Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LAJHJHRTTTY

CZY WY TEŻDZIŚ JEDLIŚCIE TAKIE DOBRE ŚNIADANKO JAK JA???

Polecane posty

Gość LAJHJHRTTTY

JAJECZNICA Z 3 JAJEK ZE WSI OD BABCI DWIE SZKLANKI SOKU Z SOKOWIRÓWKI ZE SWOICH WARZYW Z OGRÓDKA NA WSI buraka ,ogórka zielonego,jabłek i marchewki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAJHJHRTTTY
dzięki :) musiałam sie pochwalićbo mi straszliwie smakowało:)hehhe a ta jajecznica masakra..nigdy takiej dobrej nie jadłam jak żyje..ciekawe czemu te jajka swojskie są takie dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to jak
jajecznica ze swojskich żółciutkich jajek , ojej a ja w pracy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka twojego męża 2
ale Ci dobrze,ja jeszcze nie jadłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nototerazja
Ja mieszkam w mieście, nie zbyt dużym i sama mam 5 kur, ogródek, szczypiorek, swoje owoce a także własne, niepowtarzalnie dobre pomidorki. Nie znoszę kur, ale jak mam zjeść kupione w sklepie jajko to robi mi się niedobrze. Moje kury chodzą po trawce, są to kury ozdobne, więc ładnie wyglądają a do tego jajka mają przepyszne, żółciutkie a nie takie jak te ze sklepu - że jajecznica jest biała :( Ja wczoraj jadłam jajecznicę ze szczypiorkiem ... pycha.... A soczki także sobie robię z sokowirówki ale bardziej z owoców niż z warzyw. A że obecnie jestem w ciąży, to same plusy takiej wlasnej żywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haikrrttt
nototerazja ale zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nototerazja
Takie swojskie jedzenie jest naprawdę zupełnie inne - swoje rzodkiewki, ogórki zielone i pomidorki. Pycha. Tak jak pisałam, nie lubię kur, bo wydają mi się jakieś takie głupie, no ale takie ozdobne to jeszcze jakoś ujdą :) W sumie mam duży ogród, ale są na nim głównie same iglaki, oczko wodne, altanka i takie tam. Na samym końcu mam taki uprawny kącik, gdzie rosną właśnie rzodkiewki, pomidorki, ogórki zielone, szczypiorek, papryka, pietruszka, no i krzaczki z malinami, borówkami, porzeczkami, i drzewa z jabłkami, śliwkami, brzoskwiniami i czereśniami. Nie jest tego jakoś super dużo, ale zawsze przez te lato coś swojego mogę zjeść, a teraz gdy jestem w ciąży to szczególnie to doceniam. A jajecznicę ze szczypiorkiem i jakims np pomidorkiem to mogłabym jeść bez przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthytje
ale idiotka:O zalozyla dzis topic o takiej samej tresci pytajac sie czy zdrowe to sniadanie, ale chyba nikt jej nie odpisal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to na codziń
Jestem ze wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×