Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość I AM CRAZY

cZY MYSLICIE,ZE 16 LAT TO WYSTARCZAJACY WIEK NA 1 RAZ?

Polecane posty

Gość I AM CRAZY

Mam chlopaka od pol roku,kocham go ponad zycie, jest nieco straszy,doswiadczony, i uwazam to za wielki plus.Wiem,ze gotowosc na ten 1 krok nie zalezzy od wieku,ale od psychiki obu osob, czy sa napewno na ten krok gotowi.Zalezy tez na jakim etapie jest zwiazek.Ja czuje sie gotowa, ale interesuje mnie opinia innych ludzi na temat wieku:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że powinnaś poczekać 1,5 roku do 2 lat. może czujesz się gotowa, ale uwierz mi, że mając 16 lat nie odczujesz przyjemności z seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Dziekuje za odp:) Dlaczego nie poczuje przyjemnosci, od czego to zalezy? Jak narazie ograniczamy sie do sexu oralnego i to dla mnie wielka przyjemnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam sie kochac jak mialam 14 lat, wiec checi a to czyjestes gotowa toco innego. Moja kumpela stracila dziwctwojakmiala 16 lat i uwaza to za porazke.Niedoswiadczona ,ale i nie potrafiaca sama zadzialac. JAkbys byla moja kuzynka poradzilabym Ci poczekac az naprawde beddziesz czula potrzebe spelnienia sie w lozku i bedziesz gotowa otwarcie rozmawiac o seksie. Anarazie pieszczoty,mozecie sie udoskonalac w grze wstepnej,wtedy jakzaparelat bedziesz juz gotowa, todopiero pierwszy raz. Ja zignorowalam rady mojej cioci,i odrazu przeszlam do stosunku...uwazam to za blad, duzo fajniej byloby znac anatomie mojego ukochanego, poznac co sprawia mi przyjemnosc i dopiero przejsc do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat to za szybko,zazwyczaj nie mają takiepojęcia o seksie,a potem zakłądają topici,wsadził mi placa czy jestem w ciąży buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię tylko z mojego doświadczenia :) straciłam cnotę jak miałam 17,5 roku i przez jakiś czas ta przyjemność była... znikoma. pieszczoty były bardzo przyjemne ale sam akt niekoniecznie. przyjemność pojawiła się z czasem, jak miałam 18-19 lat :) i z biegiem czasu jest coraz większa warto poczekać, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 lat to za szybko,zazwyczaj nie mają takie pojęcia o seksie,a potem zakładają topiki,wsadził mi palca czy jestem w ciąży buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Do NiuniaM----> z moim kochanym caly czas udoskonalamy gre wstepna,lubimy to robic, lubie i nie wstydze sie z nim rozmawiac o sexie:))O dziwo, to on sie troszke krepuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fair...
Jak ja chodzilem do liceum to dziewczyny nie byly takie latwe jak teraz. Trzeba bylo sporo sie nachodzic zeby jakas zaciagnac do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Do Carinio-----> ja mam pojecie na ten temat, bez obaw, jakos znales/as dziwne 16-latki, obrazasz mnie w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Moment, moment, kto powiedzial, ze jestem latwa i ze dam sie do lozka zaciagnac? Heh to,ze pytam co sadzicie o tym wieku,to nie znaczy ze to zrobie.Ja wiem,ze sama jstem na to gotowa, ale my jako para nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie fair...
nie nie, nie mowilem o Tobie :), tak tylko naszlo mnie na przemyslenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
A no i jeszcze cos, uwazam,ze powinno sie wykorzystac wszystkie formy pieszczot zanim sie przejdzie do tej glownej. Nie mozna niczego przegapic, chociaz niektore dziewczyny brzydza sie np piescic tam chlopaka ...ale jak na moje to dziwne sa bo jak mozna sie brzydzic osoby, ktora sie kocha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
