Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warte uwagi

Czy to nie głupio jak...

Polecane posty

Gość warte uwagi

narzeczony sam będzie rozwoził zaproszenia? nie zostało nam tego dużo, ale mimo wszystko kilka osób trzeba odwiedzić, mamy ślub 20 września, ja nie bardzo czuję się na siłach, jestem w ciąży rodzę pod koniec sierpnia i stąd moje pytanie, czy to nie będzie wyglądało jakoś źle, że narzeczony sam odwiedzi te osoby z zaproszeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie głupio rodzina powinna zrozumieć,że jesteś w stanie błogosławionym i nie zawsze się czujesz dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a terrazz jjaaa
Nie. Myślę, że Twój stan Cię usprawiedliwia. Bierzesz ślub w moje urodziny hehe. Szczęśliwego rozwiązania i udanego ślubu, i wesela życzę :D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warte uwagi
dzięki 🖐️ :) Mam nadzieję, zostali w większości członkowie mojej rodziny, więc wydaję mi się, że pogniewać się nie powinni. No zobaczymy, jak będę czuła się na siłach to podjadę, ale ostatnio jest mi coraz ciężej i gorzej, więc wolę nie ryzykować wcześniejszym porodem a został mi jeszcze prawie miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to nie powinno być
odwrotnie? najpierw ślub a później dziecko? :-o nie wstyd Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się przejmujesz. Mądrzy ludzie powinni to zrozumieć. Ja też sama chodziłam z niektórymi zaproszeniami bo mój mąż nie mógł do mnie przyjechać i on też chodził u swoich sam bo ja nie mogłam. Nawet z czterema zaproszeniami musiałam rodziców wysłać bo nie mogliśmy przyjechać. Mam tez kuzynkę która ze wszystkimi zaproszeniami po ich rodzinie to wysłała siostrę i rodziców bo była na studiach. A czy ludzie mają pretensje to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wybieramy sie na wesele.Młodzi mają w chwili obecnej 2 miesięczne dziecko i też roznosił tylko Młody i dla każdego była to naturalna sprawa. Co innego jak roznosi jedna osoba dla jakiegoś ,,widzimisię \" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×