezanke somalijke mieszka we francji sasiadka, byla poddana obrzeznaiu, i teraz po 17 latach kocha sie z mezem francuzem ale kompletnie nic nie czuje... chce bardzo ale no nie moze biena:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli to zdjęcie jest twojej pipki to masz normalna łechtaczkę Wielkość jej nie ma znaczenia w przeżywaniu orgazmów.A to ze masz orgazm pochwowy to dlatego że łechtaczka jest własnie schowana i podczas penetracji pochwy jest od wewnątrz stymulowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woj./
witam czytalem wypowiedzi na ten temat i musze przyznac ze mowia o niczym co moglo by pomoc pani,zdziwilo mnie to ze wszystkie osoby wypowiadajace sie w tym temacie nie maja zielonego pojecia o lechtaczce zapewnim cie ze roznica mniedzy orgazmami jest wielka,a co zrobic by wyszla? prostrzego tematu nie slyszalem,zdziwilem sie ze kobiety pisza bzdury bzdety i totalne glupoty na ten temat, obejzalem fotkie twojej rozyczki jest sliczna masz sie czym chwalic i niejedna pani pozazdrosci ci takiego kwiatu natury. woj,./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec Dyrektora
Pierw wziąć musisz samicę jaszczurki zwinki (lacerta agilis), schwytaną o północy jedynie przy pomocy rajstop o gęstości 30 DEN. Potem uwarz ją z jadem żmii, łzami dziewicy oraz zupką błyskawiczną Vifona o smaku kaczki po mandaryńsku, i wypij, póki gorące. Następnie, kiedy Wenus wejdzie w ascendent Skorpiona, przystaw sobie do psiochy rurę odkurzacza typu Zelmer Wodnik, i włącz zasilanie. Jeśli wszystko wykonałaś dobrze, to łechtaczka wyjdzie na wierzch tak skutecznie, że od owego dnia zawsze będziesz mogła ją namierzyć szukając w okolicy kolan. Nie dziękuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wycisnac jak pryszcza sie nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcęgami cholere weź,obcęgami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataga50
chyba tego się nie da zrobić,pompka nie pomaga,chociaż pompuję w tym miejscu i malutką pompką-powiększa tylko wargi sromowe,że są nabrzmiałe i można je fajnie w palce chwycić,albo zacisnąć klamerką łechtaczkową,żeby były napięte jak najdłużej.Też mam malutką schowaną,i też chciałabym mieć ją na wierzchu,żeby mąż mógł zassać,albo sama się nią pobawić.Zazdroszczę dziewczynom którym ją widać jak rozłożą nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaxxx
jeśli którejś dziewczynie się uda wydobyć,albo jakimś sposobem powiększyć łechtaczkę,(oczywiście nie mam na myśli interwencji chirurgicznej )żeby była widoczna,niech opisze jak to zrobiła. Fajnie by było znaleźć sposób,żeby pozostała na wierzchu i można było się nią pobawić,żeby aż ociekała sokami z podniecenia,a nasz partner mógł te soki spijać,a nasze orgazmy były bardziej nasilone i dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag

Pieprzysz smuty moja Pani mam identyczna łechtaczkę i nie mam najmnieszczych problemów z orgazmem,   owszem kiedyś nie miałam orgazmów ale to tylko z braku doświadczenia ćwicz, baw się, itp. sama ! jak wyćwiczysz sama dojdziesz już zawsze wszędzie lub każdym ale nie wyciągaj bo se krzywdę zrobisz !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieszczoch
2 minuty temu, Gość Mag napisał:

Pieprzysz smuty moja Pani mam identyczna łechtaczkę i nie mam najmnieszczych problemów z orgazmem,   owszem kiedyś nie miałam orgazmów ale to tylko z braku doświadczenia ćwicz, baw się, itp. sama ! jak wyćwiczysz sama dojdziesz już zawsze wszędzie lub każdym ale nie wyciągaj bo se krzywdę zrobisz !!! 

 Myślę że dobry język by ją na szczyty wzniósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×