do to nie fair---> wiesz, mimo ze sama mlodziutka jestem zgadzam sie z toba,znam wiele w moim wieku, co sie puscily, to dziwne jest;/za latwe te laski, a potem ze faceci ich nie szanuja, albo uwazaja za rzeczy....porazka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje. bawcie się, poznawajcie swoje ciała a ten własciwy moment sam przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Meaaa---> ale ja nie chce na spontana, ja chce to zaplanowac, zeby bylo tak jak chce.....romantycznie...niedarowalabym sobie jakby mnie ponioslo na tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to moja rada, pewnie bedzie tu mnustwo glosow przeciw ,ale nie bierzsie za antykoncepcje hormonalna za szybko,bo potem mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze jak bedziesz miala dwadziesciapare lat. Polecam Durex fioletowe, prawie ichnie czuc ,nie pekaja. No i starajscie sie abys byla podniecona zanim on w ciebie wejdzie,wieszmusisz tego po prostu chciec., Pierwszyraz nie nalezy do najprzyjemniejszych,wiec sie nie zrazaj. Generalnie fajne haslo kiedys uslyszalam... moze to przemyslisz ... ze wspolzycie powinno sie zaczynac wtedy kiedy mozesz liczyc sie z tym ze przypadkowo zajdziesz w ciaze...Nie chcialabym abys miala takiproblem jak wiekszosc nastolatek, non stop stres o to czy niejestes w ciazy,no i obsesyjne myslenie o tym czy dostaniesz okres czy nie. Wyluzujcie troche, jesli to rowneirz pierwszy raz twojego aprtnera, popros by nie wpychal sie w Ciebie na maksa, tylko na tyle ile Tobie pasuje, ianczej bedzie bolalo. Potem przyjdzie czas,kiedy zacznie ic to sprawiac przyjemnosc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia a ja jakoś brałam tabletki anty od 17 roku życia przez 7 lat a spójrz na moją stopkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje:) corci. Studiuje poloznictwo,codziennie spotykam sie z kobitkami,ktore wczesnie zaczely brac tabletki i terazmajaproblemy z zajsciem imusza uciekac sie do sztucznej inseminacji i invitro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, prawidlowo powinno byc ze po tabletkach zachodzi sie w ciaze.Problem z tym ze jak od okresu dojzewania bierzesz tabsy ,to potemtwoj organizm nie produkuje tyle hormonowilepowinien,cykle sa rozregulowane i sa problemy z owulacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca222
no na ciaze troche malo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tabsy trzeba brać z głową pod kontrolą dobrego lekarza. ja co 7-8 miesięcy miałam przerwę 2-3 miesiące, podczas której nie brałam tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Dzieki za odpowiedzi, ale ja juz pisalam, moj chlopak jest juz dosweiadczony w tym wzgledzie, o tabletkach raczej nie mysle, musialabym isc do ginekologa z mama, na recepte i te sprawy....ja tez sadze ze powinno sie myslec o ciazy zaczynajac wspolzycie, hehe na szczescie lubie dzieci, a mama liczy na wnuki pierw odemnie chociaz najmlodsza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Jesli juz to plastry antykoncepcyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njanowsze badania dowodza ,ze nie trzeba robic przerwyw braniu tabletek, genralnie wszelkie ryzyko jakie podejmujemy biorac tabletki to zakrzepica zyl dolnych. Ryzyko wzrasta jak palisz papierosy, skrzep powstaje w zyle nogi ,urywa sie i wedruje do serca , wszytko jest ok dopoki nie dostanie sie do drobniutkich naczyn krwionosnych pluc, tamblokuje zyle i czlowiek jak nie udzieli mu sie pomocy umiera. W czasie porodu masz najwieksze ryzyko zakrzepicy zyl dolnych(lub operacji ). Mowi sie ze tabletki zmniejaszaja ryzyko zahcorowania na raka piersi lub jajnika, owszem o ile bierzesz je ponad rok non stop, jak robisz przerwy co 7miesiecy to ryzyko wrecz przeciwnie wzrasta. Przerwy w braniu tabletek sa wiec zbedne. A miesiaczka ktora wystepuje po odstawieniu listka tabletek (w przeriwe meiedzy jednym a drugim) jest tylko po to by kobiety mialy swiadomosc ze miesiaczkuja i wszystko jest ok. Obecnie pracuja nad tabletkami o bardzo niskiej zawartosci hormonow, ktore bedzie mozna brac non stop,bez robienia przerw na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chybainna dziewwczyna
a tam pierdolicie ja zrobilam to jak mialam 16 lat bylo mi zajebiscie i nadal jest!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
A co o plastrach sadzicie??Wiecie sama prezerwatywa to dodatkowy stres podczas stosunku,ze sie wpadnie, ze peknie po co i tak juz stresu dosc, prawda, zwlaszcza podczas pierwszego razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NiuniM
a czy 20lat to dobry wiek zby zaczac brac tabletki anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - to sie nazywa zator tętnicy płucnej, widać że jesteś z poloznictwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×