Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juliaaaaaaaaaaaa

super dziewczyna

Polecane posty

Gość juliaaaaaaaaaaaa

jestem super dziewczyna:)kocham swojego pana wiecie co:gardze laskami, ktore w zwiazku godza sie na flirty, romanse z obcymi kolesiami...dla rozrywki. odmowilam facetowi spotkania...koledze...zakochanemu-bo po co? skoro jestem z tym , ktorego kocham-nie potrzebuje kurewskiej adrenaliny ech..takie powinny byc panny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahaaaaa
poplakalem sie ze smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochasz swojego pana, to ładnie, super dziewczynka, grzeczna... a umiesz warować? aportować? kapcie w pyszczku przynosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
idioci i idiotki...wam brakuje samozaparcia...rozdajecie usmiechy na lewo i prawo a swoim partnerom slecie zaklamane slowa.... tak chwale sie....co drugiej z was daleko do tego stanu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
wspolczuje tylko oklamywanym dziewkom i panom zakochanym bez pamieci... bleeeeeeeeeeee...banda dajkinow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozdajecie usmiechy na lewo i prawo" tylko dlatego, ze jestem w związku mam stać się wrogiem nr 1 dla świata i wszytkich innych mężczyzn, mam chodzić naburmuszona i burczeć na każdego, kto jest dla mnie miły tylko dlatego, że nie jest to mój mąż ??? Kobieto, walnij sie w głowę - realcje między kobietami i mężczyznami nie są tylko czarne albo białe, jest jeszcze wiele rzeczy pomiędzy ... Ale żeby to zrozumieć, potrzeba odrobinę dojrzałości i rozsądku, wzajemnego zaufania i zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
jasne wytresowana suczka...idioci... kochajcie te swoje pannice dupami zarzucajace a lewo i prawo i gotowe lizac sie z kazdym kto piwo postawi potraficie tylko sie smiac i krytykowac... sformulowanie pan to taka metafora gamonie nie wysmiewacie mnie a zjawisko jakim jest normalny zwiazek, oparty na zaufaniu i wartosciach ale widac ze wszystkich to smieszy-dupa tu dupa tam...oto stadardy dzisiejszego zachowania.tylko pogratulowac.... facetom na reke jak dupa szlaja sie niewiadomo z kim...a tym kims jest facet co drugiej laski wysmiewajacej mnie... bleeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
nie chodze naburmuszona.... wrecz przeciwnie...zazdosnice...mozecie pomarzyc o zwiazku opartym na zaufaniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedość,że wytresowana to jeszcze wyszczekana.Kaganiec panciu powienien ci założyć. hehehe Pewno uzależniona od swego paana jestes?? co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to ma byc za temat
Moze i laczy cie zwiazek pelen zaufania z Twoim PANEM:P ale za madra to Ty nie jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
madra nie madra nie wam to oceniac rzeczywistosc i wasze banalne zwiazki was dobijaja...trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli masz wielki problem
Zwariowana wariatka - a z takim lepiej nie dyskutowac:) Mysli, ze tylko ona ma fajnie ze swoim panem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
chyba o to chodzi zebym tylko ja miala z nim dobrze bleeeeeeee a nie jakas pierwsza lepsza zalotnica , niedopieszczona niedoceniona w zwiazku, mruczaca namietnie do faceta w barze, ktorego widzi 3 raz w zyciu..ech..a jej facet usycha z milosci w domku bo ukochana z kolezanka poszla ponoc sie spotkac....ot takie sa panny..panowie tyz...nie rozumiem co sie czepiacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaaaaaaaaaaa
nie prosilam o ocene...wiec widze tutaj bledne pojecie tematu..a co tam..zegnajcie niewierni i niewierne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×