Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Gość Celina23
Mimo, że jestem dziewczyną, to bardzo lubię jeździć quadem z moim chłopakiem. W tym roku chcemy kupić nowy większy quad w http://e-atvsweden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GretaLady
Lubię sobie postrzelać. Jestem stałą bywalczynią strzelnicy Progun we Wrocławiu - świetne miejsce. Ktoś też tam chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hobby, które miałem w dzieciństwie powróciło do mnie niedawno. Kolejki elektryczne w skali 1:87. Pamiętam kolejke PIKO, która dostałem na prezent będąc dzieckiem. Niedawno zacząłem prowadzić bloga https://mojekolejki.myserver.hoste.pl , na którym będę opisywał różne kolejki elektryczne w rozmiarze H0 oraz G (1:22,5). Będę również starał się zamieszczać linki do sklepów lub aukcji jeśli pojawią się jakieś ciekawe oferty. Zapraszam na http://mojekolejki.pl - prostszy do zapamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OskaMola
GretaLady! JA też! :D :D UWielbiam Proguna! Raz na dwa tygodnie mąż zostaje z dzieciaczkami, ja muszę się wtedy "rozluźnić" i postrzelać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po prostu czytam książki i mam ich mnóstwo. Powiedziałam kiedyś mojemu, że on ze mną z torbami pójdzie, przytaknął i potwierdził, że tak - z torbami książek. :)
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bzika na punkcie perfum, kocham o nich czytać, kocham testować nowe zapachy, kolekcję mam ponad 200 flakonową, założyłam też własny kanał na You Tube, choć ostatnio, niestety, nie mam czasu, się nim zająć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytanie książek, kolekcjonowanie zakładek do książek, śpiewanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychologia, paleontologia, czytanie. Kase wydaje na dziecko, jezdziectwo, ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
renowacja starych mebli,obrazów, tkanin -to moje hobby i jednocześnie niezły zarobek. Praca żmudna, tanio też nie wszystko da się wykonać, ale jaka satysfakcja jak dobrze wykonam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię rzeźbiarstwo. Podoba mi się to hobby i mogę wam powiedzieć że jest bardzo odprężające. Jeżeli też chcecie spróbować to polecam wam zakupić masę gipsową do rzeźbiarstwa od www.testpol.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latanie ;) Ale takie bezpieczniejsze ;) Latam sobie w SpeedFly w Mirosławicach w tunelu aerodynamicznym jak tylko mam czas. I muszę przyznać, że zabawa jest przednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubie zbijać bąki przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas_wedrowniczek
podróże. kocham podróżować, troszkę wyrzeczeń przez cały rok i latem ruszam w świat, ostatnio Wielka Brytania, http://www.elondyn.co.uk/ludzie,profile,67935 z Londynem włącznie of kors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciąganie to jest moje hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fotografia! Szczególnie dziecięca, uwielbiam robić portrety maluszkom. Ostatnio zdecydowałam się kupić profesjonalny RoundFlash™ Ring dzięki czemu zdjęcia są świetnie doświetlone, nawet podczas sesji plenerowych złe światło nie jest mi straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może kolekcjonowanie figurek? Ja polecam! Mam już ich kilka w swojej kolekcji i teraz poluję na Batman Bat-Tech, które są nowością na rynku. Synek również nie może się doczekać kiedy uzupełnimy kolekcję. Na pewno będzie zachwycony, tak samo, jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolejności uskuteczniania to najwiecej słucham audiobooków i czytam. Głównie klasyka lub psychologia analityczna. Podcasty też.

Muzyka: rock,metal.

Fotografia: glownie zabytki i przyroda.

Kiedys mocno fascynowałem się akwarystyka,która nadal kocham ale aktualnie ta pasja odeszła na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×