Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wisienkaa67

Jakie macie zainteresowania, hobby?

Polecane posty

Gość magda906
Ja się interesuję ogrodnictwem. Lubię tę tematykę , często szukam ciekawych nowych okazów, tak jak tutaj: http://florexpol.eu/313-tulipany znalazłam różne odmiany tulipanów. Wcześniej o nich nie miałam pojęcia. Muszę sobie takie do ogrodu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wykonujecie rękodzieło, jakieś przedmioty handmade, decoupage ? Właśnie szukamy do naszego portalu artystów rękodzielników, którzy chcieliby sprzedawać i promować na nim swoje prace. Portal rusza na całą Skandynawię! Jeżeli bylibyście zainteresowani to wysyłajcie swoje portfolio na adres d.robak@prestige-design.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje [hobby to czytanie książek i pisanie wierszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne jest to zeby nie przgapic czasu rekrutacji,bo czasami jest tak nawet jesli chodzi o prywatne szkoły ze moze byc juz za pozno.Ja wiem jak moja kolezanka spózniła sie do Dziewulskich na charakteryzacje,bo za pozno sie zorientowała ze trzeba sie zapisac.Trzeba pilnowac terminów,bo mozna naprawde obudzić sie z ręka w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie taką największą pasją jest aktorstwo :-). Kiedyś próbowałam nawet zdawać do Szkoły Teatralnej ale była za duża konkurencja. W każdym razie teraz mamy ze znajomymi własny objazdowy amatorski teatr i tak się mogę realizować. Często dajmy też występy charytatywne w różnych fundacjach. Ogólnie mamy bardzo zgrany zespół i współpracujemy ze świetnymi osobami jak np. te z Hero Collection www.hero-collection.com.pl gdzie szyją nam kostiumy. Nie wiem jakbym mogła bez tego żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w sumie to jest mysle ze szkoła jest jedna z najlepszzych jesli patrzec tak na inne poliecealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardeja
Z Dziewulskimi to jest rzeczywiście bardzo dobre rozwiązanie na naukę zawodu. Słyszałam, że rusza u nich nowy kierunek : Efekty Specjalne FX i Protetyka. Jest to kierunek dla osób, które mają podstawy z zakresu charakteryzacji. W programie są: rany, oparzenia, opuchlizny, blizny, rzeźba, odlewy kończyn i twarzy. Program realizowany na najwyższym światowym poziomie w oparciu o najnowocześniejsze materiały. Zajęcia prowadzą wybitni specjaliści. To zawsze coś nowego i na pewno bardzo interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonko66
O Dziewulskich mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Ich renoma i prestiż są docenione w całej Polsce i Europie. Polecam sobie ją rozważyć, ponieważ ich absolwentów cechuj***ardzo dobra, dopracowana i profesjonalna charakteryzacja. Nic dziwnego, że pracują dla najlepszych gwiazd w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się języków obcych. Teraz francuski i japoński. Angielski już znam :) korzystam z italki.com można native speakerów znaleźć lub polaków uczących danego języka w rozsądnej cenie bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silmi
Wizaż i stylizacja to teraz naprawdę bardzo fajne kierunki i w sumie może dobrze zrobiłaś że wybrałaś Dziewulskich. To bardzo dobra i polecana szkoła, na pewno ze świetną kadra wykładowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim hobby jest prokrastynacja, prokreacja i ogólna sytuacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majfina
Całkowicie się zgadzam że jeśli wybierać dobrą szkołę to właśnie taka z prestiżem międzynarodowym jaką jest Studium Dziewulskich. Po takiej szkole z takim dyplomem na pewno o wiele lepiej i prościej jest znaleźć dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awers
Uważam podobnie, dlatego nie wyobrażam sobie robić w życiu coś czego w ogóle nie czujemy. Moimi zainteresowaniami jest wizaż i charakteryzacja, dlatego rozważam naukę u najlepszych. Do takich na pewno zaliczam tę szkołę Dziewulskich. Zobaczcie sobie ich prace na FB i na ich stronce- http://www.dziewulscy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajna56
Co do Dziewulskich nie trzeba sugerować się opiniami w necie czy reklamami na forach. Wystarczy przejrzeć sobie ich realizacje na forach by zauważyć, że są dobrze w tym co robią. Ja na pewno sobie bym rozważyła naukę u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grema
Dobrze jest właśnie się realizować i spełniać swoje marzenia związane z zainteresowaniami. W moim przypadku właśnie też jest to moda, ale jakoś myślałam ze ciężko będzie mi się dostać do tej szkoły Dziewulskich. Ty nie miałaś problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim muzyka, gra na instrumentach, śpiewanie, ale też psychologia, filozofia, zwierzęta i makijaż. Lubię pisać felietony, czytać książki i robić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poneq
Kończę właśnie charakteryzację u Dziewulskich i moją pasją są własnie efekty F/X i metamorfozy jakie można zrobić u innych ludzi. Ciesze się, że trafiłam do tej szkoły! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olen1a
Wizaż. Zaczęło się od oglądania Zoelli na youtubie a teraz jestem w trakcie studium u Dziewulskich :P Kto by pomyślał. Może zostanę jeszcze na Charakteryzacja, Efekty Specjalne F/X i Protetyka u nich, bo chciałabym bardziej zagłębić ten świat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim największym hobby jest decoupage. Uwielbiam nadawać życia starym przedmiotom i wymyślać co by tu z nimi nie zrobić. Robię to na własny użytek ale też dla znajomych którzy co jakiś czas przynoszą mi coś do odmienia. Samo nauczenie się decoupage nie jest aż tak trudne ale na pewno trzeba mieć do tego artystyczne zacięcie. A potem pracować tylko na najlepszej jakości materiałach żeby wyglądało i było trwałe jak coś to kupuję w Świecie Według Margo www.swiatmargo.pl. Może niedługo się odważę i zacznę te swoje prace sprzedawać kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewa
Pisze wiersze ponad dwadziescia lat,poezje,to jest moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym hobby, które mam od dziecka dosłownie to czytanie książek! Uwielbiam czytać książki pochłaniam je zawsze w dużych ilościach! dużo tez ich kupuje, najcześciej w inbook.pl tu jest bardzo duży wybór moich ulubionych dziel literackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie interesuje piłka nożna, jestem w miare na bieżaco, coś nawet czasem obstawie, czesto tez tutaj typuje - https://betonline.net.pl/liga-typerow . I nieskromnie powiem, ze całkiem dobry jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym hobby, które mam od dziecka dosłownie to czytanie książek! Uwielbiam czytać książki pochłaniam je zawsze w dużych ilościach! dużo tez ich kupuje, najczęściej w inbook.pl tu jest bardzo duży wybór moich ulubionych dziel literackich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
informatyka,programowanie,elektronika,chemia,astronomia,matematyka,muzyka(tworzenie) no i oczywiście psychologia,wiadomo nauka o wychowaniu,wszystko co się wiąże z metodami nauczania.Dużo tego.Gdybym miał dzieci,to miałbym im co przekazać,wystarczy napisać scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój nr jeden to modelarstwo, od dzieciństwa tym się pasjonuję. Uważam, ze to ciekawe hobby, uczące cierpliwości i dokładności, a wielu osobom się taka nauka przyda. Tu jest fajny sklep http://www.sklep.modelarnia.pl/ Może ktoś się zainteresuje tematem, gorąco go polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam żadnego zajęcia i nie wiem co zrobić z chęcią bym znalazł takie które ma dużą popularność można majsterkować ale również związanie z elektryką nie mam pojęcia co z tym zrobić czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×