Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tego tego

24.10.2009

Polecane posty

hej kobitki!!która z was również zdecydowała się na taki październikowy termin??? i dlaczego? u nas rezerwowaliśmy sale mięsiąc temu i jak wlasciciel sali dowiedzial sie ze chcemy na przyszly rok, to sie troche uśmiał i zapytał \"chyba na 2010?\" my ze nie...:) koniec konców, cale szczescie mial 2 niepewne jeszcze terminy, bo wyjechal za granice i nie byl w koncu niczego pewny co do nich. po skontaktowaniu sie z nimi, okazalo sie ze zwalniaja termin\"-) stad nasz pażdziernik, ale i tak się cieszę, że sie w ogole udalo. na innym topiku dot pazdziernika znalazlam wazna informacje, szczegolnie jak dla mnie , bo kosciola jeszcze nie zalatwilismy, mianowicie data zachodu slonca w tym dniu, to ok.16.53, wiec lepier miec msze najpozniej o 16. no i w nocy z sb/nd zmiana czasu na zimowy o 2/3 czyli bawimy sie godzine dluzej!!! pozdrawiam i zachecam do rozmowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zdecydowałam się na 24 września, jako termin ślubu, ale za to 25 września (czyli dzień po) mam 2 rocznice mojego bycia (tzn) naszego bycia razem z moim facetem. Mam nadzieję że 24 września przyniesie Ci dużo szczęścia Twoim życiu i małżeństwie, bo zapewniam Cię że mi ten 25-ty wrzesień odmienił życie na tysiąc razy lepsze. Nigdy nie zostawię mojego chłopaka. Kocham go całym sercem, i Tobie też życzę żebyś tak kochała swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
Witam Ja z moim narzeczonym zaplanowaliśmy też ślub w październiku a dokładnie 03.10.2009r. Dlaczego październik ??? Dlatego, że tak chcieliśmy, oboje bardzo lubimy jesień, nie będzie upału. Ogólnie podobała nam się ta data i uważam, że to świetny wybór. Ostatnio jesień w Polsce bywa dużo ładniejsza niż lato. Liczymy na piękną złotą polską jesień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowa młoda
na pewno taka będzie. Ja w to wierzę. Zresztą nie pogoda jest najważniejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mialismy tą date,ale na szczęście sala się zwolnila(a zamawialiśmy przed Bożym Narodzeniem) i mamy 03 października:)a dlaczego październik?bo nie ma już upałów, może być śliczna pogoda, jesienna(sloneczko, kolorowe liście...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem że osoby z 24 października 2009 będą miały o godzinę dłuższe wesele bo ta sobota/niedziela to noc kiedy się zegarki przestawia na zimowy czas :) a wiem to dlatego że też miałam miec ślub tego dnia ale jednak mamy wcześniej. Mimo wszystko solidaryzuje się z wszystkimi biorącymi ślub tego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa już to zostało wcześniej napisane o tej zmianie czasu :)) no ale godzinę zachodu słońca to ja podawałam w innym topiku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez biore slub w pazdzierniku, a dokladnie 10.10.2009, chcielismy z narzeczonym na przelomie wrzesnia i pazdziernika, tak jak mowicie, zeby nie bylo upalow, a deszcz moze padac i w lipcu i sierpniu rowniez, wiec tego sie nie da przewidziec.. pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flamenquita
Dziewczyny, jeśli któraś z Was poszukuje atrakcji dla siebie i gości to polecam pokaz flamenco na weselu albo roztańczony wieczór panieński w rytmie flamenco z pokazem i nauką kilku kroków (głównie dla tych, które poszukują czegoś innego niż męski striptiz) - taka odrobina Andaluzyjskiego słoneczka tuż przed polską zimą :) Zapraszam na http://www.pokazyflamenco.pl p.s. Może trochę trąci to reklamą, ale piszę tylko z myślą o tych, które mogłyby być zainteresowane taką atrakcją, bo czasem trudno do wszystkiego dotrzeć samemu. Wszystkich oburzonych przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×