Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna30

Praca w Vision Express...?

Polecane posty

Gość Czarna30

Czy ktoś z was pracuje w Vission Ekpress? Jakie są tam zarobki i jaka jest atmosfera pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaaaaaaa
podnosze. jakie sa tam warunki,zarobki itp.????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również bezrobotna
podnoszę .... Naprawdę nikt nic nie wie ? w necie nic nie można znaleźć na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela//////////////
a jakie są wymogi przyjęcia i czy są ograniczenia wiekowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xilmi
zarobki nieprzecietne oczywiscie zalezace od Twojego wkladu w prace ;) im wiecej wiesz na temat optyki, wieksza korzyśc dla Ciebie ;p polecam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosia30
a ile zarabia średnio sprzedawca w salonie optycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość visionka
podnosze - jak wyglada praca w VE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfghjkl
a masz jakies pojecie o optyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antyrefleks
Zarobki w brutto, a w netto to niebo, a ziemia - (i tu pilnujcie kto co mówi!) ale do ręki na 0,5 etatu (początkowo) labowiec dostaje ok. 1000-1200zł z bonusami, sprzedawca ciut więcej. Później z biegiem czasu, doświadczenia, zwiększenia ilości godzin pracy pensja sięga do >2000zł. Czasy, gdy w optyce pracowali ludzie "po optyce" minęły i obecnie zatrudniani są zdolne, bo zdolne, studenciaki-żółtodzioby, które są w stanie nauczyć się wszystkiego w kilka tygodni. Prowadzone są szkolenia (bardzo ludzkie i rzeczowe), tak więc kwestią jest tylko to, czy ktoś lubi pracę w centrach handlowych, z muzyczką w tle, sztucznym oświetleniem, sztucznymi uśmiechami, lekkim stresikiem, albo nie lubi ;) Kokosów nie ma, a jak ktoś mówi że zarabia inaczej niż napisałem wyżej, to p******* od rzeczy :P Jeżeli ktoś widzi na twarzach pracowników szeregowych "bogactwo", to niech tak i tylko tam pójdzie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze jakieś opinie
tu dodacie? jak np. wygląda proces rekrutacji, do przyuczenia szukają tylko studentów i czy to praca na umowę o pracę czy zlecenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dają pełne etaty w Vision, czy tylko pół etatu? ile zwykły pracownik salonu zarania na reke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam do wszystkich zainteresowanych pracą w VE. Po rozmowie kwalifikacyjnej na której zaproponują Wam najniższą krajową i premie od sprzedaży w wys 1% zaczniecie przychodzić do pracy przeważnie na 12h lub na popołudniu.Jeżeli chodzi o ranne zmiany to zapomnijcie takie bierze tylko śmietanka.Dostaniecie opiekuna który bedzie Was uczył jak pracować ale oczywiście będzie to robił jakby z musu bo sam chce obsługiwać i zarabiać na swoją premię.W pracy rządzi dyrektor z kierownikiem/czką którzy zazwyczaj są dobrymi kumplami więc na skarge nie macie do kogo uderzyć.Panuję mobbing i zastraszanie pracowników.W pierwszym miesiącu wyślą Was do Warszawy na szkolenie z egzaminem od którego będzie zależało to czy Was zatrudnią bo egzamin końcowy trzeba zdać.Mimo to nie można cieszyć się pochopnie bo mimo zdanego egzaminu i świetnych wyników sprzedażowych i tak w każdej chwili mogą Was wylać bo np stwierdzą że personel z Wami nie chce współpracować albo kierownik/czka Was nie lubi bo Wasze kwalifikacje będą na tyle dobre a klienci będą Was lubić,że zacznie się bać o własny stołek więc wymyśli każdą wymówkę by Was wyrzucić.Korporacja czyli chodzisz jak robot dajesz się poniżać apodyktycznej kierowniczce i nawet jak nic nie zrobisz źle masz przepraszać ,że to właśnie Ty to zrobiłeś i notorycznie przepraszać by dowartościować swojego kierownika/ke.Szczerze nie polecam chyba,że osobą bez ambicji własnego zdania i o stalowych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zaś chodzi o etaty to są to zazwyczaj całe etaty.Wyjątkowo dają pół etatu przeważnie studentom.Co do zarobków to tak jak pisałam poniżej są one uwarunkowane tym ile sama wypracujesz sobie premii bo stała jest najniższa krajowa.Premia jest widoczna dla wszystkich pracowników i tu się robią schody bo zaczyna się zawiść i rywalizacja o klienta,oczywiście nie muszę chyba mówić ,że doprowadza to do złej atmosfery w pracy i kłótni.Koleżanki i koledzy z pracy zaczną patrzeć na Ciebie z byka i donosić o każdej bzdurze kierowniczce,często kłamiąc by tylko Tobie utrudnić prace bo okazałaś się lepsza.Walka o klienta i nieprzyjemna atmosfera kończąca się nieprzyjemną rozmową na dywaniku u złośliwej kierowniczki.Czyli za dobrą prace też Cię skarcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkamalidka
