Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tymotka

sprzątanie Warszawa

Polecane posty

Gość Tymotka

Poszukuję Pani do sprzątania 74 metrowego mieszkania na Bemowie. Sprzątanie, prasowanie, mycie okien - godziny do ustalenia. Praca na stałe. referencje mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka płaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymotka
A jakie są Pani /Pana oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibti
Potrzebuję pomocy w sprzątaniu mieszkania prawie 118-metrowego - 5 pokoi. Mieszkanie znajduje się w Piasecznie. Oferuję wynagrodzenie w wysokości 12 zł za godzinę. Chodzi mi o posprzątanie całości raz w tygodniu. Od połowy września będę mieszkała 5km od obecnego miejsca zamieszkania. Do sprzątania będzie dom o powierzchni 190m2. Najchętniej piątek lub sobota. Mi zwykle zrobienie porządku zajmuje do 4 godzin, więc sądzę, że stawka godzinowa jest atrakcyjna. Wymagam DOKŁADNEGO sprzątania, tzn min. odsuwania niewielkich sprzętów podczas odkurzania i zmywania podłogi, np krzeseł, zabawek dziecka, itp. Wyjmowania znalezionych np. pod łóżkiem zabawek i innych przedmiotów, a nie przesuwania ich szczotką od odkurzacza z kąta w kąt. Ścierania kurzy wszędzie, a nie tylko w widocznych miejscach. Wszystkie te rzeczy wydają się być oczywiste, ale niestety jeszcze nie trafiłam na osobę która by się do nich stosowała. Praca na stałe. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt. Pozdrawiam. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobre haha
118 m w 4 godz dokładnego sprzątania.Może ma Ci jeszcze ta osoba poprasować,machnąć okienka i obiadek ugotować Wszystko,to czego wymagasz,robię i nikt mi nie musi podpowiadać,Wycieranie żyrandoli,szafek u góry,kontaków.Kratek wentylacyjnych,itd.Czyli wszystko ale nie za taką stawkę i nie w takim czasie.15zł-20zł/godz a pracuje codziennie po 12-14godz.118m w zależności od zagracenia to myślę,że jakieś7-10godz Pozdrawiam.Ci co nie sprzątają nie mają pojęcia o tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadwiga
SPRZĄTAM,PRASUJĘ... w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1278
Sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie....Wszystko kompleksowo 505244086 ewa1278@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×