Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Gość gość
lubie sport,jazda rowerem ,rolkami,plywanie, spacery. a moje drugie hobby to dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prawda. Wiele jest szkoł ale tez są różne opinie na ich temat. Niektóre z nich sa malo znane, i rzeczywiscie jest tak ze czasami dyplom się prawie wcale nie liczy. A ta szkoła- Studium Dziewulskich na pewno ma i renomę i daje dużą wiedze praktyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o sprawdzona i dosyć dobrą szkołą jest Studium Dziewulskich. Teraz z tego co sie orientuj***ardzo ciekawym kierunkiem jest - Charakteryzacja i wizaż. Na pewno jest on bardzo przyszłosciowym kierunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba takie szkoły zna coraz wiecej osób, zwlaszcza ze jest to ta szkoła za którą nie płacimy. A to na pewno jest bardzo dobra wiadomość szczególnie dla młodych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham książki, zawsze czytałam. Wszystkie lektury nadobowiązkowe. A w bibliotece miałam przeczytane wszystkie książki z działów, które mnie interesowały. Poza tym lubię przyrodę, zawsze mnie pasjonowały rośliny i zwierzęta. Jak widzę coś czego nie znam, to przeszukuję googla albo przewodniki, i sprawdzam co to jest. Lubię też dyscyplinę pewnych nauk ścisłych, mój zawód. Ale to specyficzna dziedzina. Kocham też spędzać czas z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam fioła na punkcie astronomii,lubię czytać artykuły na ten temat,oglądać programy np.na discavery,nie ma dnia żebym nie sprawdziła w necie jakiś wiadomości astronomicznych,co można zobaczyć na niebie,co się wydarzyło itd...mam nawet teleskop ale ostatnio mało przez niego spoglądam bo mam dwoje malutkich dzieci i wieczorem padam na pysk;) poza tym nie mam na razie dobrych warunków do obserwacji,mieszkam w blkoku,na parterze,w centrum miasta a więc lipa straszna;( Jeszcze zanim założyliśmy rodzine jeżdziłam za miasto,na takie fajne wzgórze gdzie można było coś dojrzeć.Niestety mój nie podziela mojej fascynacji kosmosem,dla niego mój sprzęt jest nic nie wart bo on tam nic nie widzi poza świecącymi kropkami;)Na szczęście w przyszłym roku przeprowadzamy się na wieś do domku z ogrodem i na pewno nie jedną noc zarwę,teleskop też kupię lepszy,już odkładam kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją pasją jest muzka - ale ta z płyt winylowych :) gramofon mi się zepsuł, to była stara, ale piękna Unitra. Nie mam kasy na zakup nowego sprzetu, także od roku już płyt nie słucham. Ale kolekcjonuję nadal, to już będzie gdzieś... 10 rok. Mam koło 200 sztuk. Część z nich to prawdziwe rarytasy. Żal mi sprzedawać, poza córką i winylami nie mam nic cennego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, i jeszcze jedno! (to ja, od płyt winylowych:) ) ostatnio złapałam bakcyla... chodzi o domek dla lalek :) Zrobiłam córce taki domek, tzn. daliśmy zrobić wg pomysłu po kosztach na drugie urodziny córki. Potem się okazało, że trzeba go urządzić przecież! końca nie widać, ile frajdy! chyba ja się bardziej cieszę od niej ;))) najpierw go malowałam, potem poczytałam o metodzie decoupage'u i tym sposobem nałożyłam tapety:) następnie szycie firanek... Teraz muszę się rozejrzeć za czymś, co się nada na meble i inne akcesoria. Wyobraźnia mi ostro pracuje, bo nawet z nakrętki można zrobić przynajmniej 4 różne rzeczy :)) super, polecam znudzonym mamom, które pragną odskoczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej- a korzystałaś z jakis stron internetowych żeby podpatrzeć projekty i metody? Możesz się podzielić? Ja co prawda mam syna, ale myślę, że taki domek mógłby być super, domek czarodziei czy ferma, coś tam wymyślę. Uwielbiam robić takie rzeczy, teraz robie dekoracje do pokoju z papieru- origami, koraliki, kwiatki. Robię tez wszystkim ręczne kartki na urodziny, dekoracje na święta. Nie mogę sie doczekać,gdy synek podrośnie i będziemy razem wycinać i kleić w adwencie. No i uwielbiam piec. Poza tym czytam dużo literatury pięknej i naukowej, oglądam filmy i durne seriale też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dawna własnie interesuje sie charakteryzacją i powiem Wam ze tutaj szkoła która wybrałam - Studium Dziewulskich idealnie spełniła moje oczekiwania. Wreszcie ucze sie tego co lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze dla dziewczyny jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ teraz zawód wizażystki i stylistki jest bardzo popularny. A fajnych rzeczy mozna sie też tam nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją pasją jest moja praca. Muzyka (w wolnych chwilach śpiewam). Książki. Głownie kryminały ale lubię też historyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wybrałam Dziewulskich - Protetyke i Efekty Specjalne, dlatego że miałam już wczesniej podstawy wizażu i po prostu było mi bardziej po drodze, to wszystko było zgodne z moimi