właśnie ja też myślałam o pracy w vision express, nie moge się nadal zdecydować mimo że sporo czytałam na goworku. Przeczytajcie i powiedzcie co myślicie. prosze http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,81424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie satysfakcjonuje Cię dotychczasowa praca, zmień to! rekrutacyjnarewolucja.pl, wiele bardzo ciekawych ofert, na prawdę warto tam zajrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest cięzka, a zarobki marne... Atmosfera tez pozostawia wiele do życzenia.... Teraz zatrudniają przeważnie na umowę zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisy, które się pojawiają, a traktujecie je jako niezgodne z rzeczywistością, nie są wpisami centrali. Są to wpisy kupione przez VE i umieszczane na ich profilu przez zewnętrzną firmę, co ma na celu odwrócenie uwagi potencjalnych kandydatów od waszych wpisów i wzbudzenie zainteresowania pracą w VE. Dla osób, które startuję na stanowisko Dyrektora Regionu. Obecnie Gratfon prowadzi rekrutacje w całej PL. Z racji faktu, że uczestniczyłem w projekcie, chętnie opowiem, jak to wygląda od środka. Pierwsza rozmowa telefoniczna z konsultantem zewnętrznej agencji (w moim przypadku nie był to Grafton). Po weryfikacji przez konsultanta otrzymanych danych i wstępnym przedstawieniu kandydatury dla działu HR Vision Express, otrzymujemy zaproszenie na spotkanie z zewnętrzną agencją. W moim przypadku wiązało się to z wyjazdem do Warszawy. Po przejściu rozmów z agencją, otrzymujemy zaproszenie do spotkania z działem HR VE. Spotkanie odbywa się w Warszawie. Po przejściu trzeciego już etapu, otrzymujemy zaproszenie do spotkania z Panią Dyrektor Sprzedaży i Panem General Managerem. Spotkanie odbywa się również w Warszawie. Rozmowa jest prowadzona w języku angielskim. Po pozytywnej ocenie ze strony szanownego jury, otrzymujemy zaproszenie do udziału w całodziennym assesment center, które jest prowadzone przez zewnętrzną agencję z Warszawy. Spotkanie oczywiście w Warszawie, trwa 8h. Podczas AC weryfikowane są umiejętności kandydata, odpowiadające stanowisku Dyrektora Regionu. Domyślam się, że schemat dla każdego jest ten sam, stąd wiele osób może dziwić się zakresem potencjalnych zadań, które są skierowane bardziej dla osób na stanowiskach Dyrektora Sprzedaży. Parę tygodni, po zakończeniu AC, otrzymujemy raport z oceny naszych kompetencji. W moim przypadku, nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej po zakończonym projekcie. Przeszedłem pięć etapów rekrutacji, z czego cztery wiązały się z wyjazdem do Warszawy. VE od długiego czasu prowadzi rekrutacje na stanowiska Dyrektorów Regionów (od ok 1,5 roku), tłumaczą to rozwojem firmy, co jest kłamstwem. Prawdziwym powodem jest chęć wymiany części kandy menadżerskiej, lecz widocznie nikt nie ma na to odwagi lub trwają poszukiwania kandydatów o kwalifikacjach, których od długiego czasu nikt nie spełnił. Sądząc po zakrojonych poszukiwaniach przez Grafton, do obecnej chwili nie znaleziono odpowiedniego kandydata. Wynagrodzenie, które pisze w ogłoszeniu tj. 12 - 15 tys. zł. brutto, jest możliwe tylko i wyłącznie w momencie zrealizowania celów założonych z poziomu przełożonego. Jak możemy doczytać w poprzednich wpisach (polecam cofnąć się parę stron lub poszukać innego forum), jest to niezmiernie ciężkie do osiągnięcia. Wynagrodzenie podstawowe, można negocjować w zakresie 6 - 7 tys. zł. netto. Odnośnie kwestii wewnętrznych tj. rotacja personelu, odsprzedaży stocku, doboru asortymentu, nie będę wspominał, gdyż widać, że obecnie firma stoi przed ścianą, bez pomysłu na przebicie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat, ponieważ biorę udział w rekrutacji na doradcę klienta. Czytałam opinie na goworku (o umowach zlecenie, obniżkach pensji itp), jednak od marca nie pojawila sie tam zadna konkretna opinia. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że oczywiście dostanę umowe o prace oraz że "plany sprzedażowe są możliwe do wyrobienia" (w sensie nie są urwane z kosmosu). Jak to wygląda naprawdę? Na jaką umowę i pensję mogę w tej chwili liczyć? I jak naprawdę wyglądają premie od sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znudziła was praca w "sieciówkach" szukamy osoby do obsługi klienta mile widziana umiejętność badania refrakcji. miła spokojna praca bez zbędnej biurokracji optyknikmar@o2.pl lub 517425686 oferta ważna do 10 stycznia 2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
VE to sieciówka. Móięto jako optyk z 30letnim stażem. To torche jak McDonald w wersji okulistycznje. U mnie znajdziesz taki sprzęt: http://www.polandoptical.pl/, a w VE wg mnie nie. Moje czysto subiektywne zdanie: to masówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandydat
Znalazłem ogłoszenie na dyrektora regionalnego VE. Warto startować ? Jakiś pensja zasadnicza brutto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×