zainteresowaniami. Jak uczysz sie czegoś co jest Twoją pasją też to wychodzi inaczej i jest lepiej. A potem tez łatwiej o znalezienie dobrej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie mozesz wybrać własnie taki kierunek. Przecież jesli uważasz ze sie w tym sprawdzisz to czemu nie. Zawsze trzeba próbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od najmłodszych lat kochałam rośliny, zawsze u babci w ogródku coś działałam, a to chwasty wyrywałam, a to próbowałam coś posadzić. Teraz od kiedy mam swój własny domek z ogrodem mogę swoją miłość do roślin dalej realizować. Każdą wolną chwilę spędzam w ogrodzie. Zazwyczaj ciężko pracując, ale to akurat sprawia mi najwięcej przyjemności. Wyrywam chwasty, podcinam, obsypuję nawozem, dosadzą, przesadzam a teraz jesienią zabezpieczam rośliny przed mrozem, zbieram nasiona a niektóre rośliny przekopuję do doniczek. Oczko wodne i fontannę tez mam. Akurat cieki wodne i zraszacze podłączyła mi firma http://www.phu-adviser.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie zawsze marzylo zostanie tłumaczem,bo uwielbiam języki, ale jakos mama namówiła mnie na inne studia i poszłam w zupełnie innym kierunku... za to niedawno zapisalam sie na kurs językowy z niemieckiego do http://www.warszawa.oei.org.pl/ , bo zdobylam troche wolnego czasu, postanowilam wiec realizowac swoje pasje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabell9
Tylko się nie śmiejcie :) Ale moje hobby ostatnim czasem to badminton :) Kupuje nawet profesjonalne akcesoria w http://www.badmin.pl/ i ostro ćwiczę. Teraz przeniosłam się na halę, bo już chłodno jest i wiatr trochę przeszkadza, w przyszłym sezonie być może poszukę się już o start w jakiś konkursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczelam robic witraze, a wszystko po kursie tu www.artshobby.pl naprawde mega pasje mam do tego, polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie rownież jezyki obce, ale takie nietypowe :) zastanawiam sie na kursem japońskiego wlasnie, bo widzialam,ze szkola http://www.makilen.pl/ oferuje takie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą dwuletniej dziewczynki. pracuję na pół etatu tzn 3 dni po 8 godzin, poniedzialki środy i piątki. córka w ten dni jest w żłobku. Moje hobby od dość dawna to pisanie wierszy ale muszę mieć wenę :) poza tym biegam i chodzę na jogę jak mam czas i męża w domu. mieszkamy 200 km od rodziców więc nie mamy dziadków "pod ręką". a i jeszcze robię na drutach koce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artshobby
Zapraszam na kurs witrażu do naszej firmy Artshobby.pl! świetny prezent na święta dla siebie i kogoś bliskiego :) Mamy też w swojej ofercie inne produkty, które mogłyby służyć jako prezenty :) Zapraszamy do współpracy :) To zajęcie zajmuje czas i jest bardzo twórcze, gdy tworzymy czujemy się potrzebni i rozwijamy swoje umiejętności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby, my z mężem co jakiś czas zostawiamy komuś dzieci, by wybrać się razem np. na gokarty w http://www.xdrivekarting.pl/ albo do kina, do teatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja interesuje sie medycyna ale na nia sama sie nie dostałam wiec postanowiłam iść do Cosinusa na opiekuna medycznego. To jakas fajna alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc , Ja kiedys robilam troche na drutach i szydelku , maluje , troche szyje , Od kad mieszkamy w domu zalapalam bakcyla do ogrodnictwa- glownie sadze warzywa i troche kwiatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z Tobą. Ja jestem po kosmetyce w Cosinusie i naprawde po skończeniu szkoły nie miałam problemu ze znalezieniem pracy. Wiec takie szkoły wcale nie są złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkolskai89
Ja odkąd pamietam zawsze interesowałam sie wizażem. I z tym zawodem wiązałam swoją przyszłość. Długo szukałam odpowiedniej szkoły ale trafiłam wreszcie dzieki w sumei temu co widziałam w programie Twoja twarz brzmi znajomo do Studium Dziewulskich. Kończe w tym roku i już pracuje :) Szkoła super, pozwoliła mi spełniać swoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Natknąłem się na sklep z modelami samolotów I zastanawiam się co wybrać na początek. Zawsze lubiłem takie manualne zajęcia. Kupić najpierw coś prostego czy od razu zacząć od skomplikowanych projektów? Można kupić formatki pleksy, coś takiego: http://www.modelmaking.pl/ires/oferta/2/110/ i samemu wycinać, ale nie mogę znaleźć tutoriali na ten temat – pomoże ktoś kto się na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam uczęszczać do szkoły muzycznej www.akademiamr.com i jestem z tej decyzji bardzo zadowoona. Od zawsze ciągnęło mnie do gry na gitarze, ale nie mogłam sama się na tyle zmotywować by coś z tym zrobić. Teraz na szczęście to w końcu zmieniałam i moje wcześniej niespełnione pragnienie gry stało się pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×